Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаға өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 6 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңес ш е ш т і:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымша мынадай мазмұндағы 166 және 167-тармақтармен толықтырылсын:
"166. Оларға қатысты кедендік операциялар бірінші кезекте жасалатын Одақтың Кеден кодексінде көзделгендегіден өзге тауарлар санаттарының тізбесін айқындау.
167. Оларға қатысты кедендік операциялар бірінші кезекте жасалатын тез бұзылатын тауарлар санаттарының тізбесін айқындау.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в приложение № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 25 мая 2023 года № 6.
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Приложение № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, дополнить пунктами 166 и 167 следующего содержания:
"166. Определение перечня товаров, иных, чем предусмотрены Таможенным кодексом Союза, в отношении которых таможенные операции совершаются в первоочередном порядке.
167. Определение перечня категорий товаров, подвергающихся быстрой порче, в отношении которых таможенные операции совершаются в первоочередном порядке.".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийскохолкономического совета:
От Республики Армения
От Республики Армения
От Республики Казахстан
От Кыркызской Республики
От Российской Федерации