3.  Одақ тауарларын мүше мемлекеттердің ешқайсысымен ортақ шекарасы жоқ мүше мемлекеттің аумағынан Одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттердің аумақтары арқылы басқа мүше мемлекеттің аумағына өткізудің проблемалық мәселелерін реттеу, осындай мәселелерді реттеу бойынша іске асырылатын іс-шаралардың тиімділігін талдау, Одақ тауарларын басқа мүше мемлекеттің аумағына өткізу үшін мүше мемлекеттердің атқарушы билігінің уәкілетті органдарының екіжақты консультацияларын өткізу
Комиссияға ақпарат ұсыну
мүше мемлекеттер
қажеттілігіне
қарай
4.  Тасымалдарды қадағалау үшін Еуразиялық экономикалық одақта навигациялық пломбаларды қолдану туралы келісімді іске асыру
Комиссия
актілерінің жобалары
Комиссия,
мүше мемлекеттер
Келісім күшіне енген күннен бастап 6 ай ішінде
5.  Көрсетілген Келісімде айқындалмаған автомобиль және (немесе) теміржол көлігі түрлерімен тауарлардың тасымалдарын қадағалау қажеттілігін белгілеу мақсатында тасымалдарды қадағалау үшін Еуразиялық экономикалық одақта навигациялық пломбаларды қолдану туралы келісімді іске асыру нәтижелерін талдау
Комиссия актілерінің жобаларын әзірлеу бойынша ұсыныстарды Комиссияға ұсыну
мүше мемлекеттер,
Комиссия
қажеттілігіне
қарай

3. Проведение двусторонних консультаций уполномоченных органов исполнительной власти государств-членов для урегулирования проблемных вопросов перемещения товаров Союза с территории государства-члена, не имеющего общей границы ни с одним из государств-членов, на территорию другого государства-члена через территории государств, не являющихся членами Союза, анализа эффективности реализуемых мероприятий по урегулированию таких вопросов, корректировки (выработки дополнительных) мероприятий
представление
информации
в Комиссию
государства-члены
по мере
необходимости
4. Реализация Соглашения о применении в Евразийском экономическом союзе навигационных пломб для отслеживания перевозок
проекты
актов
Комиссии
Комиссия,
государства-члены
в течение 6 месяцев с даты вступления Соглашения в силу
5. Анализ результатов реализации Соглашения о применении в Евразийском экономическом союзе навигационных пломб для отслеживания перевозок в целях установления необходимости отслеживания перевозок товаров автомобильным и (или) железнодорожным видами транспорта, не определенных указанным Соглашением
представление
в Комиссию
предложений
по разработке проектов
актов Комиссии
государства-члены,
Комиссия
по мере
необходимости