Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға № 1 қосымшаға өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 21 мамырдағы № 54 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 58 бабының 2 тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия жұмысының регламентінің № 2 қосымшаның 22 тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 317 шешімімен бекітілген Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға № 1 қосымшаға өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күннен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2024 жылғы 21 мамырдағы
№ 54 Шешіміне
ҚОСЫМША
Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға № 1 қосымшаға енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. II бөлімнің мәтіні бойынша "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының аумағында" деген сөздер "Армения Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының және Ресей Федерациясының аумағында" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. 461-позицияда 3-бағанда "6" деген ескерту белгісі "5"деген мілтеме белгісімен ауыстырылсын.
3. 4-бағандағы 68-позиция "Қазақстан Республикасының" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасының" деген сөздермен толықтырылсын.
4. 4 және 5-ескертпелердегі "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы үшін" деген сөздер "Армения Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Ресей Федерациясы үшін" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. 6-ескерту алынып тасталсын.
6. 7-ескертпеде "Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы үшін" деген сөздер "Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы үшін" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приложение № 1 к Единым ветеринарным (ветеринарно-санитарным) требованиям, предъявляемым к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 мая 2024 года № 54
В соответствии с пунктом 2 статьи 58 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 22 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в приложение № 1 к Единым ветеринарным (ветеринарно-санитарным) требованиям, предъявляемым к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору), утвержденным Решением Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 317, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 21 мая 2024 г. № 54
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в приложение № 1 к Единым ветеринарным (ветеринарно-санитарным) требованиям, предъявляемым к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору)
1. По тексту раздела II слова "на территории Республики Казахстан и Российской Федерации" заменить словами "на территории Республики Армения, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации".
2. В позиции 461 в графе 3 знак сноски "6" заменить знаком сноски "5".
3. Позицию 68 в графе 4 после слов "Республики Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республики".
4. В сносках 4 и 5 слова "для Республики Казахстан и Российской Федерации" заменить словами "для Республики Армения, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации".
5. Сноску 6 исключить.
6. В сноске 7 слова "для Республики Беларусь, Республики Казахстан" заменить словами "для Республики Армения, Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики".