Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің сырттай дауыс беруі үшін мәселелер тізбесін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы № 3 өкімі
1. Қоса беріліп отырған, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің сырттай дауыс беруі үшін мәселелер тізбесі бекітілсін.
2. Белгіленген тәртіппен, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының төрағасы М.В.Мясникович осы өкіммен бекітілген, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің сырттай дауыс беруі үшін мәселелер тізбесін Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің төрағасына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің мүшелеріне жіберсін.
3. Осы Өкім ол қабылданған күннен бастап, күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
Құжаттар үшін Құжаттар үшін Құжаттар үшін Құжаттар үшін Құжаттар үшін
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық комиссия
кеңесінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы
№3 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің сырттай дауыс беруі үшін мәселелер ТІЗБЕСІ
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшесінің өкілеттіктерін мерзімінен бұрын тоқтату туралы
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшесін тағайындау туралы.

Об утверждении перечня вопросов для заочного голосования Высшего Евразийского экономического совета
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 января 2023 года № 3.
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для заочного голосования Высшего Евразийского экономического совета.
2. Председателю Коллегии Евразийской экономической комиссии Мясниковичу   М.В. направить утвержденный настоящим распоряжением перечень вопросов для заочного голосования Высшего Евразийского экономического совета Председателю Высшего Евразийского экономического совета и членам Высшего Евразийского экономического совета в установленном порядке.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жумангарин
А. Касымалиев
А. Оверчук
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Совета
Евразийской экономической комиссии
от 25 января 2023 г. № 3
ПЕРЕЧЕНЬ
вопросов для заочного голосования Высшего Евразийского экономического совета
1. О досрочном прекращении полномочий члена Коллегии Евразийской экономической комиссии.
2. О назначении члена Коллегии Евразийской экономической комиссии.