Еуразиялық экономикалық форум туралы ережеге өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 4 шешімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № 17 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық форум туралы ережеге өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Б.Сұлтанов
А.Кожошев
А. Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2022 жылғы 21 қаңтардағы
№ 4 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық форум туралы ережеге енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1.5-тармақ мынадай мазмұндағы "з" және "и" тармақшаларымен толықтырылсын:
"з) Одақтың ішкі нарығында және әлемдік нарықта мүше мемлекеттердің тауарларының (өнімдерінің) бәсекеге қабілеттілігін арттыру;
и) мүше мемлекеттер айқындаған, соның ішінде ұлттық сапа конкурстарын өткізу қорытындысы бойынша айқындалған мүше мемлекеттердің таңдаулы тауарларының (өнімдерінің) жетістіктерінің таныстырылымы және ақпараттық қолдау.".
2. 6-тармақ "арналған алаң" сөздерінен кейін "жетістіктерді көрсету және" сөздерімен толықтырылсын.
3. 14-тармақта "және форум өткізетін елдер" деген сөздер ", форум өткізетін елдер басқа мүше мемлекеттер" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. 26-тармақ мынадай мазмұндағы "е" тармақшасымен толықтырылсын:
"е) осы Ереженің 5-тармағының "и" тармақшасына сәйкес айқындалған әрбір мүше мемлекеттің таңдаулы тауарларының (өнімдерінің) таныстырылымына арналған (тең мөлшердегі) көрмелік алаңдар.".

О внесении изменений в Положение о Евразийском экономическом форуме
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 января 2022 года № 4.
Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в Положение о Евразийском экономическом форуме, утвержденное решением Совета Евразийской экономической комиссии от 21 февраля 2020 года № 17, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической
комиссии
от 21 января 2022 г. № 4
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Положение о Евразийском экономическом форуме
1. Пункт 5 дополнить подпунктами "з" и "и" следующего содержания:
"з) повышение конкурентоспособности товаров (продукции) государств-членов на внутреннем рынке Союза и на мировом рынке;
и) презентация достижений и информационная поддержка лучших товаров (продукции) государств-членов, определенных государствами-членами, в том числе по итогам проведения национальных конкурсов качества.".
2. Пункт 6 после слов "площадкой для" дополнить словами "демонстрации достижений и".
3. В пункте 14 слова "и страны проведения форума" заменить словами ", страны проведения форума и других государств-членов".
4. Пункт 26 дополнить подпунктом "е" следующего содержания:
"е) выставочные площади (равных размеров) для презентации лучших товаров (продукции) каждого государства-члена, определенных в соответствии с подпунктом "и" пункта 5 настоящего Положения.".