Климаттық күн тәртібі шеңберінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің позиицияларын жақындату бойынша ұсыныстар тұжырымдау жөнінде жоғары деңгейдегі жұмыс тобын қалыптастыру туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2021 жылғы 20 тамыздағы № 10 Өкімі
Климат тақырыптамасы, төмен көміртек бойынша диалогты дамыту, сондай-ақ климаттық деректер банкін қалыптастыру мен цифрлық бастамалар мәселесін пысықтау мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия климаттық күн тәртібі шеңберінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің позиицияларын жақындату бойынша ұсыныстар тұжырымдау жөнінде жоғары деңгейдегі жұмыс тобын (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрсын және оның жұмыс қорытындылары туралы Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысында баяндасын.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері Еуразиялық даму банкінің Цифрлық бастамалар қоры басшылығын жұмыс тобының жұмысына қатысуға шақыра отырып, жұмыс тобының құрамына кіргізу үшін мүше мемлекеттердің уәкілетті және мүдделі органдары басшыларының орынбасарлары деңгейіндегі кандидатуралар бойынша ұсыныстарды Еуразиялық экономикалық комиссияға берсін.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О формировании рабочей группы высокого уровня по выработке предложений по сближению позиций государств - членов Евразийского экономического союза в рамках климатической повестки
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 20 августа 2021 года № 10.
В целях развития диалога по тематике климата, низкоуглеродного развития, а также проработки вопроса формирования банка климатических данных и цифровых инициатив:
1. Евразийской экономической комиссии создать рабочую группу высокого уровня по выработке предложений по сближению позиций государств - членов Евразийского экономического союза в рамках климатической повестки (далее - рабочая группа) и доложить об итогах ее работы на очередном заседании Евразийского межправительственного совета.
2. Правительствам государств - членов Евразийского экономического союза представить в Евразийскую экономическую комиссию предложения по кандидатурам для включения в состав рабочей группы на уровне заместителей руководителей уполномоченных и заинтересованных органов государств-членов, пригласив к участию в работе рабочей группы руководство Фонда цифровых инициатив Евразийского банка развития.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации