Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысының өткізілетін уақыты мен орыны туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2023 жылғы 3 ақпандағы № 8 Өкімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 89 Шешімімен бекітілген, Еуразиялық үкіметаралық кеңестің отырыстарын өткізуді ұйымдастыру тәртібінің 3-тармағына сәйкес:
1. Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысы 2023 жылғы 7-9 маусымда Сочи қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін болып белгіленсін.
2. Осы үкім ол қабылданған күннен бастап, күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің мүшелері:
Армения Республикасынан
ДЕПОЗИТАРИЙ
Беларусь Республика
сынан
ДЕПОЗИТА
РИЙ
Қазақстан Республика
сынан
ДЕПОЗИТА
РИЙ
Қырғыз Республика
сынан
ДЕПОЗИТА
РИЙ
Ресей Федерация
сынан
ДЕПОЗИТА
РИЙ

О времени и месте проведения очередного заседания Евразийского межправительственного совета
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 3 февраля 2023 года № 8.
В соответствии с пунктом 3 Порядка организации проведения заседаний Евразийского межправительственного совета, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 21 ноября 2014 г. №89:
1. Определить, что очередное заседание Евразийского межправительственного совета состоится 7-9 июня 2023 г. в городе Сочи (Российская Федерация).
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Евразийского межправительственного совет
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации