"Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медальдарының санын айқындау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 21 өкімі
1. 2022 жылы "Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медальдарының саны 134 дананы құрайды деп белгіленсін.
2. Осы өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

Об определении количества медалей "За вклад в развитие Евразийского экономического союза"
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 августа 2022 года № 21.
1. Определить, что в 2022 году количество медалей "За вклад в развитие Евразийского экономического союза" составляет 134 штуки.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук