Қазақстанның тауарлар бойынша басқаға берулері мен міндеттемелерінің тізбесі
Келісім, 23 маусым 2015 жыл
CLXXII Тізбесі – Қазақстан
Осы Тізбе тек ағылшын тілінде ғана түпнұсқа болып табылады
I БӨЛІМ- БАРЫНША ҚОЛАЙЛЫ ЖАҒДАЙ РЕЖИМІ
II ТАРАУ – Ауыл шаруашылығы тауарлары
I-A ТАРАУ - Тарифтер
Ескертулер:
1. Баждың "Түпкілікті байланған мөлшерлеме", егер "Қосылу кезіндегі байланған мөлшерлемеден" өзгеше болса, "Міндеттемелерді орындауды аяқтау жылы" бағанасында көрсетілген жыл ішінде пайдаланылады. Осындай жағдайларда тарифтерді алғашқы азайту қосылу күннен кейін 13-айдың бірінші күнінен кешіктірмей жүргізіледі; кез келген кейінгі азайту алдыңғы азайтудан кейін 12 айдан кешіктірмей жүргізіледі. Ауыспалы кезең ішінде тарифтерді азайту, егер қолданылса, І Қосымшадағы кезеңдер бойынша қоса тіркелген Кестеге сәйкес жүзеге асырылады.
2. Осы тізбеде келесі символ төменде көрсетілгенге сәйкес мәнде пайдаланылады:€:евро. Байланған мөлшерлемелер және басқа баждар мен алымдар, егер өзгесі көзделмесе, адвалорлық режимде көрсетілген.
3. а) Қазақстан Республикасы МС 1201 (соя ірі бұршақтары, ұнтақталған немесе ұнтақталмаған) қарағанда, одан жоғары емес деңгейде, МС 1205 (рапс немесе кольза тұқымы, ұнтақталған немесе ұнтақталмаған) өзінің байланған және қолданылатын мөлшерлемелерін сақтайды.
b) Қазақстан Республикасы МС 1208 10 бойынша соя ірі бұршақтарынан алынған майда немесе ірі тартылған ұнға қарағанда, одан жоғары емес деңгейде МС 1208 90 бойынша рапс немесе кольза (канола) тұқымынан майда немесе ірі тартылған ұнға өзінің қолданылатын және байланған мөлшерлемелерін сақтайды;
c) Қазақстан Республикасы МС 1507 (соя майы және оның фракциялары, тазартылмаған немесе тазартылған, алайда химиялық құрамы өзгертілмеген) қарағанда, одан жоғары емес деңгейде МС 1514 (рапс немесе кольза (канола) майы немесе олардың фракциялары, тазартылмаған немесе тазартылған, алайда химиялық құрамы өзгертілмеген) өзінің қолданылатын және байланған мөлшерлемелерін сақтайды. Нақтырақ айтқанда:
i) Тазартылмағандар үшін – МС 1507 10 қарағанда, одан жоғары емес деңгейде МС 1514 11;
ii) Тазартылғандар үшін- МС 1507 90 қарағанда, одан жоғары емес деңгейде, МС1514 19.
d) МС 2208 90 бойынша жіктелген Текила және Мескальға баждардың байланған мөлшерлемелерінің деңгейлері әрқашан МС 2208 кез келген тауарға баждың байланған мөлшерлемесінің ең төмен деңгейіне ұқсас болады. Сонымен бірге осы екі тауарға қазақстандық тарифтік жеңілдіктерді кезеңдік жүзеге асыру Қазақстан Республикасы кез келген МС 2208 тауарына ұсынатын кезеңдік азайтудың ең қысқа мерзіміне ұқсас болатыны расталады.
e) Қазақстан Республикасы МС 2304 (соя майын шығарған кезде алынатын күнжара және басқа қатты қалдықтар, ұсақталған немесе ұсақталмаған, түйіршіктелген немесе түйіршіктелмеген) қарағанда, одан жоғары емес деңгейде МС 230641 (рапс және кольза (канола) тұқымынан майды шығарған кезде алынатын күнжара және басқа қатты қалдықтар, ұсақталған немесе ұсақталмаған, түйіршіктелген немесе түйіршіктелмеген) өзінің байланған және қолданылатын мөлшерлемелерін сақтайды.
f) Жем бұршаққа (МС 0713 10 900 1 жануарларды азықтандыруға арналған) арналған баждардың байланған және қолданылатын мөлшерлемелері енгізудің 5 жылдық кезеңі аяқталған соң әрқашан МС 2304 (соя майын шығарған кезде алынатын күнжара және басқа қатты қалдықтар, ұсақталған немесе ұсақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген) қарағанда, одан жоғары емес деңгейде болады.

Перечень уступок и обязательств по товарам
Соглашение, 23 июнь 2015 года.
Примечание ИЗПИ!
Перечень размещен в связи с принятием Закона РК от 12.10.2015 № 356-V "О ратификации Протокола о присоединении Республики Казахстан к Марракешскому соглашению об учреждении Всемирной торговой организации от 15 апреля 1994 года".
Перечень CLXXII – Казахстан
Настоящий Перечень является аутентичным только на английском языке
ЧАСТЬ I - РЕЖИМ НАИБОЛЬШЕГО БЛАГОПРИЯТСТВОВАНИЯ
РАЗДЕЛ II – Сельскохозяйственные товары
РАЗДЕЛ I-A Тарифы
Примечания:
1. Если "конечная связанная ставка" пошлины отличается от “Связанной ставки на дату присоединения", то она будет применена в течение года указанного в колонке "Год окончания исполнения обязательств". В таких случаях, первое снижение пошлин произойдет не позднее первого дня 13-го месяца после даты присоединения; любое последующее снижение произойдет не позднее 12 месяцев после предыдущего снижения. Снижение пошлин в течение переходного периода, если это предусмотрено, произойдет в соответствии с Таблицей ежегодных снижений в Приложении I.
2. В настоящем перечне следующий символ используется в значении, соответственно указанном ниже:€:евро. Связанные ставки и другие пошлины и сборы представлены в адвалорном выражении, если иное не предусмотрено.
3. а) Республика Казахстан сохраняет свои связанные и применяемые ставки на ГС 1205 (семена рапса, или кользы, дробленые или недробленые) на уровне не выше, чем на ГС 1201 (соевые бобы, дробленые или недробленые).
b) Республика Казахстан сохраняет свои применяемые и связанные ставки на муку тонкого и грубого помола из семян рапса или кользы (канолы) по ГС 1208 90 на уровне не выше, чем на муку тонкого и грубого помола из соевых бобов по ГС 1208 10;
c) Республика Казахстан сохраняет свои применяемые и связанные ставки на ГС 1514 (масло из рапса, или кользы (канолы) или их фракции, нерафинированные или рафинированные, но без изменения химического состава) на уровне не выше, чем на ГС 1507 (масло соевое и его фракции, нерафинированные или рафинированные, но без изменения химического состава). В частности:
i) Для нерафинированных – ГС 1514 11 на уровне не выше, чем на ГС 1507 10;
ii) Для рафинированных- ГС 1514 19 на уровне не выше чем, на ГС 1507 90.
d) Уровни связанных ставок пошлин на Текилу и Мескаль, классифицированные по ГС 2208 90, будут всегда аналогичны самому низкому уровню связанной ставки пошлины на любой товар в ГС 2208. Также подтверждается, что поэтапное осуществление казахстанских тарифных уступок на данные два товара будут аналогичны самому короткому периоду поэтапного снижения, который Республика Казахстан предоставляет любому товару в ГС 2208.
e) Республика Казахстан сохраняет свои связанные и применяемые ставки на ГС 2306 41 (жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении масла из семян рапса и кользы (канолы), немолотые или молотые, не гранулированные или гранулированные) на уровне, не выше чем на ГС 2304 (жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении соевого масла, немолотые или молотые, не гранулированные или гранулированные).
f) Связанные и применяемые ставки пошлин на кормовой горох (ГС 0713 10 900 B111 для кормления животных) по истечении 5-летнего периода имплементации всегда будут на уровне не выше, чем на ГС 2304 (жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении соевого масла, немолотые или молотые, не гранулированные или гранулированные).

g) шарапқа қатысты (МС 2204), кез келген тарифтік мөлшерлемелер болашақта 6 белгідегі барлық тауарларға қатысты біркелкі қолданылады. МС 2204 тарифтік желілер үшін тауарлардың сипаттамасы өздігінен шекарада географиялық көрсеткіштерді қорғауға әкелмеуі тиіс. Осы ереже осындай сипаттамаларға сәйкес келетін, кез келген қазіргі және болашақ географиялық көрсеткіштерді қорғауға залалсыз Қазақстан Республикасында заңды танылған болып табылады. МС 0406 тарифтік желілер үшін тауарлардың сипаттамасы өздігінен шекарада географиялық көрсеткіштерді қорғауға әкелмеуі тиіс. Осы ереже осындай сипаттамаларға сәйкес келетін, кез келген қазіргі және болашақ географиялық көрсеткіштерді қорғауға залалсыз Қазақстан Республикасында заңды танылған болып табылады. Егер Қазақстан Республикасы МС 0406 тарифтік желілері үшін тауарлардың кез келген сипаттамасына сәйкес географиялық көрсеткіштерді заңды тануы қажет болса, географиялық көрсеткіштердің ерекшелігіне сәйкес келмейтін, осындай тауарларға қолданылатын тарифтік мөлшерлемелер қозғалмауы тиіс.
4. Осы кіріспе ескертуде ешнәрсе ДСҰ Келісімінің, нақтырақ айтқанда 1994 жылғы ГАТТ IV Бөлімінің және "Дамып жатқан елдердің сараланған және барынша қолайлы режимі, өзара пайдасы және анағұрлым толық қатысуы бойынша ескертулердің" тиісті ережелерін шектелген қолдану ретінде түсіндіріле алмайды, (1979 жылғы 28 қарашадағы шешім (L4993)
Қазақстан Республикасы ДСҰ-ға кірген сәттен бастап, Қазақстан МС 0202 және 0207 жататын Тауарлар бойынша басқаға беру мен міндеттемелердің қазақстандық Тізбесінің 1-Тарауында 1 А Бөлімінде # белгіленген, тауарлар импортына қатысты тариф режимін қолданған жерде, Қазақстан Республикасы ең нашар дамыған елдер импортын, соның тарабы Қазақстан болып табылатын Кеден одағының Тараптары арасындағы сауда немесе еркін сауда аймағы туралы келісімдер шеңберінде импортын қоспағанда, ДСҰ кез келген мүшесінен осындай тауарлардың барлық импортына қатысты НҚР мөлшерлемесін қолданады.
5. Жасы 30 айдан аспайтын, 100 күн немесе одан да көп уақыт бойы күнделікті азықтың жалпы көлемінен кем дегенде 20 фунт құрайтын құрамында кем дегенде 70% бидайы бар үйлестірілген жоғары калориялы жеммен асыралған ірі қара малдан алынған тұтас ет немесе тұтас еттің кез келген кесектері. USDA (АҚШ ауыл шаруашылық департаменті) стандарттарына сәйкес “choice” немесе “prime” деп белгіленген сиыр еті автоматты түрде жоғарыдағы анықтамаға жатқызылады. Канаданың уәкілетті органына сәйкес “Canada A”, “Canada AA”, “Canada AAA” және “Canada Prime” деп белгіленген сиыр еті автоматты түрде жоғарыдағы анықтамаға жатқызылады. AUS-meat-пен (Австралияда) “GF” деп белгіленген, AUS-meat-тің 1В-ден 3 дейін ет түсінің стандартына сәйкес келетін, AUS-meat-тің 0-ден бастап 3 дейін май түсінің стандартына сәйкес келетін және де AUS-meat-тің 0-ден бастап 9 дейін сәйкесінше мәрмәр дәрежесі бар сиыр еті автоматты түрде жоғарыда аталған анықтамаға жатқызылады;
- Оларды алған сәттен бастап тек қана шөпті жайылымдарда немесе шөпті жайылымдарда және де соңғы 120 күн ішінде үйлестірілген жоғары калориялы диетада асыралған зарарсыздандырылған бұқалардан, жас бұқа немес қашарлардан алынған таңдаулы сиыр етінің кесектері. Ауыл шаруашылығы, мал шаруашылығы және балық шаруашылығы Секретариатымен (Аргентинада) белгіленген сиыр етінің ресми сыныптамасына сәйкес зарарсыздандырылған бұқалар мен жас бұқалардың тұтас еттері JJ, J, U, U2 ретінде жіктелген, жас зарарсыздандырылған бұқалар мен қашарлардың тұтас еттері AA, A немесе B ретінде жіктелуі тиіс. "Жоғары сапалы сиыр еті" белгісі сиыр еті кесектерінің тек аталмыш анықтамасына ғана қосылуы тиіс. AUS-MEAT (Австралияда) белгілегендей, АUS-meat-тің 1В-ден 4 дейін ет түсінің стандартына сәйкес келетін, AUS-meat-тің 0-ден бастап 4 дейін май түсінің стандартына сәйкес келетін сиыр етінің түсі болған жағдайда бір жастағы бұқалар мен жас бұқалар Y”, “YS”, “YG”, “YGS”, “YP” немесе “YPS” деп жіктелуі тиіс.
немесе
ДСҰ өзге мүшенің сиыр еті, аталмыш мүшенің уәкілетті органдарымен сертификатталған, Қазақстанның уәкілетті органдарымен Жоғары сапалы сиыр еті бойынша Қазақстанның ұлттық стандартына жатқызылған сиыр етіне баламасы деп танылуы тиіс.

g) в отношении вина (ГС 2204) любые тарифные ставки в будущем будут применяться единообразно в отношении всех товаров на 6 знаках. Описания товаров для тарифных линий в ГС 2204 сами по себе не должны приводить к защите географических показателей на границе. Данное положение применяется без ущерба к защите любых существующих и будущих географических показателей, соответствующих таким описаниям легально, признанным Республикой Казахстан. Описания товаров для тарифных линий в ГС 0406 сами по себе не должны приводить к защите географических показателей на границе. Данное положение является без ущерба к защите любых существующих и будущих географических показателей, соответствующих таким описаниям, легально признанным Республикой Казахстан. Если Республика Казахстан должна легально признать географические показатели, соответствующие любым из описаний товаров для тарифных линий в ГС 0406, тарифные ставки, применяемые к таким товарам, которые не соответствуют спецификации географических показателей, не должны быть затронуты.
4. Ничто в настоящем вступительном примечании не может быть истолковано как ограничивающее применение соответствующих положений Соглашения ВТО, в частности Части IV ГАТТ 1994 года и "Оговорки по дифференцированному и более благоприятному режиму, взаимной выгоде и более полному участию развивающихся стран", (Решение от 28 ноября 1979 года (L4993) С момента вступления Республики Казахстана в ВТО, там, где Казахстан применяет только тарифный режим в отношении импорта товаров, относящихся к ГС 0202 и 0207, обозначенных # в Части 1 Раздела 1-А казахстанского Перечня уступок и обязательств по товарам, Республика Казахстан применяет ставку РНБ в отношении всего импорта таких товаров из любого члена ВТО, за исключением импорта из наименее развитых стран, импорта в рамках соглашений о зоне свободной торговли либо торговли между Сторонами таможенного союза, стороной которого Казахстан является.
5. Туши или любые куски туш, полученные от крупного рогатого скота, возраста не более чем 30 месяцев, содержавшегося на протяжении 100 или более дней на сбалансированных высококалорийных кормах, с содержанием не менее 70 % зерна, и составляющих не менее 20 фунтов от общего объема ежедневного корма. Говядина, отнесенная к “choice” или “prime” в соответствии со стандартами USDA (Департамента сельского хозяйства США) автоматически подпадает под вышеуказанное определение. Говядина, отнесенная к “Canada A”, “Canada AA”, “Canada AAA” and “Canada Prime” в соответствии со стандартами уполномоченного органа Канады автоматически подпадает под вышеуказанное определение. Говядина, отнесенная AUS-meat (в Австралии) к “GF”, с цветом говядины, соответствующим стандарту цвета мяса AUS-meat от 1В до 3 и цветом жира, соответствующим стандарту цвета жира AUS-meat от 0 до 3, и степень мраморности согласно AUS-meat от 0 до 9, автоматически подпадает под вышеуказанное определение; или - Отборные куски говядины, полученные от стерилизованных бычков, молодых стерилизованных бычков, молодых бычков или телок, которых кормили исключительно на травяных пастбищах с момента их отлучения или на травяных пастбищах и на сбалансированной высококалорийной диете в течение последних 120 дней. Туши стерилизованных бычков и молодых бычков должны быть классифицированы как JJ, J, U, U2, туши молодых стерилизованных бычков и телок должны быть классифицированы как AA, A или B в соответствии с официальной классификацией говядины, установленной Секретариатом сельского хозяйства, животноводства и рыболовства (в Аргентине). Знак "высококачественная говядина" должен быть добавлен исключительно к данному определению кусков говядины. Годовалые бычки и молодые бычки должны быть классифицированы как Y”, “YS”, “YG”, “YGS”, “YP” или “YPS” как определено AUS-MEAT (в Австралии) при соответствии цвета говядины стандарту цвета мяса AUS-MEAT от 1В до 4 и цвета жира стандарта цвета жира AUS-MEAT от 0 до 4. Знак "высококачественная говядина" должен быть добавлен исключительно к данному определению кусков говядины. Говядина других членов ВТО, сертифицированная уполномоченными органами данных членов, подлежит признанию уполномоченными органами Казахстана, как эквивалентная говядина, подпадающая под национальный стандарт Казахстана по высококачественной говядине.

6. Қазақстан Республикасы ДСҰ-ға кірген күнде, жоғары сапалы сиыр етіне (ЖСС) 8000 евро/тоннасына деп белгіленген бағаның базалық шектік деңгейі мынадай механизмдерге сәйкес қайта қарастырылуы тиіс. Қайта қарау Қазақстан Республикасы ДСҰ-ға кірген күннен кейін әр 12 айда жүзеге асырылуы тиіс.
Бағаның қайта қаралған шектік деңгейі, егер (І) бағаның базалық шектік деңгейінен аз болса ғана белгіленуі тиіс, мұндағы (І) бұл:
(i) ЖСС-ке орташа есептелген сауда бағасы ретінде есептелген қайта қаралған шектік деңгей, жоғарыдағы 5-ескертпеде көрсетілген елдерден шығатын, мынадай тарифтік желілер бойынша бұған дейінгі 12 айдың ішінде әкелінген:0201 10 000 3, 0201 20 200 3, 0201 20 300 3, 0201 20 500 3, 0201 20 900 3, 0201 30 000 6, 0202 10 000 3, 0202 20 100 3, 0202 20 300 3, 0202 20 500 3, 0202 20 900 3, 0202 30 100 6, 0202 30 500 6 және 0202 30 900 6. Аталмыш қайта қарау механизмі ДСҰ-ға кірген күннен бастап 24 айдың ішінде әрекет ететін болады.
Қайта қараудың келесі механизмі 24 ай өткеннен кейін қолданылуы тиіс:
HQBn бағаның шектік деңгейі = MedPn * 3, мұндағы:
MedPn – ЖСС—ке бағаның шектік деңгейін соңғы қайта қарау күнінен кейін келетін кезеңнің ішінде 0201 және 0202 тарифтік желілір бойынша ішкі және квотадан тыс режимде әкелінетін кәдімгі сиыр етіне деген сауданың ескерілуімен алынған баға, мынадай тарифтік желілерді қоспағанда: 0201 10 000 2, 0201 10 000 3, 0201 20 200 2, 0201 20 200 3, 0201 20 300 2, 0201 20 300 3, 0201 20 500 2, 0201 20 500 3, 0201 20 900 2, 0201 20 900 3, 0201 30 000 5, 0201 30 000 6, 0202 10 000 2, 0202 10 000 3, 0202 20 100 2, 0202 20 100 3, 20202 20 300 2, 0202 20 300 3, 0202 20 500 2, 0202 20 500 3, 0202 20 900 2, 0202 20 900 3, 0202 30 100 5, 0202 30 100 6, 0202 30 500 5, 0202 30 500 6, 0202 30 900 5 және 0202 30 900 6.
Мұндай жағдайларда, бағаның қайта қаралған шектік деңгейі тек ЖСС-ке бағаның шектік деңгейін соңғы қайта қарау күнінен кейін келетін кезеңде кәдімгі сиыр етіне деген орташа баға ЖСС-ке бағаның шектік деңгейін соңғы қайта қарау күнінен кейін келетін кезеңде кәдімгі сиыр етіне деген орташа бағамен салыстырғанда кем дегенде 20%-ға өзгергенде (артқанда/төмендегенде) ғана қолданылатын болады.
Транспаренттілік механизмдері
Қазақстан Республикасының ДСҰ-ға кірген күннен бастап 4-жылдық кезең ішінде Қазақстан Республикасы әр жылдың 12 қыркүйегінен кешіктірместен ДСҰ мүшелер үшін алдыңғы 12 ай ішіндегі ЖСС импорты жөнінде мынадай тарифтік желілер бойынша апараттың қол жетімділігін қамтамасыз етеді: 0201 10 000 2, 0201 10 000 3, 0201 20 200 2, 0201 20 200 3, 0201 20 300 2, 0201 20 300 3, 0201 20 500 2, 0201 20 500 3, 0201 20 900 2, 0201 20 900 3, 0201 30 000 5, 0201 30 000 6, 0202 10 000 2, 0202 10 000 3, 0202 20 100 2, 0202 20 100 3, 20202 20 300 2, 0202 20 300 3, 0202 20 500 2, 0202 20 500 3, 0202 20 900 2, 0202 20 900 3, 0202 30 100 5, 0202 30 100 6, 0202 30 500 5, 0202 30 500 6, 0202 30 900 5 және 0202 30 900 6. Ақпарат бағаны, импорттың көзін және көлемін қамтитын болады.
ҮЖ
Сипаттамасы
Қосылу кезіндегі байланғанмөлшерлеме
Түпкілікті байланған мөлшерлеме
Міндеттемелерді орындауды аяқтау жылы
Қазіргі уақытта белгіленген шегінулер
БКҚ (бастапқы
келіссөз
жүргізушінің
құқығы)
ГАТТ тізбесіне бірінші қосылған шегінулер
Бұрын берілген БКҚ
ББҚ (басқа да баждар мен алымдар)
01
Тірі жануарлар

6. На дату вступления Республики Казахстан в ВТО базовый пороговый уровень цены на высококачественную говядину (ВКГ) в 8000 евро/тонна подлежит пересмотру в соответствии со следующим механизмом. Пересмотр должен осуществляться каждые 12 месяцев после даты вступления Республики Казахстан в ВТО. Пересмотренный пороговый уровень цены должен устанавливаться, если уровень цены (I) меньше базового порогового уровня цены, где (I) это: (i) Пересмотренный пороговый уровень, рассчитанный как средневзвешенная торговая цена на ВКГ, происходящую из стран, указанных выше в примечании 5, ввезенную в течение предшествующих 12 месяцев по следующим тарифным позициям:0201 10 000 3, 0201 20 200 3, 0201 20 300 3, 0201 20 500 3, 0201 20 900 3, 0201 30 000 6, 0202 10 000 3, 0202 20 100 3, 0202 20 300 3, 0202 20 500 3, 0202 20 900 3, 0202 30 100 6, 0202 30 500 6 и 0202 30 900 6. Данный механизм пересмотра будет действовать с даты вступления в ВТО в течение 24 месяцев. Следующий механизм пересмотра должен применяться по истечении 24 месяцев. HQBn пороговый уровень цены = MedPn * 3, где: MedPn – взвешенная с учетом торговли цена на обычную говядину, ввозимую во внутри- и внеквотном режиме по тарифным позициям 0201 и 0202 в течение периода, следующего за датой последнего пересмотра порогового уровня цены на ВКГ, за исключением тарифных линий:0201 10 000 2, 0201 10 000 3, 0201 20 200 2, 0201 20 200 3, 0201 20 300 2, 0201 20 300 3, 0201 20 500 2, 0201 20 500 3, 0201 20 900 2, 0201 20 900 3, 0201 30 000 5, 0201 30 000 6, 0202 10 000 2, 0202 10 000 3, 0202 20 100 2, 0202 20 100 3, 20202 20 300 2, 0202 20 300 3, 0202 20 500 2, 0202 20 500 3, 0202 20 900 2, 0202 20 900 3, 0202 30 100 5, 0202 30 100 6, 0202 30 500 5, 0202 30 500 6, 0202 30 900 5 и 0202 30 900 6. При данных обстоятельствах пересмотренный пороговый уровень цены будет применяться только в случаях, когда средняя цена на обычную говядину в период, следующий за последним пересмотром порогового уровня цены на ВКГ, меняется (повышается/снижается) не менее чем на 20% в сравнении со средней ценой на обычную говядину в период до последнего пересмотра порогового уровня цены на ВКГ. Механизм транспарентности В течение 4-летнего период с даты вступления Республики Казахстан в ВТО Республика Казахстан обеспечит доступность информации по импорту ВКГ за предыдущие 12 месяцев для членов ВТО не позднее 12 сентября каждого года по следующим тарифным позициям: 0201 10 000 2, 0201 10 000 3, 0201 20 200 2, 0201 20 200 3, 0201 20 300 2, 0201 20 300 3, 0201 20 500 2, 0201 20 500 3, 0201 20 900 2, 0201 20 900 3, 0201 30 000 5, 0201 30 000 6, 0202 10 000 2, 0202 10 000 3, 0202 20 100 2, 0202 20 100 3, 20202 20 300 2, 0202 20 300 3, 0202 20 500 2, 0202 20 500 3, 0202 20 900 2, 0202 20 900 3, 0202 30 100 5, 0202 30 100 6, 0202 30 500 5, 0202 30 500 6, 0202 30 900 5 и 0202 30 900 6. Информация будет включать цены, источник импорта и объемы.
ГС
Описание
Связанная ставка на дату присоединения
Конечная связанная ставка
Год окончания исполнения обязательств
Уступка, установленная в настоящее время
ППП (первоначальное право переговорщика)
Уступка первая, включенная в Перечень ГАТТ
ППП, предоставленные ранее
ДПС (другие пошлины и сборы)
01
Живые животные

1701 11 101 4
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 125,7 АҚШ долларынан жоғары бірақ 141,1 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 5
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 141,1 АҚШ долларынан жоғары бірақ 154,3 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 6
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 154,3 АҚШ долларынан жоғары бірақ 167,6 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 7
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 167,6 АҚШ долларынан жоғары бірақ 183,0 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 8
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 183,0АҚШ долларынан жоғары бірақ 198,4 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 9
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 198,4 АҚШ долларынан жоғары
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102
- - - - 1 мамырдан 31 шілдеге дейін
1701 11 102 1
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 100,0 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 2
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 100 АҚШ долларынан жоғары бірақ 112,5 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 3
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 112,5 АҚШ долларынан жоғары бірақ 125,7 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 4
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 125,7 АҚШ долларынан жоғары бірақ 141,1 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 5
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 141,1 АҚШ долларынан жоғары бірақ 154,3 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 6
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 154,3 АҚШ долларынан жоғары бірақ 167,6 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 7
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 167,6 АҚШ долларынан жоғары бірақ 183,0 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 8
- - - - - Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында айлық отраша бағасы 1 тоннасына 183,0АҚШ долларынан жоғары бірақ 198,4 АҚШ долларынан артық емес
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 9

1701 11 101 4
- - - - - при среднемесячной цене не менее 125,7 доллара США за 1 т, но не более 141,1 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 5
- - - - - при среднемесячной цене не менее 141,1 доллара США за 1 т, но не более 154,3 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 6
- - - - - при среднемесячной цене не менее 154,3 доллара США за 1 т, но не более 167,6 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 7
- - - - - при среднемесячной цене не менее 167,6 доллара США за 1 т, но не более 183,0 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 8
- - - - - при среднемесячной цене не менее 183,0 доллара США за 1 т, но не более 198,4 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 101 9
- - - - - при среднемесячной цене не менее 198,4 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102
- - - - с 1 мая по 31 июля:
1701 11 102 1
- - - - - при среднемесячной цене не более 100,0 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 2
- - - - - при среднемесячной цене не менее 100,0 доллара США за 1 т, но не более 112,5 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 3
- - - - - при среднемесячной цене не менее 112,5 доллара США за 1 т, но не более 125,7 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 4
- - - - - при среднемесячной цене не менее 125,7 доллара США за 1 т, но не более 141,1 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 5
- - - - - при среднемесячной цене не менее 141,1 доллара США за 1 т, но не более 154,3 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 6
- - - - - при среднемесячной цене не менее 154,3 доллара США за 1 т, но не более 167,6 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 7
- - - - - при среднемесячной цене не менее 167,6 доллара США за 1 т, но не более 183,0 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 8
- - - - - при среднемесячной цене не менее 183,0 доллара США за 1 т, но не более 198,4 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
AU, BR, DO, GT, HN, SV
0
1701 11 102 9

2309
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өнімдер:
2309 10
- бөлшек сауда үшін оралып салынған иттерге немесе мысықтарға арналған азық:
- - 1702 30 510 0-1702 30 990, 1702 40 900 0, 1702 90 500 0 және 2106 90 550 0 кіші қосалқы позицияға қосылған крахмалы, глюкозасы, глюкоза шәрбаты, мальтодекстрині немесе мальтодекстрин шәрбаты бар, немесе сүт өнімдері:
- - - крахмалы, глюкозасы, глюкоза шәрбаты, мальтодекстрині немесе мальтодекстрин шәрбаты бар:
- - - - крахмалы жоқ немесе 10 мас.%-дан немесе одан кем крахмалы бар:

2309
Продукты, используемые для кормления животных:
2309 10
- корм для собак или кошек, расфасованный для розничной продажи:
- - содержащий крахмал, глюкозу, сироп глюкозы, мальтодекстрин или сироп мальтодекстрина, включенные в подсубпозиции 1702 30 510 0 - 1702 30 990, 1702 40 900 0, 1702 90 500 0 и 2106 90 550 0, или молочные продукты:
- - - содержащий крахмал, глюкозу, сироп глюкозы, мальтодекстрин или сироп мальтодекстрина:
- - - - не содержащий крахмала или содержащий 10 мас.% или менее крахмала:

WT/ACC/SPEC/KAZ/6/Rev.14 құжатындағы DS:1 - DS:9 қосымша кестелері
CLXXII Тізбе - Қазақстан
Осы тізбе ағылшын тілінде ғана түпнұсқа болып табылады.
IV БӨЛІМ - АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ӨНІМДЕР: СУБСИДИЯЛАУДЫ ШЕКТЕЙТІН МІНДЕТТЕМЕЛЕР
II ТАРАУ - Экспорттық субсидиялар: Бюджеттік шығындар мен көлемін азайту бойынша
міндеттемелер
Өнімдердің сипаттасы және тарифтік позиция нөмірі
Шығынның базалық деңгейі
Қолданылатын күнтізбелік/ басқа жыл
Бюджеттік шығындардың жыл сайынғы және қорытынды деңгейі
Базалық мөлшер
Қолданылатын күнтізбелік/ басқа жыл
Міндеттемелер деңгейі бойынша жыларалық және қорытынды мөлшер
Тиісті қосалқы кестелер және басқа құжаттары
Нөл
WT/ACC/SPEC/KAZ/6/Rev.14
құжатындағы Қосымша кесте ES:1
CLXXII Тізбе - Қазақстан
Осы тізбе ағылшын тілінде ғана түпнұсқа болып табылады.
IV БӨЛІМ - АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ӨНІМДЕР: СУБСИДИЯЛАУДЫ ШЕКТЕЙТІН МІНДЕТТЕМЕЛЕР
III ТАРАУ - Экспорт субсидиялары ауқымын шектеу міндеттемелері
Тауарлардың сипаттамасы
Міндеттемелердің сипаттамасы
CLXXII Тізбе - Қазақстан
Осы Тізбе тек ағылшын тілінде ғана түпнұсқа болып табылады
V БӨЛІМ - ЭКСПОРТТЫҚ БАЖДАР
А ТАРАУЫ
Ескертпелер:

Прилагаемые таблицы DS:1-DS:9 в документе WT/ACC/SPEC/KAZ/6/Rev.14
ЧАСТЬ IV – СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫЕ ПРОДУКТЫ: ОБЯЗАТЕЛЬСТВА, ОГРАНИЧИВАЮЩИЕ СУБСИДИРОВАНИЕ
РАЗДЕЛ II – Экспортные субсидии: Бюджетные расходы и обязательства по сокращению объема
Описание продуктов и номер тарифной позиции
Базовый уровень расходов
Календарный/другой применимый год
Ежегодный и итоговый уровень бюджетных расходов
Базовые величины
Календарный/другой применимый год
Ежегодные и итоговые объемы по уровням обязательств
Соответствующие вспомогательные таблицы и другие документы
Ноль
Прилагаемая таблица ES:1 в документе WT/ACC/SPEC/KAZ/6/Rev.14
ЧАСТЬ IV – СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫЕ ПРОДУКТЫ: ОБЯЗАТЕЛЬСТВА, ОГРАНИЧИВАЮЩИЕ СУБСИДИРОВАНИЕ
РАЗДЕЛ III – Обязательства, ограничивающие объем экспортных субсидий
Описание товаров
Характер обязательств
ЧАСТЬ V- ЭКСПОРТНЫЕ ПОШЛИНЫ
РАЗДЕЛ A
Примечания:

1. Қазақстан Республикасы келесі тізбеге сәйкес, экспорт баждарын көтермеуге немесе төмендетпеуге немесе алып тастамауға және қайта енгізбеуге немесе 1994 ГАТТ ережелеріне сәйкес жағдайларды қоспағанда, осы тізбеде анықталған деңгейден жоғары көтермеуге міндеттеледі.
2. Кіру күнінде өзгеріссіз қалуы мүмкін баж мөлшерлемесі бойынша тарифтік желілер мен имплементация кезеңнің соңында болуы мүмкін алып тастау үшін "х" белгісімен көрсетілген тарифтік желілерді қоспағанда, эскпорттық баждар тең үлестерде төмендетілуі керек.
ҮЖ
Сипаттамасы
Кіру мезгіліндегі баж мөлшерлемесі
Өтпелі кезеңінен кейінгі баж мөлшерлемесі
Өтпелі кезең
Ескертпе

1. Республика Казахстан обязуется не повышать экспортные пошлины, либо снизить или отменить их в соответствии со следующим перечнем, и не вводить заново и не повышать их сверх уровней, указанных в данном перечне, кроме как в соответствии с положениями ГАТТ 1994 года.
2. Экспортные пошлины должны быть снижены равными долями, за исключением тарифных линий, обозначенных знаком "х", для которых отмена может наступить в конце переходного периода и тарифных линий, по которым ставка пошлины на дату вступления может остаться неизменной.
ГС
Описание
Ставка пошлины на дату присоединения
Ставка пошлины по окончании переходного периода
Переходный период
Примечание

Шикі мұнай 20° С тығыздық кезінде 694,7kg / м3 кем емесін құрайды, бірақ 887,6 кг / м3 астам емес, массасы бойынша күкірт құрамы 0,04% кем емес, бірақ массасы бойынша 1,5% астам емес
спецификалық формула
спецификалық формула
-
*****
2709 00 900 4
Шикі мұнайдың басқа түрі 20° С тығыздық кезінде 750 кг / м3 кем емесін құрайды, бірақ 900 кг / м3 астам емес, күкірт құрамы салмағы бойынша 4%-дан кем емес
спецификалық формула
спецификалық формула
*****

сырая нефть при плотности 20° С составляет не менее 694,7kg / м3, но не более 887,6 кг / м3 с содержанием серы не менее 0,04% по массе, но не более 1,5% по массе
специфическая формула
специфическая формула
-
*****
2709 00 900 4
другой вид сырой нефти при плотности 20° С составляет не менее 750 кг / м3, но не более 900 кг / м3 с содержанием серы не менее 4% по весу
специфическая формула
специфическая формула
*****

2849 10 000 0
Белгілі немесе белгісіз химиялық құрамы бар кальций карбидтері
15
5
5
3102 30 900 0
Аммонийдің басқа нитраты (су ерітіндісінде, гранулада немесе сәйкес нысандарда немесе орауыштарда жалпы салмағы 10 кг аспайтындардан басқа)
15
5
5
4101 20 100 0
Таза
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 20 300 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі мен былғарысы, массасы ішінде егер жай кептірілген болса, былғарыға 8 кг аспайтын, егер кептірілген және тұздалған болса 10 кг немесе егер жаңа, сулы-тұздалған немесе консервіленген: сулы-тұздалған болса 16 кг
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 20 500 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі мен былғарысы, массасы ішінде егер жай кептірілген болса, былғарыға 8 кг аспайтын, егер кептірілген және тұздалған болса 10 кг немесе егер жаңа, сулы-тұздалған немесе консервіленген: кептірілген немесе кептірілген және тұздалған болса 16 кг
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 20 900 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі мен былғарысы, массасы ішінде егер жай кептірілген болса, былғарыға 8 кг аспайтын, егер кептірілген және тұздалған болса 10 кг немесе егер жаңа, сулы-тұздалған немесе консервіленген: басқасы болса 16 кг
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 50 100 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі, салмағы 16 кг астам: жаңа
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 50 300 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі, салмағы 16 кг астам: сулы-тұздалған
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 50 500 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі, салмағы 16 кг астам: кептірілген немесе тұздалған және кептірілген
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 50 900 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың өңделмеген терісі, салмағы 16 кг астам: басқасы
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4101 90 000 0
Ірі қара малдың (соның ішінде енекенің) немесе ат тұқымдас жануарлардың бөксесін, бүгілісін және қарнын қоса алғанда, өңделмеген өзге терісі мен былғарысы
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4102 10 100 0
Қозылардың жаңа шикі терілері, жүні бар, жаңа немесе тұздалған, кептірілген, тұздалған, әкталған, маринаддталан немесе өзгеше сақталған (астрахандық, қаракөл, персидтік, қаракүлші терілерден немесе осындай қозылардан немесе үнді, қытай, моңғол немесе тибет қозыларынан басқа)

2849 10 000 0
карбиды кальция, определенного или неопределенного химического состава
15
5
5
3102 30 900 0
Другой нитрат аммония (кроме тех в водном растворе, в гранулах или в аналогичных формах или в упаковках с общим весом не более 10 кг)
15
5
5
4101 20 100 0
чистый
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 20 300 0
Необработанные шкуры и кожи крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных, из массы на кожу не более 8 кг когда просто сушеные, 10 кг, когда сушеные и соленые или 16 кг, когда свежие, мокро-соленые или консервированные: мокро-соленые
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 20 500 0
Необработанные шкуры и кожи крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных, из массы на кожу не более 8 кг, когда просто сушеные, 10 кг, когда сушеные и соленые, или 16 кг, когда свежие, мокро-соленые или консервированные: сушеные или сушеные и соленые
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 20 900 0
Необработанные шкуры и кожи крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных, из массы на кожу не более 8 кг когда просто сушеные, 10 кг, когда сушеные и соленые, или 16 кг, когда свежие, мокро-соленые или консервированные: другие
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 50 100 0
Необработанные шкуры крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных с весом более 16 кг: свежие
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 50 300 0
Необработанные шкуры крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных с весом более 16 кг: мокро-соленые
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 50 500 0
Необработанные шкуры крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных с весом более 16 кг: сушеные или соленые и сушеные
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 50 900 0
Необработанные шкуры крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных с весом более 16 кг: другие
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4101 90 000 0
Прочие необработанные шкуры и кожи крупного рогатого скота (в том числе буйволов) или животных семейства лошадиных, включая зад, изгибы и живот
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4102 10 100 0
сырые шкуры ягнят, с шерстью, свежие или соленые, сушеные, соленые, известкованные, маринованные или иначе сохраненные (кроме таких шкур астраханских, каракульских, персидских, каракульчи или аналогичных ягнят или индийских, китайских, монгольских или тибетских ягнят)

1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4102 10 900 0
Қойлардың жүні бар, жаңа немесе тұздалған, кептірілген, әкталған, маринадталған немесе өзгеше сақталған шикі терілері (қозылардың осындай терісінен басқа)
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4102 21 000 0
Қойлар мен қозылардың жүнсіз, маринадталған, бөлінген немесе бөлінбеген шикі терілері
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4102 29 000 0
Қойлар мен қозылардың жүнсіз, жаңа немесе тұздалған, әкталған немесе өзгеше сақталған, бөлінген немесе бөлінбеген шикі терілері (маринадталған немесе пергаментке иленгендерінен басқа)
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4103 20 000 0
Рептилияның өңделмеген терісі мен былғарысы, жаңа немесе тұздалған, кептірілген, әкталған, маринадталған немесе өзгеше сақталған (пергаментке иленгендерінен басқа)
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4103 30 000 0
Шошқалардың өңделмеген терілері (пекарды қоса алғанда)
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4103 90 100 0
Ешкі мен лақтардың өңделмеген терісі мен былғарысы, әкталған, маринадталған немесе өзгеше сақталған, тықырлатылған немесе тықырлатылмаған, бөлінген немесе бөлінбеген (Йеменнен, Моңғолиядан, Тибеттен шаштарымен алынған ешкі мен лақтың терісінен, жаңа, тұздалған, кептірілген, пергаментке иленгендерінен басқа)
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4103 90 900 1
Басқа өңделмеген тері мен былғары
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4103 90 900 2
Басқа өңделмеген тері мен былғары: түйелердің (соның ішінде бір өркешті түйелер)
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4103 90 900 9
Басқасы
1000 кг үшін 500 €
1000 кг үшін 200 €
5
*
4104 11 100 0
Ірі қара немесе ат тұқымдас жануарлардың (соның ішінде енекенің) иленген немесе краст терісі мен былғарысы, үстіңгі беті сулы қалпында 2,6 шаршы метрден аспайтын (26 шаршы фут) соның ішінде вет-блю), тұтас
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
0
4104 11 510 0
Ірі қара немесе ат тұқымдас жануарлардың (соның ішінде енекенің) иленген немесе краст терісі мен былғарысы, үстіңгі беті сулы қалпында 2,6 шаршы метрден аспайтын (28 шаршы фут) соның ішінде вет-блю), тұтас
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
0
4104 11 590 0
Ірі қара немесе ат тұқымдас жануарлардың (соның ішінде енекенің) иленген немесе краст терісі мен былғарысы, сулы қалпында (соның ішінде вет-блю), тұтас немесе тұтас емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
0
4104 11 900 0
Ірі қара немесе ат тұқымдас жануарлардың (соның ішінде енекенің) иленген немесе краст терісі мен былғарысы, сулы қалпында (соның ішінде вет-блю), тұтас немесе тұтас емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
0

500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4102 10 900 0
сырые шкуры овец с шерстью, свежие или соленые, сушеные, известкованные, маринованные или иначе сохраненные (кроме таких шкур ягнят)
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4102 21 000 0
сырые шкуры овец или ягнят без шерсти, маринованные, разделенные или не разделенные
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4102 29 000 0
сырые шкуры овец или ягнят без шерсти, свежие или соленые, сушеные, известкованные или иначе сохраненные, разделенные или не разделенные (кроме маринованных или выделанные под пергамент)
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4103 20 000 0
необработанные шкуры и кожи рептилий, свежие или соленые, сушеные, известкованные, маринованные или иначе сохраненные (кроме выделанных под пергамент)
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4103 30 000 0
Необработанные шкуры свиней (вкл. пекари)
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4103 90 100 0
необработанные шкуры и кожи коз или козлят, известкованные, маринованные или иначе сохраненные, обезволошенные или нет или разделенные или не разделенные (кроме свежих, соленых, сушеных, выделанных под пергамент и шкур коз или козлят из Йемена, Монголии и Тибета с волосами)
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4103 90 900 1
другие необработанные шкуры и кожи
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4103 90 900 2
другие необработанные шкуры и кожы: верблюдов (в том числе одногорбых верблюдов)
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4103 90 900 9
другие
500 €/1000 кг
200 €/1000 кг
5
*
4104 11 100 0
ДублҰные или краст шкуры и кожи крупного рогатого или животных семейства лошадиных (в том числе буйволов), поверхность которого не превышает 2,6 квадратных метров (28 квадратных футов) в мокром состоянии (в том числе вет-блю), цельные
10, но не менее 90 €/1000 кг
10, но не менее 90 €/1000 кг
0
4104 11 510 0
ДублҰные или краст шкуры и кожи крупного рогатого или животных семейства лошадиных (в том числе буйволов), поверхность которого не превышает 2,6 квадратных метров (28 квадратных футов) в мокром состоянии (в том числе вет-блю), цельные
10, но не менее 90 €/1000 кг
10, но не менее 90 €/1000 кг
0
4104 11 590 0
ДублҰные или краст шкуры и кожи крупного рогатого или животных семейства лошадиных (в том числе буйволов), в мокром состоянии (в том числе вет-блю), цельные или не цельные
10, но не менее 90 €/1000 кг
10, но не менее 90 €/1000 кг
0
4104 11 900 0
ДублҰные или краст шкуры и кожи крупного рогатого или животных семейства лошадиных (в том числе буйволов), в мокром состоянии (в том числе вет-блю), цельные или не цельные
10, но не менее 90 €/1000 кг
10, но не менее 90 €/1000 кг
0

4104 19 510 0
Ірі қара немесе ат тұқымдас жануарлардың (соның ішінде енекенің) иленген немесе краст терісі мен былғарысы, үстіңгі беті сулы қалпында 2,6 шаршы метрден аспайтын (28 шаршы фут) (соның ішінде вет-блю)
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
0
4105 10 100 0
Қойдың немесе қозының иленген немесе краст терісі мен былғарысы, жүнсіз, тұтас, алайда одан әрі өңделмеген, сулы қалпында (соның ішінде вет-блю)
10, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
0
5101 11 000 0
Қырқылған жуылмаған жүн, жуылған жүннен басқа, кардыланбаған, таралмаған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5101 19 000 0
Басқа жуылмаған жүн, жуылған жүннен басқа, кардыланбаған, таралмаған (қырқылған жүннен басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5101 21 000 0
Қырқылған жуылмаған жүн, кардыланбаған, таралмаған жүн
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5101 29 000 0
Басқа жуылған жүн, карбондалмаған, кардыланбаған, таралмаған (қырқылған жүннен басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5101 30 000 0
Карбондалған жүн, кардыланбаған, таралмаған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5102 11 000 0
Кашемир ешкісінің жұқа терісі, кардыланбаған, таралмаған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5102 19 100 0
Ангор қоянының жұқа терісі
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5102 19 300 0
Альпак, лама немесе викунның жұқа терісі
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5102 19 400 0
Түйенің немесе қодастың немесе ангор, Тибет немесе ұқсас ешкілердің жұқа терісі кардыланбаған, таралмаған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5102 19 900 0
Үй қоянның (Ангор үй қояндарынан басқа), қоянның, құндыздың, сазқұндыздың немесе ондатрдың
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5102 20 000 0
Жануарлардың қатты терісі, кардыланбаған, таралмаған (сыпырғыш пен қылшақтарды шығаруда пайдаланатын жүннен, шаш пен қылшықтан, ат жалы немесе құйрығынан алған ат шашынан басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5103 10 100 0
Жануарлардың жүнінің немесе жұқа шаштарының таралған қыл-қыбырлары, кардыланбаған (түтілген шикізаттан басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5103 10 900 0
Жануарлардың жүнінің немесе жұқа шаштарының таралған қыл-қыбырлары, кардыланған (түтілген шикізаттан басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0

4104 19 510 0
ДублҰные или краст шкуры и кожи крупного рогатого или животных семейства лошадиных (в том числе буйволов), поверхность которого не превышает 2,6 квадратных метров (28 квадратных футов) в мокром состоянии (в том числе вет-блю)
10, но не менее 90 €/1000 кг
10, но не менее 90 €/1000 кг
0
4105 10 100 0
ДублҰные или краст шкуры овцы или ягненка без шерсти, цельные, но не подвергнутые дальнейшей обработке, в мокром состоянии (в том числе вет-блю)
10, но не менее 70 €/1000 кг
10, но не менее 70 €/1000 кг
0
5101 11 000 0
Подстриженная немытая шерсть, кроме вымытой шерсти, ни кардованные, ни расчесанные
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5101 19 000 0
Другая немытая шерсть, кроме вымытой шерсти, ни кардованные, ни расчесанные (кроме подстриженной шерсти)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5101 21 000 0
Подстриженная немытая шерсть, шерсть, ни кардованные, ни расчесанные
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5101 29 000 0
Другая вымытая шерсть, не карбонизованные, ни кардованные, ни расчесанные (кроме подстриженной шерсти)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5101 30 000 0
карбонизованная шерсть, ни кардованные, ни расчесанные
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5102 11 000 0
Тонкий мех Кашемировых коз, ни кардованные, ни расчесанные
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5102 19 100 0
Тонкий мех Ангорского кролика
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5102 19 300 0
Тонкий мех альпаки, ламы или викуньи
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5102 19 400 0
Тонкий мех верблюда или яка или ангорских, Тибетский или аналогичных коз, ни кардованные, ни расчесанные
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5102 19 900 0
кролика (кроме Ангорских кроликов), зайца, бобра, нутрия или ондатры
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5102 20 000 0
грубый мех животных, ни кардованные, ни расчесанные (кроме шерсти, волос и щетины используемые в производстве веников и щеток, конского волоса с гривы или хвоста)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5103 10 100 0
Гребенные очесы шерсти или тонкого волоса животных, некарбонизованные (кроме расщипанного сырья)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5103 10 900 0
Гребенные очесы шерсти или тонкого волоса животных, карбонизованные (кроме расщипанного сырья)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0

5103 20 100 0
Жануарлардың жүнінен немесе жұқа шашынан алған жіп қалдықтары
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5103 20 910 0
Жануарлар жүні немесе жұқа шашының қалдықтары, карбондалмаған (иірілген жіп қалдықтарынан, таралған қыл-қыбырлар мен түтілген шикізаттан басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5103 20 990 0
Жануарлар жүні немесе жұқа шашының қалдықтары, карбондалған (иірілген жіп қалдықтарынан, таралған қыл-қыбырлар мен түтілген шикізаттан басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5103 30 000 0
Жіп қалдықтарын қоса алғанда, жануарлардың қатты шаш қалдықтары (түтілген шикізаттан, сыпырғыш пен қылшақты шығаруда пайдаланатын шаш пен қылшақ қалдықтарынан және ат жалы мен құйрығынан алған ат шашынан басқа)
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5104 00 000 0
Жануарлардың жұқа немесе қатты шашынан алынған немесе жүнінен алынған түтілген шикізат, кардыланбаған, таралмаған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 50 € кем емес
0
5201 00 900 0
Мақта, кардыланбаған, таралмаған (ұсынылған абсорбенттен немесе ағартылғаннан басқа)
30
15
5
5202 99 000 0
Иірілген жіп қалдықтарынан, жіп қалдықтарынан және түтілген шикізаттан басқа, мақта қалдықтары
30
10
5
5205 12 000 0
Ұйпалақтанған талшықтан алынған дара мақта-маталы иірілген жіп, мақта салмағы бойынша 85% кем емес және сызықтық тығыздығы 714,29 дтекс кем 232,56 дтекс, "43 mc- 14 mc астам" (тігін жіптері мен бөлшек сатуға қойылған иірілген жіптен басқа)
10
10
0
5205 13 000 0
Ұйпалақтанған талшықтан алынған дара мақта-маталы иірілген жіп, мақта салмағы бойынша 85% кем емес және сызықтық тығыздығы 232,56 дтекс кем 192,31 дтекс, "52 mc- 43 mc астам" (тігін жіптері мен бөлшек сатуға қойылған иірілген жіптен басқа)
30
10
5
7106 91 100 1
Алтыннан немесе платинадан гальваникалық төсемі бар күмісті қоса алғанда, күміс, өңделмеген, жұқалығы 999 0/00 кем емес сынама (ұнтақ түрінде күмістен басқа), құйма түрінде
25
20
5
7106 91 100 9
өзгесі
25
20
5
7106 91 900 0
Алтыннан немесе платинадан гальваникалық төсемі бар күмісті қоса алғанда, күміс, өңделмеген, жұқалығы 999 0/00 кем сынама (ұнтақ түрінде күмістен басқа)
25
20
5
7108 11 000 0
Ақшалай емес мақсаттарға арналған платинадан жасалған төсемі бар алтынды қоса алғанда, алтын
15
10
5
7108 12 000 1
Ақшалай емес мақсаттарға арналған платинадан жасалған төсемі бар алтынды қоса алғанда, алтын (ұнтақ түріндегі алтыннан басқа) құймада, жұқалығы 1 000-ға 995 бөліктен кем емес сынама
25
20
5

5103 20 100 0
отходы пряжи из шерсти или тонкого волоса животных
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5103 20 910 0
отходы шерсти или тонкого волоса животных, некарбонизованные (кроме отходов пряжи, гребенных очесов и расщипанного сырья)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5103 20 990 0
отходы шерсти или тонкого волоса животных, карбонизованные (кроме отходов пряжи, гребенных очесов и расщипанного сырья)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5103 30 000 0
отходы грубого волоса животных, вкл. отходы пряжи (кроме расщипанного сырья, отходов волос или щетины, используемых в производстве веников и щеток и конского волоса с гривы или хвоста)
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5104 00 000 0
расщипанное сырье из шерсти или тонкого или грубого волоса животных, ни кардованные, ни расчесанные
10, но не менее 50 €/1000 кг
10, но не менее 50 €/1000 кг
0
5201 00 900 0
хлопок, ни кардованные, ни расчесанные (кроме представленного абсорбента или отбеленных)
30
15
5
5202 99 000 0
отходы хлопка кроме отходов пряжи, отходов нити и расщипанного сырья)
30
10
5
5205 12 000 0
одиночная хлопчатобумажная пряжа из растрепанных волокон, содержащих не менее 85% по весу хлопка и с линейной плотностью 232,56 дтекс менее 714,29 дтекс "более 14 mc на 43 mc" (кроме швейных ниток и пряжи, выставленных для розничной продажи)
10
10
0
5205 13 000 0
одиночная хлопчатобумажная пряжа из растрепанных волокон, содержащих не менее 85% по весу хлопка и с линейной плотностью 192,31 дтекс менее 232,56 дтекс "более 43 mc на 52 mc" (кроме швейных ниток и пряжи, выставленных для розничной продажи)
30
10
5
7106 91 100 1
серебро, вкл. серебро с гальваническим покрытием из золота или платины, необработанное, с пробой не менее 999 0/00 (кроме серебра в виде порошка) в виде слитка
25
20
5
7106 91 100 9
другие
25
20
5
7106 91 900 0
серебро, вкл. серебро с гальваническим покрытием из золота или платины, необработанное, с пробой менее 999 0/00 (кроме серебра в виде порошка)
25
20
5
7108 11 000 0
золото, вкл. золото с покрытием из платины для неденежных целей
15
10
5
7108 12 000 1
золото, вкл. золото с покрытием из платины, необработанное для неденежных целей (кроме золота в виде порошка) в слитке с пробой не менее 995 частей на 1 000
25
20
5

15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7204 41 910 0
"ЕОУС" байланысты қара металдың өңдеулері мен қалыптаулары (шойынның, қосындыланған болаттың немесе қалайыланған темір не болаттың осындай заттарынан басқа)
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7204 41 990 0
"ЕОУС" байланысты емес қара металдың өңдеулері мен қалыптаулары (шойынның, қосындыланған болаттың немесе қалайыланған темір не болаттың осындай заттарынан басқа)
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7204 49 100 0
"ЕОУС" "ұсақталған" бөлшектенген қара метал қалдықтары мен сынықтары (қождан, ластаулардан және темір мен болат өндірісінің басқа қалдықтарынан; радиоактивті қалдық пен сынықтан; шойын бөліктерінен, блоктардан немесе шойын немесе айналы шойынның өзге бастапқы нысандарынан басқа)
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7204 49 300 0
"ЕОУС" байланысты "ұсақталған" бөлшектенбеген қара метал қалдықтары мен сынықтары (қождан және темір мен болат өндірісінің басқа қалдықтарынан; радиоактивті қалдықтар мен қара металл сынықтарынан; шойын бөліктерінен, блоктардан немесе шойынның өзге бастапқы нысандарынан басқа)
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7204 49 900 0
"ЕОУС" байланысты емес, сұрыпталмаған, "ұсақталған" бөлшектенбеген қара метал сынықтары мен қалдықтары (қождан, қақтан және темір мен болат өндірісінің басқа қалдықтарынан; радиоактивті қалдықтар мен сынықтан; шойын бөліктерінен басқа)
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7204 50 000 0
Қайта балқытылған сынық құймалары
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
5, бірақ 1000 кг үшін 5 € кем емес
3
**#
7302 10 100 0
Тоқ өткізгіш, түсті металдардың бөлшектері бар
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
3
7302 10 210 0
Салмағы метрге 46 кг немесе одан астам
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
3
7302 10 230 0
Салмағы метрге 27 кг немесе одан астам, бірақ 46 кг кем
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
3
7302 10 290 0
Салмағы 27 кг қарағанда, метрден кем
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
3
7302 10 400 0
Науалы рельс
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
3
7302 10 500 0
өзгесі
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес
15, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
3
7302 10 900 0
Пайдалануда болған
20, бірақ 1000 кг үшін 20 € кем емес

15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7204 41 910 0
отделки и штамповки черного металла, связанных "ЕОУС" (кроме таких предметов чугуна, легированной стали или луженого железа или стали)
15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7204 41 990 0
отделки и штамповки черного металла, не связанных "ЕОУС" (кроме таких предметов чугуна, легированной стали или луженого железа или стали)
15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7204 49 100 0
отходы и лом черного металла, раздробленные "измельченные" "ЕОУС" (кроме шлака, загрязнений и других отходов производства железа и стали; радиоактивных отходов и лома; фрагментов чугуна, блоков или прочих первичных форм чугуна или зеркального чугуна)
15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7204 49 300 0
отходы и лом черных металлов, не раздробленные "измельченные", связанные "ЕОУС" (кроме шлака и других отходов производства железа и стали; радиоактивные отходов и лома черных металлов; фрагменты чугуна, блоков или прочих первичных форм чугуна)
15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7204 49 900 0
отходы и лом черных металлов, не раздробленные "измельченные", не связанные, но отсортированные "ЕОУС" (кроме шлака, окалиныи других отходов производства железа и стали; радиоактивных отходов и лома; фрагменты чугуна)
15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7204 50 000 0
слитки переплавленного лома
15, но не менее 15 €/1000 кг
5, но не менее 5 €/1000 кг
3
**#
7302 10 100 0
токопроводящие, с частями цветных металлов
20, но не менее 20 €/1000 кг
15, но не менее 15 €/1000 кг
3
7302 10 210 0
весом на метр 46 кг или более
20, но не менее 20 €/1000 кг
15, но не менее 15 €/1000 кг
3
7302 10 230 0
весом на метр 27 кг или более, но менее 46 кг
20, но не менее 20 €/1000 кг
15, но не менее 15 €/1000 кг
3
7302 10 290 0
весом на метр меньше, чем 27 кг
20, но не менее 20 €/1000 кг
15, но не менее 15 €/1000 кг
3
7302 10 400 0
Желобчатый рельс
20, но не менее 20 €/1000 кг
15, но не менее 15 €/1000 кг
3
7302 10 500 0
Другие
20, но не менее 20 €/1000 кг
15, но не менее 15 €/1000 кг
3
7302 10 900 0
бывшие в употреблении
20, но не менее 20 €/1000 кг

15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7616 10 000 0
Шегелер, жапсырма шегелер, қапсырмалар (8305 тауар жайғасымында көрсетілгеннен басқа), бұранда, бұрандамалар, сомындар, бұрап кіргізетін ілмектер, тойтармалар, буаттар, сіргелер, шайбалар мен ұқсас заттар
15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7616 91 000 0
Мата, торлар, шілтерлер және алюминий сымнан жасалған қоршаулар
15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7616 99 100 1
8701 8705 тауар жайғасымдарының мторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік жинауға арналған
15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7616 99 100 9
Өзгесі
15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7616 99 900 1
Авиациялық қозғалтқыштарды өндіруге арналған
15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7616 99 900 9
Өзгесі
15, бірақ 1000 кг үшін 100 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 76 € кем емес
5
7801 10 000 0
Өңделмеген, тазартылған қорғасын
30
30
0
7801 91 000 0
Массасы бойынша негізгі басқа элементі ретінде сүрмесі бар өңделмеген қорғасын
30, бірақ 1000 кг үшін 105 € кем емес
20, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
5
7801 99 100 0
Салмағы бойынша "вepкблeй"өңдеу үшін 0,02% кем емес күмістен құралған, өңделмеген қорғасын
30
30
0
7801 99 910 0
Өңделмеген қорғасын құймалары (салмағы бойынша негізгі басқа элемент ретінде сүрмеден құралған қорғасыннан және "вepкблeй" өңдеу үшін салмағы бойынша 0,02% кем емес күмістен құралған қорғасыннан басқа)
30, бірақ 1000 кг үшін 105 € кем емес
20, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
5
7801 99 990 0
Өңделмеген қорғасын (салмағы бойынша негізгі басқа элемент ретінде сүрмеден құралған қорғасыннан және "вepкблeй" өңдеу үшін салмағы бойынша 0,02% кем емес күмістен құралған қорғасыннан, қорғасын құймалары мен тазартылған қорғасыннан басқа)
30, бірақ 1000 кг үшін 105 € кем емес
20, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
5
7802 00 000 0
Қорғасын қалдықтары мен сынықтары ("2620" тауар жайғасымының" қорғасынын өндіру қалдықтары мен күлінен және кесектен немесе "7801 тауар жайғасымының" қорғасынының, қайта балқытылған қалдықтары мен сынықтарының басқа сәйкес өңделмеген нысандарынан және бастапқы элементтердің, бастапқы батареялардың қалдықтары мен сынықтарынан басқа)
30, бірақ 1000 кг үшін 105 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 35 € кем емес
5
7901 11 000 0
Өңделмеген, қосындыланбаған мырыш, салмағы бойынша 99,99% кем емес мырыштан құралған
5
0
4
7901 12 100 0

