1993 жылы Қазақстан Республикасында валюта қорын қалыптастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1993 жылғы 21 қаңтар N 1092. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001.09.04. N 677 Жарлығымен. ~U010677
РҚАО-ның ескертуі: Жариялануға жатпайтын нормативтік акт Деректемелер базасына енгізілмейді.

О формировании валютных фондов в Республике Казахстан в 1993 году
Постановление Президента Республики Казахстан от 21 января 1993 г. N 1092. Утратило силу - Указом Президента РК от 4 сентября 2001 г. N 677 ~U010677
Текст постановления не приводится, т.к. нормативные акты с грифом "Не подлежит опубликованию" не подлежат введению в Базу данных.