Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2012 жылғы 23 тамыздағы № 148-шешімінің 1 – 3-тармақтарының күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 147 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің 14-тармағына сәйкес (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1-қосымша) және Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйелеу мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2012 жылғы 23 тамыздағы "1987 жылғы тауарлар саудасындағы шарттылықты жеңілдету туралы конвенцияға және 1987 жылғы жалпы транзит рәсімі туралы конвенцияға қосылу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" № 148-шешімінің 1 – 3-тармақтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
М. Мясникович

О признании утратившими силу пунктов 1 – 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 августа 2012 г. № 148
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 сентября 2023 года № 147.
В соответствии с пунктом 14 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и в целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу пункты 13 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 августа 2012 г. № 148 "О создании рабочей группы по присоединению к Конвенции об упрощении формальностей в торговле товарами 1987 года и Конвенции о процедуре общего транзита 1987 года".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович