Қырғыз Республикасының 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қосылуына байланысты Қырғыз Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымындағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу үшін келіссөздер делегациясының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 9 өкімі
1.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 9 тамыздағы № 16 өкімімен бекітілген Қырғыз Республикасының Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шартқа қосылуына байланысты Қырғыз Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымындағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу үшін келіссөздер делегациясының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) келіссөздер делегациясының құрамына келесі тұлғалар қосылсын:
Қырғыз Республикасынан
Береналиев
Азатбек Бабаканович
Қырғыз Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Экономикалық дипломатия департаментінің кеңесшісі
Киселева
Римма Хаджимуратовна
Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігінің Сауда саясаты басқармасының басшысы
Малаев
Назарбек Камалдинович
Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрінің орынбасары
Беларусь Республикасынан
Куделевич
Дарья Анатольевна
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаменті Сауда келіссөздері және қорғау шаралары басқармасының бірінші хатшысы
Прокопчук
Андрей Викторович
заместитель директора Департамента внешнеэкономической деятельности – начальник управления торговых переговоров и защитных мер Министерства иностранных дел Республики Беларусь
Қазақстан Республикасынан
Алимбетова
Алия Назымбековна
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сыртқы сауда қызметі департаментінің директоры
Малгаждаров
Думан Бекмуратович
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сыртқы сауда қызметі департаменті басқармасының басшысы
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Галкина-Куличева
Ольга Юрьевна
Сауда саясаты департаментінің Сауда мәселелері жөніндегі халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы
Лазарь
Наталья Васильевна
Сауда саясаты департаментінің Сауда мәселелері жөніндегі халықаралық ынтымақтастық бөлімінің консультанты
Оганесян
Аветис Оганесович
Сауда саясаты департаменті директорының орынбасары;
б) келіссөздер делегациясының келесі мүшелерінің жаңа лауазымдарын көрсету:
Тер-Григорян
Нина Григорьевна
Армения Республикасы Экономика министрлігі Еуропалық Одақпен Экономикалық ынтымақтастық департаменті ДСҰ бөлімінің бас маманы
Абдигали
Азамат Кайратулы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сыртқы сауда қызметі департаментінің бас сарапшысы
Ашитов
Серик Батыржанович
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сыртқы сауда қызметі департаменті директорының орынбасары
Акынбеков
Алмаз Эмилбекович
Тарифтік реттеу бөлімінің басшысы – Қырғыз Республикасы Қаржы Министрлігі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің кедендік төлемдер және тарифтік реттеу басқармасы басшысының орынбасары
Джумалиев
Муктар Кыбылбекович
Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрінің кеңесшісі
Каарбаева
Назгуль Токтогуловна
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Стратегиялық даму басқармасының ЕАЭО-мен жұмыс және ДСҰ мәселелері жөніндегі сектор меңгерушісі
Максутов
Нурбек Бекболотович
Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігінің Женева қаласындағы ДСҰ мәселелері жөніндегі өкілдігінің басшысы
Мамбетжунушева
Эльнура Рыскельдиевна
Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі төрағасының орынбасары
Ормонова
Сыядат Акматбековна
Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігінің Сауда саясаты басқармасының ДСҰ мәселелері жөніндегі сектор меңгерушісі
Карпова
Александра Владимировна
Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрлігі Сауда келіссөздері департаментінің Тауарлар саудасы бөлімінің бастығы
Казарян
Ваагн Рудольфович
Еуразиялық экономикалық комиссияның Кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу департаментінің директоры;
в)  келіссөздер делегациясының құрамынан Э.Т.Әлішеров, А.А.Жұмалиева, А. С. Исаева, Н.Д.Құрманова, Н. К. Карапетян, В. М. Серпикова, Е. В. Шатохина, Ж.Е.Азенова, У. Т. Байқадамова, К.Е.Киселева және О. Ю.Шишаева шығарылсын.

О внесении изменений в состав переговорной делегации для участия в переговорах по пересмотру тарифных обязательств Кыргызской Республики во Всемирной торговой организации в связи с присоединением Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 30 марта 2023 года № 9.
1. Внести в состав переговорной делегации для участия в переговорах по пересмотру тарифных обязательств Кыргызской Республики во Всемирной торговой организации в связи с присоединением Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 9 августа 2016 г. № 16, следующие изменения:
а) включить в состав переговорной делегации следующих лиц:
От Кыргызской Республики
Береналиев
Азатбек Бабаканович
советник Департамента экономической дипломатии Министерства иностранных дел Кыргызской Республики
Киселева
Римма Хаджимуратовна
начальник Управления торговой политики Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики
Малаев
Назарбек Камалдинович
заместитель Министра экономики и коммерции Кыргызской Республики
От Республики Беларусь
Куделевич
Дарья Анатольевна
первый секретарь управления торговых переговоров и защитных мер Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
Прокопчук
Андрей Викторович
заместитель директора Департамента внешнеэкономической деятельности – начальник управления торговых переговоров и защитных мер Министерства иностранных дел Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Алимбетова
Алия Назымбековна
директор Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Малгаждаров
Думан Бекмуратович
руководитель управления Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
От Евразийской экономической комиссии
Галкина-Куличева
Ольга Юрьевна
начальник отдела международного сотрудничества по вопросам торговли Департамента торговой политики
Лазарь
Наталья Васильевна
консультант отдела международного сотрудничества по вопросам торговли Департамента торговой политики
Оганесян
Аветис Оганесович
заместитель директора Департамента торговой политики;
б) указать новые должности следующих членов переговорной делегации:
Тер-Григорян
Нина Григорьевна
главный специалист отдела ВТО Департамента экономического сотрудничества с Европейским союзом Министерства экономики Республики Армения
Абдигали
Азамат Кайратулы
главный эксперт Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Ашитов
Серик Батыржанович
заместитель директора Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Акынбеков
Алмаз Эмилбекович
начальник отдела тарифного регулирования – заместитель начальника Управления таможенных платежей и тарифного регулирования Государственной таможенной службы при Министерстве финансов Кыргызской Республики
Джумалиев
Муктар Кыбылбекович
советник Министра экономики и коммерции Кыргызской Республики
Каарбаева
Назгуль Токтогуловна
заведующая сектором по работе с ЕАЭС и вопросам ВТО Управления стратегического развития Министерства сельского хозяйства Кыргызской Республики
Максутов
Нурбек Бекболотович
руководитель представительства Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики по вопросам ВТО в г. Женеве
Мамбетжунушева
Эльнура Рыскельдиевна
заместитель председателя Государственной таможенной службы при Министерстве финансов Кыргызской Республики
Ормонова
Сыядат Акматбековна
заведующая сектором по вопросам ВТО Управления торговой политики Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики
Карпова
Александра Владимировна
начальник отдела торговли товарами Департамента торговых переговоров Министерства экономического развития Российской Федерации
Казарян
Ваагн Рудольфович
директор Департамента таможенно-тарифного и нетарифного регулирования Евразийской экономической комиссии;
в) исключить из состава переговорной делегации Алишерова Э.Т., Джумалиеву А.А., Исаева А.С., Курманова Н.Д., Карапетян Н.К., Серпикова В.М., Шатохину Е.В., Азенова Ж.Е., Байкадамову У.Т., Киселеву К.Е. и Шишаеву О.Ю.

2.  Осы өкім ол қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жумангарин
А. Касымалиев
А. Оверчук