Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің агроөнеркәсіптік кешенді дамытудың бірлескен болжамдары, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік, зығыр талшығы, былғары шикізаты, мақта талшығы және жүн бойынша 2021-2022 жылдарға арналған сұранысы мен ұсынысының теңгерімдері туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 22 Өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер әзірлеген және келіскен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің агроөнеркәсіптік кешенді дамытудың бірлескен болжамдарын, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік, зығыр талшығы, былғары шикізаты, мақта талшығы және жүн бойынша 2021-2022 жылдарға арналған сұранысы мен ұсынысының теңгерімдерін оларды Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің өзара сауда көлемін ұлғайту мақсатында пайдалануы үшін Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияласын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О совместных прогнозах развития агропромышленного комплекса, балансах спроса и предложения государств - членов Евразийского экономического союза по сельскохозяйственной продукции, продовольствию, льноволокну, кожевенному сырью, хлопковолокну и шерсти на 2021 - 2022 годы
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 19 ноября 2021 года № 22.
1. Евразийской экономической комиссии опубликовать на официальном сайте Евразийского экономического союза разработанные и согласованные государствами - членами Евразийского экономического союза совместные прогнозы развития агропромышленного комплекса, балансы спроса и предложения государств - членов Евразийского      экономического союза по сельскохозяйственной продукции, продовольствию, льноволокну, кожевенному сырью, хлопковолокну и шерсти на 2021 - 2022 годы для их использования государствами - членами Евразийского экономического союза в целях увеличения объемов взаимной торговли.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации