Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 ж. 8 тамыз N 2400. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2371  U952371_  Жарлығының редакциясындағы "1995 жылғы арналған Республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120  U952120_  Жарлығының 20-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. 1995 жылғы 1 шiлдеден бастап "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2202  K952202_  қаулысымен бекiтiлген әскери қызметшiлердiң (шақыру бойынша әскери қызмет өткерiп жүрген әскери қызметшiлерден басқаларының) және iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының лауазымдық жалақылары мен әскери атақтары және арнаулы әскери атақтары бойынша жалақыларына 1,12 түзетiлген есептеу коэффициентi қолданылсын.
2. Қызметте тұрған әскери қызметшiлердiң iшкi iстер органдардың қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының осы қаулыға сәйкес өсiрiлген лауазымдық жалақылары мен әскери атақтары бойынша және арнаулы әскери атақтары бойынша жалақылары, бұрын тағайындалған зейнетақылары 1995 жылғы 1 шiлдеден бастап қайта есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты
Постановление Президента Республики Казахстан от 8 августа 1995 г. N 2400. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии со статьей 20 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 "О республиканском бюджете на 1995 год", в редакции Указа Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 2371 постановляю:
1. С 1 июля 1995 г. к должностным окладам и окладам по воинскому званию военнослужащих (кроме военнослужащих, проходящих службу по призыву) и специальным воинским званиям лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, утвержденным постановлением Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2202 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты", применить поправочный расчетный коэффициент 1, 12.
2. Пересчитать с 1 июля 1995 года ранее назначенные пенсии, исходя из увеличенных в соответствии с настоящим постановлением должностных окладов, окладов по воинским званиям военнослужащих и окладов по специальным воинским званиям лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, состоящих на службе.
Президент Республики Казахстан