Әлеуметтiк саланың жекелеген тарамдарының қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 10 қаңтар N 2018. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001.09.04. N 677 Жарлығымен. ~U010677
Денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қорғау, мәдениет және өнер қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау мақсатында қаулы етемiн:
1. Бюджеттегi денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қорғау, мәдениет пен өнер мекемелерi қызметкерлерiнiң төленiп жүрген айлық еңбек ақысының мөлшерi 1995 жылдың 1 қаңтарынан бастап заң жүзiнде белгiленген ең төменгi еңбек ақының бiр есе көлемiнде өсiрiлсiн, еңбек ақыны бұл көтеруге аудандық, биiк таулы, шөлдi, сусыз жерлерде тұратындарға арналған және экологиялық коэффициенттер
қолданылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi осы мақсатқа
жұмсалатын шығысты қаржыландыру үшiн 1995 жылға арналған бюджетте
қажеттi қаражат көздейтiн болсын.
3. Осы қаулы Бiрыңғай тарифтiк кесте қайта қаралғанға дейiн
күшiнде болады.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по социальной поддержке работников отдельных отраслей социальной сферы
Постановление Президента Республики Казахстан от 10 января 1995 г. N 2018. Утратило силу - Указом Президента РК от 4 сентября 2001 г. N 677 ~U010677
В целях социальной поддержки работников здравоохранения, образования, социальной защиты, культуры и искусства постановляю:
1. Повысить, начиная с 1 января 1995 года, действующий размер ежемесячной заработной платы работников бюджетных учреждений здравоохранения, образования, социальной защиты, культуры и искусства на сумму, равную однократной величине минимальной заработной платы, установленной в законодательном порядке, распространив на указанное повышение, следующие коэффициенты: районные, высокогорные, за пустынность, за безводность и экологические.
2. Кабинету министров Республики Казахстан предусмотреть необходимые ассигнования в бюджете на 1995 год для финансирования расходов на указанные цели.
3. Настоящее постановление действует до пересмотра Единой тарифной сетки.
Президент Республики Казахстан