Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 45 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 4 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1.1.2-тармақта төртінші бағандағы "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылдың II жартыжылдығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6.1.3-тармақта төртінші бағандағы "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2024 жылдың II жартыжылдығы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

О внесении изменений в план мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 ноября 2022 года № 45.
1. Внести в план мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 5 апреля 2021 г. № 4, следующие изменения:
в пункте 1.1.2 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "II полугодие 2023 года";
в пункте 6.1.3 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2023 г." заменить словами "II полугодие 2024 года".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук