Ерікті негізде қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы қамтамасыз етілетін халықаралық стандарттардың және зерттеулер (сынақтар) және өлшемдер қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарын қолдану мен орындау және техникалық реттеу объектілерінің осы техникалық регламентің талаптарына сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидалары мен әдістерін қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 26 шілдедегі № 108 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 51-бабы 1-тармағының 11 және 12 -тармақшаларына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Ерікті негізде қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы қамтамасыз етілетін халықаралық стандарттардың және зерттеулер (сынақтар) және өлшемдер қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарын қолдану мен орындау және техникалық реттеу объектілерінің осы техникалық регламентің талаптарына сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидалары мен әдістерін қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама бекітілсін.

О Программе по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011), и межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования требованиям этого технического регламента
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 июля 2022 года № 108.
В соответствии с подпунктами 11 и 12 пункта 1 статьи 51 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 7 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемую Программу по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011), и межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования требованиям этого технического регламента.

2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Ерікті негізде қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы қамтамасыз етілетін мемлекетаралық стандарттардың, сондай-ақ зерттеулер (сынақтар) және өлшемдер қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарын қолдану мен орындау және өнімнің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру (растау) үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидалары мен әдістерін қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама туралы" 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 69 шешімінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 апреля 2013 г. № 69 "О Программе по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011), а также межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011) и осуществления оценки (подтверждения) соответствия продукции".

3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
В. Назаренко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2022 жылғы 26 шілдегі
№ 108 шешімімен
БЕКТІЛГЕН
Ерікті негізде қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы қамтамасыз етілетін халықаралық стандарттардың және зерттеулер (сынақтар) және өлшемдер қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 017/2011) техникалық регламенті талаптарын қолдану мен орындау және техникалық реттеу объектілерінің осы техникалық регламентің талаптарына сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидалары мен әдістерін қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі БАҒДАРЛАМА
№ п/п
МСМ коды
Мемлекетаралық стандарт жобасының атауы.
Жұмыс түрлері
Кеден одағының техникалық регламентінің элементтері
Әзірлеу мерзімдері
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекет – жауапты әзірлеуші
басталуы
аяқталуы
1
2
3
4
5
6
7
1
61.060
"Желімделген резеңке галоштар. Техникалық шарттар".

3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Назаренко
УТВЕРЖДЕНА
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 26 июля 2022 г. № 108
ПРОГРАММА
по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011), и межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности продукции легкой промышленности" (ТР ТС 017/2011) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования требованиям этого технического регламента
№ п/п
Код МКС
Наименование проекта
межгосударственного стандарта.
Виды работ
Элементы технического регламента Таможенного союза
Сроки разработки
Государство – член Евразийского экономического союза – ответственный разработчик
начало
окончание
1
2
3
4
5
6
7
1
61.060
"Галоши резиновые клееные. Технические условия".

МЕМСТ126-79 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
2
59.080
"Аяқ киімнің жоғары жағына арналған қоныш. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 485-82 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
3
59.140.30
"Аяқ киімнің астарына арналған былғары. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 940-81қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
4
61.060
"Үйге және жолға арналған аяқ киім. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 1135-2005 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
5
59.080
"Полимер аяқ киімнің астарына арналған тоқыма мата. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 1443-78 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
6
59.140.30
"Тонға арналған өңделген қой терісі. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 1821-75 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
7
59.140.30
"Кесіндіден құралған былғары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 1838-91қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
8
59.140.30
"Аяқ киімнің төменгі жағына арналған былғары. Жағалар мен етектер Техникалық шарттар".
МЕМСТ 1903-78 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
9
59.140.30
"Иленген ит терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 2765-73 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
10
59.140.30
"Иленген қоян терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 2974-75 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
11
59.140.30
"Таза тұқымды ерекшеленген боялмаған сұр қаракөл". Техникалық шарттар".
МЕМСТ 3157-69 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
12
59.140.30
"Таза тұқымды түрлі-түсті иленген қаракөл.. Техникалық шарттар"
МЕМСТ 3595-74 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
13
59.140.30
"Лайка. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 3673-69 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
14
59.140.30
"Күдері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 3717-84 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
15
59.140.30
"Иленген қой терісі. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 4661-76 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
16
59.080
"Тігін жаймасы. Гигроскопиялық және су өткізбейтін қасиеттерді анықтау әдістері"
МЕМСТ 3816-81 қайта қарау
3-қосымша
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
17
61.030
"Қалыптық резеңке етік. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 5375-79 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
18
61.060
"Қоныштан жасалған етік. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 5394-89 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
19
59.080
"Тондық қой терісінен және тері велюрден тігілген киім. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 5710-85 қайта қарау
4 және 7-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
20
61.030
"Резеңке және резеңке тоқыма желімделген бәтеңке, етік және туфли. Техникалық шарттар".

Пересмотр ГОСТ 126-79
статья 6
2023 год
2024 год
Российская
Федерация
2
59.080
"Юфть для верха обуви. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 485-82
статья 6
2023 год
2024 год
Российская Федерация
3
59.140.30
"Кожа для подкладки обуви. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 940-81
статья 6
2023 год
2024 год
Российская Федерация
4
61.060
"Обувь домашняя и дорожная. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 1135-2005
статья 6
2023 год
2024 год
Российская Федерация
5
59.080
"Полотно трикотажное для подкладки полимерной обуви. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 1443-78
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
6
59.140.30
"Овчина шубная выделанная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 1821-75
статья 7
2023 год
2024 год
Российская Федерация
7
59.140.30
"Кожа из спилка. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 1838-91
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
8
59.140.30
"Кожа для низа обуви. Воротки и полы. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 1903-78
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
9
59.140.30
"Шкурки собак выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 2765-73
статья 7
2023 год
2024 год
Российская Федерация
10
59.140.30
"Шкурки кролика меховые выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 2974-75
статья 7
2023 год
2025 год
Российская Федерация
11
59.140.30
"Каракуль чистопородный серый выделанный некрашеный. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 3157-69
статья 7
2023 год
2025 год
Российская Федерация
12
59.140.30
"Каракуль чистопородный цветной выделанный. Технические условия"
Пересмотр ГОСТ 3595-74
статья 7
2023 год
2025 год
Российская Федерация
13
59.140.30
"Лайка. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 3673-69
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
14
59.140.30
"Замша. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 3717-84
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
15
59.140.30
"Овчина меховая выделанная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 4661-76
статья 7
2023 год
2024 год
Российская Федерация
16
59.080
"Полотна текстильные. Методы определения гигроскопических и водоотталкивающих свойств"
Пересмотр ГОСТ 3816-81
приложение 3
2023 год
2025 год
Российская
Федерация
17
61.030
"Сапоги резиновые формовые. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 5375-79
статья 6
2023 год
2024 год
Российская Федерация
18
61.060
"Обувь из юфти. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 5394-89
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
19
59.080
"Одежда из овчины шубной и мехового велюра. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 5710-85
статьи 4 и 7
2023 год
2024 год
Российская Федерация
20
61.030
"Ботики, сапожки и туфли резиновые и резинотекстильные клееные. Технические условия".

МЕМСТ 6410-80 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
21
59.080
"Табиғи жібек пен химиялық жіптерден тоқылған орамалдар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 6752-78 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
22
59.140.30
"Күміс-қара, платина, ақшақарлы және қара-қоңыр түлкі терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 6803-72 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
23
59.140.30
"Аяқ киімге арналған нитроисбылғары-Т .Техникалық шарттар".
МЕМСТ 7065-81 қайта қарау
4 және 6-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
24
59.140.30
"Жағалар, манжеттер және теріден жасалған әрлеме. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 7069-2014 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
25
59.080
"Жібек және жартылай жібек түкті маталар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 7081-93 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
26
59.140.30
"Иленген түлкі терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 7179-70 қайта қарау
7-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
27
61.060
"Аяқ киім. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау".
МЕМСТ 7296-2003 қайта қарау
9-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
28
59.080.30
"Орамал мен жадағайлық мақта-мата маталар. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 7297-90 шарттарды ескере отырып қайта қарау
ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
29
61.060
"Футбол ойнауға арналған аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 7458-78 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
30
61.060
"Шаңғы тебуге арналған аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 7472-78 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
31
59.080.30
"Мақта-мата және аралас тіктер. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 7701-93 ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011 талаптарын ескере отырып қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
32
61.020
"Шеңберлі шұлық автоматтарда жасалатын шұлық-ұйық бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
СТБ 1301-2002 ескере отырып МЕМСТ 8541-2014 қайта қарау
5-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
33
59.080
"Химиялық талшықтардың иірімжібінен жасалған және аралас мақта-мата маталар мен дара бұйымдар. Бастапқы орау және таңбалау ".
МЕМСТ 8737-77 қайта қарау
11-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
34
59.080.30
"Су өткізбейтін әрлеуі бар жадағайлық мақта-мата маталар. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 9009-93 ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011 талаптарын ескере отырып қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
35
61.060
"Спорттық резеңке және резеңке-тоқыма аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 9155-88 қайта қарау
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
36

Пересмотр ГОСТ 6410-80
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
21
59.080
"Платки тканые из натурального шелка и химических нитей. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 6752-78
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
22
59.140.30
"Шкурки лисиц серебристо-черных, платиновых, снежных и черно-бурых выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 6803-72
статья 7
2023 год
2025 год
Российская Федерация
23
59.140.30
"Нитроискожа-Т обувная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7065-81
статьи 4 и 6
2023 год
2024 год
Российская Федерация
24
59.140.30
"Воротники, манжеты и отделки меховые. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7069-2014
статья 7
2023 год
2025 год
Российская Федерация
25
59.080
"Полотна шелковые и полушелковые ворсовые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7081-93
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
26
59.140.30
"Шкурки песца выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7179-70
статья 7
2023 год
2025 год
Российская Федерация
27
61.060
"Обувь. Маркировка, упаковка, транспортирование и хранение".
Пересмотр ГОСТ 7296-2003
статья 9
2023 год
2025 год
Российская Федерация
28
59.080.30
"Ткани хлопчатобумажные палаточные и плащевые. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7297-90 с учетом требований
ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
29
61.060
"Обувь для игры в футбол. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7458-78
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
30
61.060
"Обувь лыжная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7472-78
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
31
59.080.30
"Тики хлопчатобумажные и смешанные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 7701-93 с учетом требований
ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
32
61.020
"Изделия чулочно-носочные, вырабатываемые на круглочулочных автоматах. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 8541-2014 с учетом СТБ 1301-2002
статья 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
33
59.080
"Ткани и штучные изделия хлопчатобумажные, из пряжи химических волокон и смешанные. Первичная упаковка и маркировка".
Пересмотр ГОСТ 8737-77
статья 11
2023 год
2025 год
Российская
Федерация
34
59.080.30
"Ткани хлопчатобумажные плащевые с водоотталкивающей отделкой. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 9009-93 с учетом требований
ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
35
61.060
"Обувь спортивная резиновая и резинотекстильная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 9155-88
статья 6
2023 год
2025 год
Российская Федерация
36

59.140.30
"Таза тұқымды иленген қаракөл. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 9296-74 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
37
59.140.30
"Аяқ киімге арналған кирза. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 9333-70 қайта қарау
6-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
38
97.160
"Таза жүн, жүн және жартылай жүн көрпелер. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 9382-2014 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
39
59.140.30
"Аяқ киімге арналған жылтыр былғары. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 9705-78 қайта қарау
6-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
40
59.080.30
"Таза зығыр, зығыр және жартылай зығыр ішкиімдік маталар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 10138-93 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
41
59.140.30
"Иленген елтірі. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10231-77 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
42
59.140.30
"Иленген күзен терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10322-71 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
43
59.140.30
"Галантереялық винилдік жасанды былғары-НТ. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10438-78 қайта қарау
6-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
44
59.140.30
"Иленген яхобаб. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10522-73 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
45
61.020
"Зығыр және жартылай зығыр түкті маталар мен дара бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 10524-2014 қайта қарау
5-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
46
59.080
"Сәндік дара тоқыма бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 10530-79 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
47
59.080
"Тігін бұйымдары. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау".
МЕМСТ 10581-91 қайта қарау
9-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
48
59.140.30
"Ақ қоян мен қоңыр қоянның иленген терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10596-77 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
49
59.140.30
"Өңделген теңіз мысығының терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10623-85 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
50
59.140.30
"Иленген қаракөл. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 10714-73 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
51
59.080.30
"Мақта-мата түкті және вафельді маталар мен дара бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар"".
МЕМСТ 11027-2014 СТБ 1017-96 талаптарын ескере отырып қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
52
59.080.30
""Түрлі-түсті және қышқылға салынған зығыр және жартылай зығыр маталар. Жалпы техникалық шарттар". МЕМСТ 11039-2015 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
53
59.140.30
"Иленген ондатр терілері. Техникалық шарттар"
МЕМСТ 11106-74 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
54

59.140.30
"Каракуль чистопородный выделанный крашеный. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 9296-74
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
37
59.140.30
"Кирза обувная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 9333-70
статья 6
2024 год
2026 год
Российская Федерация
38
97.160
"Одеяла чистошерстяные и полушерстяные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 9382-2014
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
39
59.140.30
"Кожа лаковая обувная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 9705-78
статья 6
2024 год
2026 год
Российская Федерация
40
59.080.30
"Ткани чистольняные, льняные и полульняные бельевые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10138-93
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
41
59.140.30
"Смушка выделанная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10231-77
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
42
59.140.30
"Шкурки норки выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10322-71
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
43
59.140.30
"Винилискожа-НТ галантерейная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10438-78
статья 6
2024 год
2026 год
Российская Федерация
44
59.140.30
"Яхобаб выделанный. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10522-73
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
45
61.020
"Ткани и штучные изделия льняные и полульняные махровые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10524-2014
статья 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
46
59.080
"Изделия штучные текстильные декоративные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10530-79
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
47
59.080
"Изделия швейные. Маркировка, упаковка, транспортирование и хранение".
Пересмотр ГОСТ 10581-91
статья 9
2023 год
2025 год
Российская Федерация
48
59.140.30
"Шкурки зайца-беляка и зайца-русака выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10596-77
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
49
59.140.30
"Шкуры котика морского выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10623-85
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
50
59.140.30
"Каракульча выделанная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 10714-73
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
51
59.080.30
"Ткани и штучные изделия хлопчатобумажные махровые и вафельные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11027-2014 с учетом требований СТБ 1017-96
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Российская Федерация
52
59.080.30
"Ткани льняные и полульняные пестротканые и кислованные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11039-2015
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
53
59.140.30
"Шкурки ондатры выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11106-74
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
54

59.140.30
"Галантереялық жасанды былғары-Т. Жалпы техникалық шарттар МЕМСТ 11107-90 қайта қарау
6-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
55
59.140.30
"Иленген ешкі терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11111-81 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
56
59.140.30
"Иленген ақ және орман аюларының терілері. Техникалық шарттар". МЕМСТ 11210-65 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
57
59.140.30
"Солтүстік бұғы бұзауларының иленген терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11237-65 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
58
61.020
"Тері кеудешелер. Жалпы техникалық шарттар"".
МЕМСТ 11287-76 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
59
59.140.30
"Иленген жанат тәрізді ит пен шайқағыш жанат терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11355-82 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
60
61.040
"Мақта-мата, аралас және вискозды иірімжіптен тігілген бас орамалдар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 11372-84 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
61
61.040
"Мақта-матадан тігілген қол орамалдар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 11381-83 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
62
59.080.30
"Химиялық жіптер мен аралас иірілген жіптерден жасалған жейделік маталар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 11518-88 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
63
59.140.30
"Иленген үй мысығының терісі. Техникалық шарттар"
МЕМСТ 11597-77 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
64
59.140.30
"Иленген суыр және тарбаған терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11615-77 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
65
59.140.30
"Иленген сусар, кидус және харза терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11616-79 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
66
59.140.30
"Иленген күзен терісі. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11806-66 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
67
59.140.30
"Иленген теңіз аңы терісі. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 11809-82 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
68
59.140.30
"Иленген сілеусін және жабайы мысық терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 12056-66 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
69
59.140.30
"Иленген нутрия терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 12133-86 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
70
59.140.30
"Терілер, әр түрлі терілерден жасалған жиектер мен жолақтар. Техникалық шарттар"".
МЕМСТ 12299-66 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
71
59.140.30
"Иленген бұлғын терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 12438-66 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
72

59.140.30
"Искожа-Т галантерейная. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11107-90
статья 6
2024 год
2026 год
Российская Федерация
55
59.140.30
"Шкурки козлят выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11111-81
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
56
59.140.30
"Шкуры медведей белых и лесных выделанные.
Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11210-65
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
57
59.140.30
"Шкурки телят северного оленя меховые выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11237-65
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
58
61.020
"Жилеты меховые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11287-76
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
59
59.140.30
"Шкурки енотовидной собаки и енота-полоскуна выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11355-82
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
60
61.040
"Платки головные хлопчатобумажные, смешанные и из вискозной пряжи. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11372-84
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
61
61.040
"Платки носовые хлопчатобумажные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11381-83
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
62
59.080.30
"Ткани сорочечные из химических нитей и смешанной пряжи. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11518-88
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Российская Федерация
63
59.140.30
"Шкурки кошки домашней меховые выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11597-77
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
64
59.140.30
"Шкурки сурка и тарбагана выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11615-77
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
65
59.140.30
"Шкурки куниц, кидуса и харзы выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11616-79
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
66
59.140.30
"Шкурки хоря выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11806-66
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
67
59.140.30
"Шкуры морского зверя меховые выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 11809-82
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
68
59.140.30
"Шкуры рыси и диких кошек выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12056-66
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
69
59.140.30
"Шкурки нутрии выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12133-86
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
70
59.140.30
"Меха, скрои и полосы из меховых шкурок различных видов. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12299-66
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
71
59.140.30
"Шкурки соболя выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12438-66
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
72

59.080
"Зығыр және жартылай зығыр маталар мен дара бұйымдар. Бастапқы орау және таңбалау".
МЕМСТ 12453-77 қайта қарау
11-бап
2023 жыл
2025 жыл
Ресей Федерациясы
73
59.140.30
"Иленген сары күзен және сарғыш күзен терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 12581-67 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
74
59.140.30
"Иленген тиін терілері. Техникалық шарттар"".
МЕМСТ қайта қарау 12780-67
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
75
59.140.30
"Иленген ақкіс пен аққұлақ терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 12804-67 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
76
59.140.30
"Иленген зорман терілері. Техникалық шарттар"".
МЕМСТ 13220-67 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
77
59.140.30
"Иленген кәмшат терілер. Техникалық шарттар"".
МЕМСТ 13304-67 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
78
59.140.30
"Иленген көртышқан терілері. Техникалық шарттар"".
МЕМСТ 13315-88 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
79
59.140.30
"Иленген қасқыр және шиебөрі терілері. Техникалық шарттар" МЕМСТ 13692-68 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
80
59.140.30
"Иленген құну терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 13713-82 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
81
61.060
"Коньки тебуге арналған аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 13745-78 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
82
61.060
"Мәнерлеп сырғанауға арналған аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 13796-78 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
83
61.060
"Тоқыма үсті резеңке қалыпталған қаптамалары мен табандары бар аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 14037-79 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
84
59.140.30
"Өңделген қызыл түлкінің, айқастырма түлкі, түлкі және қарсақ терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 14781-69 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
85
59.140.30
"Қолғап пен биялайға арналған былғары. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 15092-80 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
86
59.080
"Киіз үйге арналған киіз. Техникалық шарттар"".
МЕМСТ 16221-79 қайта қарау
8-бап
2023 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
87
59.080.30
"Мақта-мата маталар және синтетикалық шайырлармен араласқан маталар. Жалпы техникалық шарттар".
КО ТР 007/2011, ТР ТС 017/2011, КО ТР 019/2011 талаптарын ескере отырып МЕМСТ 17504-80 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
88
59.140.30
"Иленген ұсақ кеміргіштер терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 17714-72 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
89
59.080
"Жүн матадан жасалған кенептер. Жалпы техникалық шарттар".

59.080
"Ткани и штучные изделия чистольняные, льняные и полульняные. Первичная упаковка и маркировка".
Пересмотр ГОСТ 12453-77
статья 11
2023 год
2025 год
Российская Федерация
73
59.140.30
"Шкурки колонка и солонгоя выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12581-67
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
74
59.140.30
"Шкурки белки выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12780-67
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
75
59.140.30
"Шкурки горностая и ласки выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 12804-67
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
76
59.140.30
"Шкурки суслика-песчаника выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 13220-67
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
77
59.140.30
"Шкурки выдры выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 13304-67
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
78
59.140.30
"Шкурки крота выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 13315-88
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
79
59.140.30
"Шкуры волка и шакала выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 13692-68
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
80
59.140.30
"Шкуры росомахи выделанные. Технические
условия".
Пересмотр ГОСТ 13713-82
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
81
61.060
"Обувь для катания на коньках. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 13745-78
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
82
61.060
"Обувь для фигурного катания на коньках. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 13796-78
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
83
61.060
"Обувь с текстильным верхом с резиновыми приформованными обсоюзками и подошвами. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 14037-79
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
84
59.140.30
"Шкурки лисицы красной, лисицы-крестовки, лисицы-сиводушки и корсака выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 14781-69
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
85
59.140.30
"Кожа для перчаток и рукавиц. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 15092-80
статья 6
2025 год
2027 год
Российская
Федерация
86
59.080
"Войлок юртовый. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 16221-79
статья 8
2023 год
2024 год
Российская Федерация
87
59.080.30
"Ткани хлопчатобумажные и смешанные с отделками синтетическими смолами. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 17504-80 с учетом требований
ТР ТС 007/2011, ТР ТС 017/2011, ТР ТС 019/2011
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
88
59.140.30
"Шкурки мелких грызунов выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 17714-72
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
89
59.080
"Ватины холстопрошивные шерстяные. Общие технические условия".

МЕМСТ 18273-89 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
90
61.060
"Қылшық жүнді киіз аяқ киім. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 18724-88 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
91
59.080
"Жүн матадан жасалған кенептер. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 19008-93 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
92
61.060
"Модельді аяқ киім. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 19116-2005 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
93
59.080.30
"Аяқ киім маталары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 19196-93 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
94
60.040
"Тоқыма-галантереялық тоқылған, өрілген, тоқылған, бұралған метражды және дара бұйымдар. Таңбалау және бастапқы орау".
МЕМСТ 19411-88 қайта қарау
11-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
95
59.080
"Кенеп шілтер. Жалпы техникалық шарттар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 19864-89 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
96
59.140.10
"Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау"".
МЕМСТ 19878-2014 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
97
61.040
"Тері қолғаптар мен биялайлар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 20176-84 қайта қарау
7-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
98
59.080.30
"Табиғи бұралған жібектен жасалған маталар. Жалпы техникалық шарттар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 20723-2003 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
99
59.080.30
"Табиғи бұралған жібектен жасалған маталар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 20272-2014 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
100
59.140.30
"Иленген қозы терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 21184-75 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
101
59.140.30
"Иленген қаракөл-метис. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 21481-76 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
102
59.080.30
"Мақта-мата және аралас киім маталары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 21790-2005 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
103
97.150
"Машина тәсілімен жасалған кілем жабындары мен бұйымдары. Бастапқы орау және таңбалау".
МЕМСТ 23348-78 қайта қарау
8-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
104
59.080
"Жібек және жартылай жібек маталар. Бастапқы орау және таңбалау".
МЕМСТ 25227-82 қайта қарау
11-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
105
61.020
"Көйлек-блузка ассортиментінің сырт киімі. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 25294-2003 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
106
61.020
"Пальто-костюм ассортиментінің сырт киімі. Жалпы техникалық шарттар".

Пересмотр ГОСТ 18273-89
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
90
61.060
"Обувь валяная грубошерстная. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 18724-88
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
91
59.080
"Ватины холстопрошивные хлопчатобумажные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 19008-93
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
92
61.060
"Обувь модельная. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 19116-2005
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
93
59.080.30
"Ткани обувные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 19196-93
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
94
60.040
"Изделия текстильно-галантерейные тканые, плетеные, вязаные, витые метражные и штучные. Маркировка и первичная упаковка".
Пересмотр ГОСТ 19411-88
статья 11
2024 год
2026 год
Российская Федерация
95
59.080
"Полотно кружевное. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 19864-89
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
96
59.140.10
"Меха, меховые и овчинно-шубные изделия. Маркировка, упаковка, транспортирование и хранение".
Пересмотр ГОСТ 19878-2014
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
97
61.040
"Перчатки и рукавицы меховые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 20176-84
статья 7
2024 год
2026 год
Российская Федерация
98
59.080.30
"Ткани плательные из натурального крученого шелка. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 20723-2003
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
99
59.080.30
"Ткани подкладочные из химических нитей и пряжи. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 20272-2014
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
100
59.140.30
"Шкурки ягнят выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 21184-75
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
101
59.140.30
"Каракуль-метис выделанный. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 21481-76
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
102
59.080.30
"Ткани хлопчатобумажные и смешанные одежные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 21790-2005
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
103
97.150
"Покрытия и изделия ковровые машинного способа производства. Первичная упаковка и маркировка".
Пересмотр ГОСТ 23348-78
статья 8
2024 год
2026 год
Российская Федерация
104
59.080
"Ткани шелковые и полушелковые. Первичная упаковка и маркировка".
Пересмотр ГОСТ 25227-82
статья 11
2024 год
2026 год
Российская Федерация
105
61.020
"Одежда верхняя платьево-блузочного ассортимента. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 25294-2003
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
106
61.020
"Одежда верхняя пальтово-костюмного ассортимента. Общие технические условия".

МЕМСТ 25295-2003 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
107
61.020
"Киім-кешек тігетін бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар". МЕМСТ 25296-2003 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
108
61.060
"Күнделікті аяқ киім. Жалпы техникалық шарттар"".
МЕМСТ 26167-2005 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
109
97.160
"Мақта-мата және аралас көрпе. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 27832-88 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
110
61.040
"Бас киімдер. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 32118-2013 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
111
61.020
"Теріден тігілген киім. Жалпы техникалық шарттар". МЕМСТ 32084-2013 МЕМСТ 8765-93 талаптарын ескере отырып қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
112
61.020
"Былғары мата мен тондық қой терісімен әрленген терілерден жасалған киім. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 32121-2013 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
113
97.160
"Сырылған көрпелер мен жабындылар. Жалпы техникалық талаптар".
МЕМСТ 32992-2014 қайта қарау
4 және 5-баптар
2023 жыл
2025 жыл
Қазақстан Республикасы
114
97.160
"Спорт киімі. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 32993-2014 қайта қарау
4 және 5-баптар
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
115
59.080.30
"Таза жүннен, жүннен және жартылай жүннен жасалған маталар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28000-2004 қайта қарау
5-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
116
59.140.30
"Аяқ киімнің жоғарғы жағына арналған тоқыма емес негіздегі синтетикалық былғары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28144-89 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
117
59.080.30
"Жібек және жартылай жібек және пальто және костюм маталары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28253-89 қайта қарау
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
118
59.080.60
"Машина тәсілімен тоқылған кілем жабындары мен бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28415-89 қайта қарау
8-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
119
59.140.30
"Киімге арналған жасанды былғары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28461-90 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
120
59.140.30
"Иленген өзен құндызы терілері. Техникалық шарттар".
МЕМСТ 28505-90 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
121
59.080.30
"Тоқыма емес түкті кенеп. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28748-90 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
122
59.140.30
"Матадан тігілген жасанды тері. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 28755-90 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
123
61.040
"Қолғаптар мен биялайлар. Жалпы техникалық шарттар".

Пересмотр ГОСТ 25295-2003
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
107
61.020
"Изделия швейные бельевые. Общие
технические условия". Пересмотр ГОСТ 25296-2003
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
108
61.060
"Обувь повседневная. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 26167-2005
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
109
97.160
"Одеяла хлопчатобумажные и смешанные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 27832-88
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
110
61.040
"Головные уборы. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 32118-2013
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
111
61.020
"Одежда меховая. Общие технические условия". Пересмотр ГОСТ 32084-2013 с учетом ГОСТ 8765-93
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
112
61.020
"Одежда из меховых шкурок с отделкой кожевой ткани и шубной овчины. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 32121-2013
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
113
97.160
"Одеяла и покрывала стеганые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 32992-2014
статьи 4 и 5
2023 год
2025 год
Республика Казахстан
114
97.160
"Одежда спортивная. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 32993-2014
статьи 4 и 5
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
115
59.080.30
"Ткани одежные шерстяные и полушерстяные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28000-2004
статья 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
116
59.140.30
"Кожа синтетическая на нетканой основе для верха обуви. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28144-89
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
117
59.080.30
"Ткани шелковые и полушелковые плательные и плательно-костюмные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28253-89
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
118
59.080.60
"Покрытия и изделия ковровые тканые машинного способа производства. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28415-89
статья 8
2024 год
2026 год
Российская Федерация
119
59.140.30
"Кожа искусственная одежная. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28461-90
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
120
59.140.30
"Шкурки бобра речного выделанные. Технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28505-90
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
121
59.080.30
"Полотна нетканые махровые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28748-90
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
122
59.140.30
"Мех искусственный тканепрошивной. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 28755-90
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
123
61.040
"Перчатки и рукавицы. Общие технические условия".

МЕМСТ 28846-90 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
124
59.080.30
"Химиялық жіптер мен иірілген жіптен жасалған көрпе және корсет маталары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 29013-91 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
125
59.080.30
"Корсет бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 29097-2015 қайта қарау
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
126
59.080.30
"Галантерея бұйымдарына арналған маталар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ қайта қарау 29098-91
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
127
59.140.30
"Аяқ киімнің табанына арналған былғары. Техникалық шарттар". МЕМСТ 29277-92 қайта қарау
6-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
128
59.080.30
"Мақта-мата және аралас тұрмыстық маталар. Жалпы техникалық шарттар"".
МЕМСТ 29298-2005 СТБ 969-2010 талаптарын ескере отырып қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
129
59.080.01
"Сыртқы жейделер. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 30327-2013 қайта қарау
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
130
59.080.30
"Қауырсын-мамық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 30332-2015 қайта қарау
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
131
59.080
"Тоқыма материалдар. Машина тәсілімен жасалған кілем жабындары мен бұйымдары. Қауіпсіздік көрсеткіштері және оларды анықтау әдістері".
МЕМСТ 30877-2003 қайта қарау
8-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
132
61.020
"Былғарыдан жасалған киімдер. Жалпы техникалық шарттар". МЕМСТ 31293-2005 қайта қарау
7-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
133
97.160
"Төсек жаймалары. Жалпы техникалық шарттар". МЕМСТ 31307-2005 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
134
61.020
"Әйелдер мен қыздарға арналған трикотаж іш киім бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар"".
МЕМСТ 31405-2009 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
135
61.020
"Суға түсетін трикотаж бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 31406-2009 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
136
61.020
"Ерлер мен ұлдарға арналған трикотаж іш киім бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 31408-2009 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
137
61.020
"Әйелдер мен қыздарға арналған трикотаж сырт киім бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 31409-2009 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
138
61.020
"Ерлер мен ұлдарға арналған трикотаж сырт киім бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 31410-2009 қайта қарау
4 және 5-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
139
59.080.01
"Терімен қапталған киім Жалпы техникалық шарттар".
МЕМСТ 32083-2013 қайта қарау
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы

Пересмотр ГОСТ 28846-90
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
124
59.080.30
"Ткани одеяльные и корсетные из химических нитей и пряжи. Общие технические условия". Пересмотр ГОСТ 29013-91
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
125
59.080.30
"Изделия корсетные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 29097-2015
статья 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
126
59.080.30
"Ткани для галантерейных изделий. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 29098-91
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
127
59.140.30
"Кожа для низа обуви. Технические условия". Пересмотр ГОСТ 29277-92
статья 6
2025 год
2027 год
Российская Федерация
128
59.080.30
"Ткани хлопчатобумажные и смешанные бытовые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 29298-2005 с учетом СТБ 969-2010
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
129
59.080.01
"Сорочки верхние. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 30327-2013
статья 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
130
59.080.30
"Изделия перо-пуховые. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 30332-2015
статья 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
131
59.080
"Материалы текстильные. Покрытия и изделия ковровые машинного способа производства. Показатели безопасности и методы их определения".
Пересмотр ГОСТ 30877-2003
статья 8
2025 год
2027 год
Российская Федерация
132
61.020
"Одежда из кожи. Общие технические условия". Пересмотр ГОСТ 31293-2005
статья 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
133
97.160
"Белье постельное. Общие технические условия". Пересмотр ГОСТ 31307-2005
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
134
61.020
"Изделия трикотажные бельевые для женщин и девочек. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 31405-2009
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
135
61.020
"Изделия трикотажные купальные. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 31406-2009
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
136
61.020
"Изделия трикотажные бельевые для мужчин и мальчиков. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 31408-2009
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
137
61.020
"Изделия трикотажные верхние для женщин и девочек. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 31409-2009
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
138
61.020
"Изделия трикотажные верхние для мужчин и мальчиков. Общие технические условия". Пересмотр ГОСТ 31410-2009
статьи 4 и 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация
139
59.080.01
"Одежда на меховой подкладке. Общие технические условия".
Пересмотр ГОСТ 32083-2013
статья 5
2025 год
2027 год
Российская Федерация

61.060
"Механикалық өндіріс аяқ киімі. Жалпы техникалық шарттар".
ҚР СТ 1059-2002 негізінде МЕМСТ әзірлеу
6-бап
2023 жыл
2025 жыл
Қазақстан Республикасы
144
61.060
"Бурки. Жалпы техникалық шарттар".
СТБ 287-2004 негізінде МЕМСТ әзірлеу
6-бап
2024 жыл
2026 жыл
Республика Беларусь
145
59.080.30
"Жүн талшығының салынымы 20%-дан кем химиялық талшықтардан жасалған киім маталары. Жалпы техникалық шарттар".
СТБ 1145-2016 негізінде МЕМСТ әзірлеу
4 және 5-баптар
2023 жыл
2024 жыл
Республика Беларусь
146
59.080.30
"Тоқыма. Қаптайтын материалдар. Техникалық шарттар және сынау әдістері".
СТБ EN 14465-2011 негізінде МЕМСТ әзірлеу
4 және 5-баптар
2024 жыл
2026 жыл
Республика Беларусь
147
19.020
"Құрамы әртүрлі материалдар. Агидол-2, каптакс, алтакс, цимат, этилцимат, дифенилгуанидин, тиурам Д және тиурам Е-нің су ортасына өту деңгейін анықтау әдісі.
ӨОӨ 5562-2016 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2030 жыл
2032 жыл
Республика Беларусь
148
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Ауадағы уыттылық индексін анықтау әдісі".
МР 29 ФЦ/2688-03 негізінде МЕМСТ әзірлеу
4-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
149
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Иістің қарқындылығын анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1/4.3.1485-03және 1.1.10-12-96-2005Р Нұсқаулығы негізінде МЕМСТ әзірлеу
4-бап
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
150
19.020
"Тоқыма және полиакрилонитрил материалдары мен бұйымдары. Тоқыма және полиакрилонитрил материалдарынан және олардан жасалған бұйымдардан акрилонитрил, метилакрилат және метилметакрилаттың ауаға өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.025-95, ӘНҚ 2.3.3.052-96, ӘНҚ 4.1.580-96 және ӘНҚ 4.1.620-96 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
151
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Ацетон мен метил спиртінің ауаға өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.600-96 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
152
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Фенолдың ауаға өту деңгейін анықтау әдісі". ӘНҚ 4.1.617-96, ӘНҚ 4.1.598-96, ӘНҚ 4.1.1271-03 және РД 52.04.799-2014 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
153
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Мырыш, кадмий, қорғасын және мыс иондарының су ортасына өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.742-99 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
154
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Мырыштың су ортасына өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.1256-03 негізінде МЕМСТ әзірлеу

61.060
"Обувь механического производства. Общие технические условия".
Разработка ГОСТ на основе СТ РК 1059-2002
статья 6
2023 год
2025 год
Республика Казахстан
144
61.060
"Бурки. Общие технические условия".
Разработка ГОСТ на основе СТБ 287-2004
статья 6
2024 год
2026 год
Республика Беларусь
145
59.080.30
"Ткани одежные из химических волокон с вложением шерстяного волокна менее 20 %. Общие технические условия". Разработка ГОСТ на основе СТБ 1145-2016
статьи 4 и 5
2023 год
2024 год
Республика Беларусь
146
59.080.30
"Текстиль. Материалы обивочные. Технические требования и методы контроля".
Разработка ГОСТ на основе СТБ EN 14465-2011
статьи 4 и 5
2024 год
2026 год
Республика Беларусь
147
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции агидола-2, каптакса, альтакса, цимата, этилцимата, дифенилгуанидина, тиурама Д и тиурама Е в водную среду".
Разработка ГОСТ на основе МВИ 5562-2016
приложения 3, 4 и 7
2030 год
2032 год
Республика Беларусь
148
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения индекса токсичности в воздушной среде".
Разработка ГОСТ на основе МР 29 ФЦ/2688-03
статья 4
2025 год
2027 год
Российская Федерация
149
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения интенсивности запаха".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1/4.3.1485-03 и Инструкции 1.1.10-12-96-2005
статья 4
2025 год
2027 год
Российская Федерация
150
19.020
"Текстильные и полиакрилонитрильные материалы и изделия. Метод определения уровня миграции акрилонитрила, метилакрилата и метилметакрилата в воздушную среду из текстильных и полиакрилонитрильных материалов и изделий из них".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.025-95, МУК 2.3.3.052-96, МУК 4.1.580-96 и МУК 4.1.620-96
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
151
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции в воздушную среду ацетона и спирта метилового".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.600-96
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
152
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции фенола в воздушную среду". Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.617-96, МУК 4.1.598-96, МУК 4.1.1271-03 и РД 52.04.799-2014
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
153
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции ионов цинка, кадмия, свинца и меди в водную среду".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.742-99
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
154
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции цинка в водную среду".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.1256-03

3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
155
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Мыстың су ортасына өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.1258-03 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
156
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Формальдегидтің ауаға өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.1272-03,
ӘНҚ 4.1.1045-01 және ӘНҚ 4.1.1053-01 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
157
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Винилхлоридтің ауаға өту деңгейін анықтау әдісі".
ӘНҚ 4.1.1957-05 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
158
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Кобальт, никель, мыс, хром, мырыштың су ортасына өту деңгейін анықтау әдісі".
ПНД Ф 14.1:2:4.139-98 негізіндегі МЕМСТ әзірлеуі
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
159
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Мыс, мышьяк, никель, қорғасын және хромның су ортасына көшу деңгейін анықтау әдісі".
ПНД Ф 14.1:2:4.140-98 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
160
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Кобальт, мыс, никель, хромның су ортасына көшу деңгейін анықтау әдісі".
ПНД Ф 14.1:2:4.143-98 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3, 4 және 7-қосымшалар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
161
59.140.30
"Былғары. Құрғақ және дымқыл үйкеліске былғары түсінің тұрақтылығын сынау әдістері".
МЕМСТ қайта қарау 938.29-2002
8-қосымша
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
162
61.030
"Бастырған аяқ киім. Қабылдау қағидалары және сынау әдістері".
МЕМСТ 1059-72 қайта қарау
8 және11-баптар
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
163
59.140.30
"Былғары. Бояудың терге төзімділігін сынау әдісі".
МЕМСТ 30835-2003 қайта қарау (ISO 11641:2012 ескере отырып)
8-қосымша
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
164
59.080
"Тоқыма материалдар. Сандық химиялық талдау. 7-бөлік. Полиамид және кейбір басқа талшықтардың қоспалары (құмырсқа қышқылын пайдалану әдісі)".
МЕМСТ ИСО 1833-7-2011 қайта қарау
11-бап
2022 жыл
2023 жыл
Қазақстан Республикасы
165
59.080
"Тоқыма материалдар. Сандық химиялық талдау. 11-бөлік. Целлюлоза мен полиэфир талшықтарының қоспалары (күкірт қышқылын қолдану әдісі)".
МЕМСТ ИСО 1833-11-2011 қайта қарау
11-бап
2022 жыл
2023 жыл
Қазақстан Республикасы
166
59.080
"Тоқыма материалдар. Түс тұрақтылығын анықтау. Е02 бөлігі. Теңіз суының әсеріне түсінің төзімділігін анықтау әдісі".
МЕМСТ ИСО 105-Е02-2002 қайта қарау
5-бап
2022 жыл
2023 жыл
Қазақстан Республикасы

приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
155
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции меди в водную среду".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.1258-03
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
156
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции формальдегида в воздушную среду".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.1272-03,
МУК 4.1.1045-01 и МУК 4.1.1053-01
приложения 3 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
157
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции винилхлорида в воздушную среду".
Разработка ГОСТ на основе МУК 4.1.1957-05
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
158
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции в водную среду кобальта, никеля, меди, хрома, цинка". Разработка ГОСТ на основе ПНД Ф 14.1:2:4.139-98
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
159
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции в водную среду меди, мышьяка, никеля, свинца и хрома".
Разработка ГОСТ на основе ПНД Ф 14.1:2:4.140-98
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
160
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции в водную среду кобальта, меди, никеля, хрома".
Разработка ГОСТ на основе ПНД Ф 14.1:2:4.143-98
приложения 3, 4 и 7
2025 год
2027 год
Российская Федерация
161
59.140.30
"Кожа. Методы испытаний устойчивости окраски кож к сухому и мокрому трению".
Пересмотр ГОСТ 938.29-2002
приложение 8
2025 год
2027 год
Российская Федерация
162
61.030
"Обувь валяная. Правила приемки и методы испытаний".
Пересмотр ГОСТ 1059-72
статьи 8 и 11
2025 год
2027 год
Российская Федерация
163
59.140.30
"Кожа. Метод испытания устойчивости окраски к поту".
Пересмотр ГОСТ 30835-2003
(с учетом ISO 11641:2012)
приложение 8
2025 год
2027 год
Российская Федерация
164
59.080
"Материалы текстильные. Количественный химический анализ. Часть 7. Смеси полиамидных и некоторых других волокон (метод с использованием муравьиной кислоты)".
Пересмотр ГОСТ ИСО 1833-7-2011
статья 11
2022 год
2023 год
Республика Казахстан
165
59.080
"Материалы текстильные. Количественный химический анализ. Часть 11. Смеси целлюлозного и полиэфирного волокон (метод с использованием серной кислоты)".
Пересмотр ГОСТ ИСО 1833-11-2011
статья 11
2022 год
2023 год
Республика Казахстан
166
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть Е02. Метод определения устойчивости окраски к действию морской воды".
Пересмотр ГОСТ ИСО 105-Е02-2002
статья 5
2022 год
2023 год
Республика Казахстан

167
59.080
"Тоқыма материалдар. Түс тұрақтылығын анықтау. F бөлігі. маталар стандартты іргелес. Техникалық талаптар".
МЕМСТ ИСО 105-F-2002 қайта қарау (ISO 105-F01:2001 ескере отырып)
5-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
168
59.080
"Тоқыма материалдар. Түс тұрақтылығын анықтау. А05 бөлігі. Сұр шкала бойынша баллды анықтау үшін түс өзгерісін аспаптық бағалау әдісі".
ГОСТ Р ИСО 105-A05-99 негізінде МЕМСТ әзірлеу

167
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть F. Ткани стандартные смежные. Технические требования".
Пересмотр ГОСТ ИСО 105-F-2002
(с учетом ISO 105-F01:2001)
статья 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
168
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть А05. Метод инструментальной оценки изменения окраски для определения баллов по серой шкале".
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ Р ИСО 105-A05-99

5-бап
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
169
19.020
"Әртүрлі құрамдағы материалдар. Капролактамның су ортасына өту деңгейін анықтау әдісі".
ПНД Ф 14.1:2:4.211-2005 және АМИ.МН 0003-2021 негізінде МЕМСТ әзірлеу
3-қосымша
2025 жыл
2027 жыл
Ресей Федерациясы
170
59.080
"Түс тұрақтылығын сынау. D02 бөлімі. Бояудың үйкеліске тұрақтылығы. Органикалық еріткіштер". МЕМСТ Р ИСО 105-002-2018 ескере отырып ISO 105-D02:2016 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2027 жыл
2029 жыл
Беларусь Республикасы
171
59.080
"Тоқыма материалдары. Түстің тұрақтылығын анықтау. C06 бөлімі. Үйде жуу кезінде түс тұрақтылығын анықтау әдісі".
МЕМСТ Р 105-C06-2011 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2027 жыл
2029 жыл
Беларусь Республикасы
172
59.080
"Тоқыма материалдары. Түстің тұрақтылығын анықтау. E04 бөлімі. Түстің терге төзімділігін анықтау әдісі".
МЕМСТ ISO 105-Е04-2014 қайта қарау
5-бап
2022 жыл
2023 жыл
Қазақстан Республикасы
173
59.080
"Тоқыма материалдары. Түс тұрақтылығын анықтау. F02 бөлімі. Мақта және вискозамен араласқан маталарға арналған техникалық талаптар".
МЕМСТ Р ИСО 105-F02-2014 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2027 жыл
2029 жыл
Беларусь Республикасы
174
59.080
"Тоқыма материалдары. Түс тұрақтылығын анықтау. F03 бөлімі. Полиамидті аралас маталарға арналған техникалық талаптар".
МЕМСТ Р ИСО 105-F03-2017 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2027 жыл
2029 жыл
Беларусь Республикасы
175
59.080
"Тоқыма материалдары. Түс тұрақтылығын анықтау. F04 бөлімі. Полиэфирлі аралас маталарға арналған техникалық талаптар".
МЕМСТ Р ИСО 105-F04-2016 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2027 жыл
2029 жыл
Беларусь Республикасы
176
59.080
"Тоқыма материалдары. Түс тұрақтылығын анықтау. F05 бөлімі. Акрилдік аралас маталарға арналған техникалық талаптар".
МЕМСТ Р ИСО 105-F05-2017 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2027 жыл
2029 жыл
Республика Беларусь
177
59.080
"Тоқыма. Түс тұрақтылығын сынау. F06 бөлімі. Жібек араласқан маталарға арналған техникалық шарттар". ISO 105-F06:2000 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2024 жыл
2026 жыл
Беларусь Республикасы
178
59.080
"Тоқыма. Түс тұрақтылығын сынау. F07 бөлімі. Қайта өңделген ацетат араласқан маталарға арналған техникалық шарттар".
ISO 105-F07:2001 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Беларусь Республикасы
179
59.080
"Тоқыма материалдары. Түс тұрақтылығын анықтау. X12 бөлім. Түстің үйкеліске төзімділігін анықтау әдісі".
МЕМСТ ISO 105-X12-2014 қайта қарау
5-бап
2022 жыл
2023 жыл
Қазақстан Республикасы
180
59.080
"Полимерлі жабыны бар жиһаз маталары.
1-бөлім: ПВХ қапталған трикотаж матасына арналған техникалық шарттар".

