Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1993 жылғы 7 сәуiр N 1170. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң бiрiншi орынбасары мен Премьер-министрдiң орынбасарларына қолданылып жүрген көлiк, тұрғын үй-тұрмыстық, медициналық және өзге қызмет көрсету жағдайлары Конституциялық Соттың Төрағасына, оның орынбасарларына;
Қазақстан Республикасының министрлерiне қолданылып жүрген тұрғын үй-тұрмыстық, медициналық және өзге қызмет көрсету жағдайлары Конституциялық Соттың судьяларына қолданылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Вопросы Конституционного Суда Республики Казахстан
Постановление Президента Республики Казахстан от 7 апреля 1993 года N 1170. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
Распространить:
на Председателя Конституционного Суда, его заместителя условия транспортного, жилищно-бытового, медицинского и иного обслуживания применительно к должностям первого заместителя Премьер-Министра и заместителя Премьер-министра Республики Казахстан;
на судей Конституционного Суда условия жилищно-бытового, медицинского и иного обслуживания применительно к должности министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан