Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 16 наурыз 1992 ж. N 679. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қоршаған табиғи ортаны қорғауды басқару құрылымын жетiлдiру және Қазақстан Республикасының табиғи ресурстарын тиiмдi пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемiн:
Республикалық, облыстық және аудандық деңгейде шығындары Республикалық бюджет есебiнен орталықтандырылып қаржыландырылатын қоршаған табиғи ортаны сақтау мен сауықтыруды, мемлекеттiң биоресурстарын ұдайы өндiру мен тиiмдi пайдалануды мемлекеттiк басқару және бақылау органдарының бiртұтас сатылы жжүйесiн құрсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О стpуктуpе Министеpства экологии и биоpесуpсов Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Пpезидента Республики Казахстан от 16 маpта 1992 г. N 679. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях совершенствования структуры управления охраной окружающей природной среды и обеспечения рационального использования природных ресурсов Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
Сформировать на республиканском, областном и районном уровнях единую вертикальную систему органов государственного управления и контроля за сохранением и оздоровлением окружающей природной среды, воспроизводством и рациональным использованием биоресурсов  государства с централизованным финансированием затрат на их содержание из республиканского бюджета.
Президент
Республики Казахстан