статья 5
2024 год
2026 год
Российская Федерация
169
19.020
"Материалы различного состава. Метод определения уровня миграции капролактама в водную среду".
Разработка ГОСТ на основе ПНД Ф 14.1:2:4.211-2005 и АМИ.МН 0003-2021
приложение 3
2025 год
2027 год
Российская Федерация
170
59.080
"Текстиль. Испытания на устойчивость окраски. Часть D02. Устойчивость окраски к трению. Органические растворители".
Разработка ГОСТ на основе ISO 105-D02:2016
с учетом ГОСТ Р ИСО 105-002-2018
статья 5
2027 год
2029 год
Республика Беларусь
171
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть С06. Метод определения устойчивости окраски к домашней промышленной стирке".
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ Р 105-C06-2011
статья 5
2027 год
2029 год
Республика Беларусь
172
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть Е04. Метод определения устойчивости окраски к поту".
Пересмотр ГОСТ ISO 105-Е04-2014
статья 5
2022 год
2023 год
Республика Казахстан
173
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть F02. Технические условия на хлопчатобумажные и вискозные смежные ткани".
Разработка ГОСТ на основе
ГОСТ Р ИСО 105-F02-2014
статья 5
2027 год
2029 год
Республика Беларусь
174
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть F03. Технические условия на полиамидные смежные ткани".
Разработка ГОСТ на основе
ГОСТ Р ИСО 105-F03-2017
статья 5
2027 год
2029 год
Республика Беларусь
175
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть F04. Технические условия на полиэфирные смежные ткани".
Разработка ГОСТ на основе
ГОСТ Р ИСО 105-F04-2016
статья 5
2027 год
2029 год
Республика Беларусь
176
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть F05. Технические условия на акриловые смежные ткани".
Разработка ГОСТ на основе
ГОСТ Р ИСО 105-F05-2017
статья 5
2027 год
2029 год
Республика Беларусь
177
59.080
"Текстиль. Испытания на устойчивость окраски. Часть F06. Технические условия на шелковые смежные ткани". Разработка ГОСТ на основе
ISO 105-F06:2000
статья 5
2024 год
2026 год
Республика Беларусь
178
59.080
"Текстиль. Испытание на устойчивость окраски. Часть F07.Технические условия на смежные ткани из вторичного ацетата".
Разработка ГОСТ на основе ISO 105-F07:2001
статья 5
2025 год
2027 год
Республика Беларусь
179
59.080
"Материалы текстильные. Определение устойчивости окраски. Часть Х12. Метод определения устойчивости окраски к трению".
Пересмотр ГОСТ ISO 105-X12-2014
статья 5
2022 год
2023 год
Республика Казахстан
180
59.080
"Ткани мебельные с полимерным покрытием. Часть 1. Технические условия на трикотажное полотно с поливинилхлоридным покрытием".
Разработка ГОСТ на основе

МЕМСТ Р ИСО 7617-1-2011 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Беларусь Республикасы
181
59.080
"Полимерлі жабыны бар жиһаз маталары.
2-бөлім: ПВХ қапталған трикотаж матасына арналған техникалық шарттар".".
МЕМСТ Р ИСО 7617-2-2011 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Беларусь Республикасы
182
59.080
"Полимерлі жабыны бар жиһаз маталары.
3-бөлім: ПВХ қапталған трикотаж матасына арналған техникалық шарттар".".
МЕМСТ Р ИСО 7617-3-2011 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-бап
2025 жыл
2027 жыл
Беларусь Республикасы
183
59.080
"Тоқыма материалдары. Фталаттар құрамын анықтау. Тетрагидрофуранды пайдалану әдісі".
МЕМСТ Р ИСО 14389-2016 негізінде МЕМСТ әзірлеу
8-қосымша
2024 жыл
2026 жыл
Ресей Федерациясы
184
59.140.30
"Былғары. Микроскоптың көмегімен теріні сәйкестендіру".
МГ стандарты ретінде МС қабылдау – IDT ISO 17131:2020
11-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
185
59.140.30
"Былғары. Химиялық сынаулар. Хром (VI) құрамын және таниндердің хромға илену мүмкіндігін анықтау".
ISO 19071:2016 негізінде МЕМСТ әзірлеу
8-қосымша
2025 жыл
2027 жыл
Беларусь Республикасы
186
61.030
"Аяқ киім. Табанын, ұлтарағын, астарын және алмалы-салмалы ұлтарақтарын сынау әдісі. Суда еритін заттардың құрамын анықтау".
МЕМСТ Р ИСО 20869-2011 негізінде МЕМСТ әзірлеу
8-қосымша
2023 жыл
2024 жыл
Беларусь Республикасы
187
61.030
"Аяқ киім. Бәтеңкені тұтастай сынау. Өкшесін бекіту".
ISO 22650:2018 негізінде МЕМСТ әзірлеу
5-қосымша
2023 жыл
2024 жыл
Республика Беларусь

ГОСТ Р ИСО 7617-1-2011
статья 5
2025 год
2027 год
Республика Беларусь
181
59.080
"Ткани мебельные с полимерным покрытием. Часть 2. Технические условия на ткани с поливинилхлоридным покрытием".
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ Р ИСО 7617-2-2011
статья 5
2025 год
2027 год
Республика Беларусь
182
59.080
"Ткани мебельные с полимерным покрытием. Часть 3. Технические условия на ткани с полиуретановым покрытием".
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ Р ИСО 7617-3-2011
статья 5
2025 год
2027 год
Республика Беларусь
183
59.080
"Материалы текстильные. Определение содержания фталатов. Метод с применением тетрагидрофурана".
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ Р ИСО 14389-2016
приложение 8
2024 год
2026 год
Российская Федерация
184
59.140.30
"Кожа. Идентификация кожи с помощью микроскопа".
Принятие МС в качестве идентичного МГ стандарта – IDT ISO 17131:2020
статья 11
2022 год
2024 год
Республика
Казахстан
185
59.140.30
"Кожа. Химические испытания. Определение содержания хрома (VI) и потенциала снижения дубильных веществ к хрому".
Разработка ГОСТ на основе ISO 19071:2016
приложение 8
2025 год
2027 год
Республика Беларусь
186
61.030
"Обувь. Метод испытания подошв, стелек, подкладок и вкладных стелек. Определение содержания водорастворимых веществ".
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ Р ИСО 20869-2011
приложение 8
2023 год
2024 год
Республика Беларусь
187
61.030
"Обувь. Методы испытания ботинка в целом. Крепление каблука".
Разработка ГОСТ на основе ISO 22650:2018
приложение 5
2023 год
2024 год
Республика Беларусь