15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7616 10 000 0
гвозди, кнопки, скобы (кроме указанных в товарной позиции 8305), винты, болты, гайки, ввертные крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы и аналогичные изделия
15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7616 91 000 0
ткань, решетки, сетки и ограждения из алюминиевой проволоки
15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7616 99 100 1
для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 8705, их узлов и агрегатов
15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7616 99 100 9
другие
15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7616 99 900 1
для производства авиационных двигателей
15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7616 99 900 9
другие
15, но не менее 100 €/1000 кг
10, но не менее 76 €/1000 кг
5
7801 10 000 0
свинец необработанный, рафинированный
30
30
0
7801 91 000 0
свинец необработанный, содержащий по массе сурьму в качестве основного элемента другой
30, но не менее 105 €/1000 кг
20, но не менее 70 €/1000 кг
5
7801 99 100 0
необработанный свинец, содержащие по весу не менее 0,02% серебра для переработки "вepкблeй"
30
30
0
7801 99 910 0
сплавы необработанного свинца (кроме свинца, содержащего по весу сурьму в качестве основного другого элемента, и свинца, содержащего по весу не менее 0,02% серебра, для переработки "вepкблeй")
30, но не менее 105 €/1000 кг
20, но не менее 70 €/1000 кг
5
7801 99 990 0
необработанный свинец (кроме свинца, содержащего по весу сурьму в качестве основного другого элемента и свинца, содержащего по весу не менее 0,02% серебра, для переработки "вepкблeй", свинцовых сплавов и рафинированного свинца)
30, но не менее 105 €/1000 кг
20, но не менее 70 €/1000 кг
5
7802 00 000 0
Отходы и лом свинцовые (кроме пепла и остатков производства свинца "товарной позиции 2620" и слитки или другие подобные необработанные формы переплавленных отходов и лома, свинца "товарной позиции 7801" и отходов и лома первичных элементов, первичных батарей)
30, но не менее 105 €/1000 кг
10, но не менее 35 €/1000 кг
5
7901 11 000 0
цинк необработанный, нелегированный, содержащий по весу не менее 99,99% цинка
5
0
4
7901 12 100 0

8607 19 010 9
Жиналған немесе бөлшектенген түрде белдіктер; құйма шойыннан немесе құйма болаттан алынған, пайдалануда болмаған теміржол немесе трамвай локомотивтерінің немесе рельсті жылжылмалы құрамның доңғалақтары мен олардың бөлшектері
5
5
0
8607 19 110 1
Жиналған немесе бөлшектенген түрде белдіктер, пайдалануда болған теміржол немесе трамвай локомотивтеріне немесе рельсті жылжымалы құрамға арналған, қақталған, қалыптанған болаттан жасалған доңғалақтар мен олардың бөлшектері
5
5
0
8607 19 110 9
Жиналған немесе бөлшектенген түрде белдіктер, пайдалануда болмаған теміржол немесе трамвай локомотивтеріне немесе рельсті жылжымалы құрамға арналған, қақталған, қалыптанған болаттан жасалған доңғалақтар мен олардың бөлшектері
5
5
0
8607 19 180 1
Жиналған немесе бөлшектенген түрде белдіктер; пайдалануда болған теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның доңғалақтары мен олардың бөлшектері ( 8607.19.01 және 8607.19.11 басқа)
5
5
0
8607 19 180 9
Жиналған немесе бөлшектенген түрде өзге белдіктер; пайдалануда болмаған теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның доңғалақтары мен олардың бөлшектері
5
5
0
8607 19 990 0
теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның (шойын мен құйма болаттан алынғанынан басқа) арба бөлшектері және т.б.
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 21 100 0
Шойыннан немесе құйма болаттан алынған, теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның пневматикалық тежеуіштері мен олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 21 900 0
теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның пневматикалық тежеуіштері мен олардың бөлшектері шойын немесе құйма болаттан басқа)
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 29 100 0
теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның құйма шойын немесе құйма болат тежеуіштері мен олардың бөлшектері (пневматикалық тежеуіштен басқа)
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 29 900 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның тежеуіштері мен олардың бөлшектері (пневматикалық тежеуіштен және шойыннан немесе құйма болаттан басқа)
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 30 010 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамның құйма шойын немесе құйма болаттан алынған ілмектері мен басқа тіркейтін құралдары, буферлер және олардың бөлшектері

8607 19 010 9
оси в собранном или разобранном виде; колеса и их части, из литейного чугуна или литой стали, железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, не бывшие в употреблении
5
5
0
8607 19 110 1
оси в собранном или разобранном виде, колеса и их части, из стали кованой, штампованной для железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, бывшие в употреблении
5
5
0
8607 19 110 9
оси в собранном или разобранном виде, колеса и их части, из стали кованой, штампованной для железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, не бывшие в употреблении
5
5
0
8607 19 180 1
оси в собранном или разобранном виде; колеса и их части (кроме 8607.19.01 и 8607.19.11), железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, бывшие в употреблении
5
5
0
8607 19 180 9
Прочие оси, в собранном или разобранном виде; колеса и их части, из железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, не бывшие в употреблении
5
5
0
8607 19 990 0
части тележек и т.п., железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава (кроме тех из чугуна или литой стали)
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 21 100 0
пневматические тормоза и их части железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, из чугуна или литой стали
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 21 900 0
пневматические тормоза и их части железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава (кроме чугуна или литой стали)
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 29 100 0
тормоза и их части литейного чугуна или литой стали (кроме пневматического тормоза), железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 29 900 0
тормоза и их части (кроме пневматического тормоза и чугуна или литой стали), железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, не указанный где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 30 010 0
крючки и другие сцепные устройства, буфера и их части, из литейного чугуна или литой стали, железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, не указанные где-л. в другом месте

20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 30 990 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, теміржол немесе трамвай локомотивтері немесе рельсті жылжымалы құрамға арналған ілмектері мен басқа тіркейтін құралдары, буферлер және олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 91 100 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген локомотивтерге арналған букстер және олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 91 910 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, шойын немесе құйма болаттан теміржол немесе трамвай локомотивтерінің бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 91 990 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, теміржол немесе трамвай локомотивтерінің бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3

20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 30 990 0
крючки и другие сцепные устройства, буфера и их части, для железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 91 100 0
буксы и их части, для локомотивов, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 91 910 0
Части железнодорожных или трамвайных локомотивов, чугуна или литой стали, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 91 990 0
Части железнодорожных или трамвайных локомотивов, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3

8607 99 100 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, 8603, 8604, 8605 немесе 8606 тауар жайғасымының теміржол немесе трамвай локомотивтерінің немесе рельсті жылжымалы құрамның белдікті букстері және олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 99 300 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, 8603, 8604, 8605 немесе 8606 тауар жайғасымының рельстік жылжымалы құрамына арналған органдар мен олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес

8607 99 100 0
осевые буксы и их части железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава товарной позиции 8603, 8604, 8605 или 8606, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 99 300 0
органы и их части для рельсового подвижного состава товарной позиции 8603, 8604, 8605 или 8606, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг

10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 99 500 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, 8603, 8604, 8605 немесе 8606 тауар жайғасымының теміржол немесе трамвай локомотивтерінің немесе рельсті жылжымалы құрамның шассиі және олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
8607 99 900 0
Басқа бір жерде көрсетілмеген, 8603, 8604, 8605 немесе 8606 тауар жайғасымының рельсті жылжымалы құрам бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 € кем емес
10, бірақ 1000 кг үшін 10 € кем емес
3
### : Сұйытылған табиғи газ (СТГ) түрінде қуатқа төленген экспорттық баж газтәріздес табиғи газдың (ГС 2711 21 000 0) түрінде эквивалентті қуаттың көлеміне төленген экспорттық баждан үлкен болмайды.
* Бірінші жыл - 500 еуро/1000 кг, екінші - 450 еуро/1000 кг, үшінші - 400 еуро/1000 кг, төртінші - 300 еуро/1000 кг, бесінші - 200 еуро/1000 кг.
**# Бірінші жыл - 15%, бірақ 15 еуро/1000 кг-нан кем емес, екінші - 10%, бірақ 10 еуро/1000 кг-нан кем емес, үшінші - 5%, бірақ 5 еуро/1000 кг-нан кем емес.
*** Бірінші жыл - 50%, бірақ 420 еуро/1000 кг-нан кем емес, екінші - 40%, бірақ 336 еуро/1000 кг-нан кем емес, үшінші - 30%, бірақ 252 еуро/1000 кг-нан кем емес, төртінші - 20%, бірақ 168 еуро/1000 кг-нан кем емес, бесінші - 10%, бірақ 84 еуро/1000 кг-нан кем емес.
**** Бірінші жыл - 50%, бірақ 380 еуро/1000 кг-нан кем емес, екінші - 40%, бірақ 304 еуро/1000 кг-нан кем емес, үшінші - 30%, бірақ 228 еуро/1000 кг-нан кем емес, төртінші - 20%, бірақ 152 еуро/1000 кг-нан кем емес, бесінші - 10%, бірақ 76 еуро/1000 кг-нан кем емес.
****** Қайта өңделмеген мұнайдың экспорттық баждары үшін формула
егер қайта өңделмеген мұнайға әлемдік бағалар (Ә.б.): Баждың мөлшерлемесі

10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 99 500 0
Шасси и их части железнодорожных или трамвайных локомотивов или рельсового подвижного состава товарной позиции 8603, 8604, 8605 или 8606, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
8607 99 900 0
Части рельсового подвижного состава товарной позиции 8603, 8604, 8605 или 8606, не указанные где-л. в другом месте
20, но не менее 15 €/1000 кг
10, но не менее 10 €/1000 кг
3
### : экспортная пошлина, оплаченная на энергию в форме сжиженного природного газа (СПГ), будет не больше чем экспортная пошлина, оплаченная на эквивалентное количество энергии в форме газообразного натурального газа (ГС 2711 21 000 0)
* Первый год - 500 евро/1000 кг, второй - 450 евро/1000 кг, третий - 400 евро/1000 кг, четвертый - 300 евро/1000 кг, пятый - 200 евро/1000 кг.
**# Первый год - 15%, но не меньше чем 15 евро/1000 кг, второй - 10%, но не меньше чем 10 евро/1000 кг, третий - 5%, но не меньше чем 5 евро/1000 кг.
*** Первый год - 50%, но не меньше чем 420 евро/1000 кг, второй - 40%, но не меньше чем 336 евро/1000 кг, третий - 30%, но не меньше чем 252 евро/1000 кг, четвертый - 20%, но не меньше чем 168 евро/1000 кг, пятый - 10%, но не меньше чем 84 евро/1000 кг.
**** Первый год - 50%, но не меньше чем 380 евро/1000 кг, второй - 40%, но не меньше чем 304 евро/1000 кг, третий - 30%, но не меньше чем 228 евро/1000 кг, четвертый - 20%, но не меньше чем 152 евро/1000 кг, пятый - 10%, но не меньше чем 76 евро/1000 кг.
****** Формула для экспортных пошлин на непереработанную нефть
если мировые цены (М.ц.) на непереработанную нефть: Ставка пошлины

<= 109,5 USD/t 0
>109,5, бірақ <=146 USD/t <=0,35 (Ә.б. - 109,5) USD/t
>146, бірақ <=182,5 USD/t <=12,78 USD/t +0,45 (Ә.б. - 146) USD/t
>182,5 USD/t <=29,2 USD/t +0,65 (Ә.б. - 182,5) USD/t
# Осы аталған мұнай өнімдері үшін экспорттық баждың мөлшерлемесі келесідей болады
Xd = C * Xdco
бұл жерде Xdco жоғарыда есептелгендей қайта өңделген мұнай үшін экспорттық баж, ал С келесі коэффициент болады
ГС
С коэффициенті
Қабылданудан бастап 2014 жылдың 31 желтоқсанына дейін

<= 109,5 USD/t 0
>109,5, но <=146 USD/t <=0,35 (М.ц. - 109,5) USD/t
>146, но <=182,5 USD/t <=12,78 USD/t +0,45 (М.ц. - 146) USD/t
>182,5 USD/t <=29,2 USD/t +0,65 (М.ц. - 182,5) USD/t
# Для данных нефтяных продуктов, ставка экспортной пошлины будет
Xd = C * Xdco
где Xdco является экспортной пошлиной для непереработанной нефти, как вычислено выше, и С является следующим коэффициентом
HS
Коэффициент C
С даты вступления до 31 декабря 2014 года

<= 490 USD/t C1*490 USD/t
<= 640 USD/t С2*(СКГБ)
<= 740 USD/t 75 + С3 * (СКГБ - 640) USD/t
> 740 USD/t 135 + С4 * (СКГБ - 740) USD/t
С1 =0
С2 =0,5
С3 =0,6
С4 =0,7
CLXXII Тізбе - Қазақстан
Осы Тізбе тек ағылшын тілінде ғана түпнұсқа болып табылады
V БӨЛІМ - ЭКСПОРТТЫҚ БАЖДАР
В ТАРАУЫ
Ескертпелер:
1. Егер ЕАЭО құзыретті органдары төменде көрсетілген кез келген тарифтік желі бойынша экспорттық баждарды бір ізділікке салуды шешкен жағдайда, Қазақстан Республикасы өзіне келесі тізбеге сәйкес экспорт баждарын көтермеуге немесе төмендетпеуге немесе алып тастамауға және қайта енгізбеуге немесе 1994 ГАТТ ережелеріне сәйкес жағдайларды қоспағанда, осы тізбеде анықталған деңгейден жоғары көтермеуге міндеттеледі.
2.Егер ЕАЭО құзыретті органдары тізбенің а) Таруына қосылған тарифтік желі бойынша экспорттық баждарды бір ізділікке салуды шешкен жағдайда, төмендегі тізбеде осы кез келген тарифтік желілер үшін басқаша көзделмесе, Қазақстан Республикасы a) Тарауда қамтылған міндеттемелерді өзінде орнатылған мезгіліне, шарттары мен ескертулеріне сәйкес орындауға толықтай міндеттеледі.
ҮЖ
Сипаттамасы
Экспорттық баж мөлшерлемесі

<= 490 USD/t C1*490 USD/t
> 490, но <= 640 USD/t С2*(ЦСУГ)
> 640, но <= 740 USD/t 75 + С3 * (ЦСУГ - 640) USD/t
> 740 USD/t 135 + С4 * (ЦСУГ - 740) USD/t
С1 =0
С2 =0,5
С3 =0,6
С4 =0,7
ЧАСТЬ V - ЭКСПОРТНЫЕ ПОШЛИНЫ
РАЗДЕЛ В
Примечания:
1. В случае, если компетентные органы ЕАЭС примут решение унифицировать экспортные пошлины на любую из тарифных линий, указанных ниже, Республика Казахстан обязуется не повышать экспортные пошлины на такую тарифную линию, либо уменьшить или отменить их в соответствии со следующим перечнем, и не вводить заново или повышать их сверх уровней, указанных в данном перечне, кроме как в соответствии с положениями ГАТТ 1994 года.
2. В случае, если компетентные органы ЕАЭС примут решение унифицировать экспортные пошлины по тарифным линиям, включенным в перечень Раздела а), если иное не предусмотрено в перечне ниже для любой из тех тарифных линий, Республика Казахстан обязуется в полной мере выполнять обязательства, содержащиеся в Разделе а) в соответствии со сроками, условиями и оговорками, установленными в нем.
ГС
Описание
Ставка экспортной пошлины

2706 00 000 0
Таскөмір шайырлары, қоңыр көмірлі, шымтезекті және өзге минералды шайырлар, сусыздандырылған немесе сусыздандырылмаған, "қалпына келтірілген" шайырларды қоса алғанда, жартылай тазартылған немесе тазартылмаған шайырлар
0
2707 10 100 0
- - отын ретінде пайдалануға арналған
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін формула арқылы баяндалған деңгейін аспайтын болады.
2707 10 900 0
- - өзге мақсаттарға арналған
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін формула арқылы баяндалған деңгейін аспайтын болады.
2707 20 100 0
- - отын ретінде пайдалануға арналған
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін формула арқылы баяндалған деңгейін аспайтын болады.
2707 20 900 0
- - өзге мақсаттарға арналған
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін формула арқылы баяндалған деңгейін аспайтын болады.
2707 30 100 0
- - отын ретінде пайдалануға арналған
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін формула арқылы баяндалған деңгейін аспайтын болады.
2707 30 900 0
- - өзге мақсаттарға арналған
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін формула арқылы баяндалған деңгейін аспайтын болады.
2707 40 000 0
- нафталин
0
2707 50 100 0
- - отын ретінде пайдалануға арналған
0
2707 50 900 0
- - өзге мақсаттарға арналған
0
2707 91 000 0
- - креозот майы
0
2707 99 110 0
- - - - тазартылмаған жеңіл майлар, олардың 90 об.%-ы 200 °С дейін температура кезінде анағұрлым айдалады
0
2707 99 190 0
- - - - өзгелер
0
2707 99 300 0
- - - күкірттелген жеңіл майлар
0
2707 99 500 0
- - - негізгі өнімдер
0
2707 99 700 0
- - - антрацен
0
2707 99 800 0
- - - фенолдар
0
2707 99 910 0
- - - - 2803 тауар жайғасымының өнімдерін алуға арналған
0
2707 99 990 0
- - - - өзгелер
0
2708 10 000 0
- пек
0
2708 20 000 1
- - шанышпалы
0
2708 20 000 9
- - өзгелер
0
2710 11 490 0
- - - - - - - - октан саны 98 немесе одан астам
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 11 510 0
- - - - - - - - октан саны 98 кем
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 11 590 0
- - - - - - - - октановым саны 98 немесе одан астам
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 11 700 0
- - - - - бензинді реактивті отын
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады

2706 00 000 0
Смолы каменноугольные, буроугольные, торфяные и прочие минеральные смолы, обезвоженные или необезвоженные, частично ректифицированные или неректифицированные, включая "восстановленные" смолы
0
2707 10 100 0
- - для использования в качестве топлива
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный с помощью формулы для этих тарифных линий в протоколе о присоединении Российской Федерации.
2707 10 900 0
- - для прочих целей
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный с помощью формулы для этих тарифных линий в протоколе о присоединении Российской Федерации.
2707 20 100 0
- - для использования в качестве топлива
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный с помощью формулы для этих тарифных линий в протоколе о присоединении Российской Федерации.
2707 20 900 0
- - для прочих целей
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный с помощью формулы для этих тарифных линий в протоколе о присоединении Российской Федерации.
2707 30 100 0
- - для использования в качестве топлива
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный с помощью формулы для этих тарифных линий в протоколе о присоединении Российской Федерации.
2707 30 900 0
- - для прочих целей
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный с помощью формулы для этих тарифных линий в протоколе о присоединении Российской Федерации.
2707 40 000 0
- нафталин
0
2707 50 100 0
- - для использования в качестве топлива
0
2707 50 900 0
- - для прочих целей
0
2707 91 000 0
- - креозотовое масло
0
2707 99 110 0
- - - - неочищенные легкие масла, 90 об.% которых или более перегоняется при температуре до 200 °С
0
2707 99 190 0
- - - - прочие
0
2707 99 300 0
- - - осерненные легкие масла
0
2707 99 500 0
- - - основные продукты
0
2707 99 700 0
- - - антрацен
0
2707 99 800 0
- - - фенолы
0
2707 99 910 0
- - - - для получения продуктов товарной позиции 2803
0
2707 99 990 0
- - - - прочие
0
2708 10 000 0
- пек
0
2708 20 000 1
- - игольчатый
0
2708 20 000 9
- - прочие
0
2710 11 490 0
- - - - - - - - с октановым числом 98 или более
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 11 510 0
- - - - - - - - с октановым числом менее 98
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 11 590 0
- - - - - - - - с октановым числом 98 или более
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 11 700 0
- - - - - топливо бензиновое реактивное
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)

2710 19 150 0
- - - - 2710 19 110 0 кіші қосалқы жайғасымда көрсетілгеннен басқа, процестерде химиялық айналулар арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 19 710 0
- - - - - қайта өңдеудің айрықша процестеріне арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 19 750 0
- - - - - 2710 19 710 0 кіші қосалқы жайғасымда көрсетілгеннен басқа, процестерде химиялық айналулар арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 91 000 0
- - полихлорбифенилден (PCBs), полихлортрифенилден (PCTs) немесе полибромбифенилден (PBBs) құралған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2710 99 000 0
- - өзгелер
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2711 12 910 0
- - - - қайта өңдеудің айрықша процестеріне арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2711 12 930 0
- - - - 2711 12 910 0 кіші қосалқы жайғасымда көрсетілгеннен басқа, процестерде химиялық айналулар арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2711 13 100 0
- - - қайта өңдеудің айрықша процестеріне арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2711 13 300 0
- - - 2711 13 100 0 кіші қосалқы жайғасымда көрсетілгеннен басқа, процестерде химиялық айналулар арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2711 14 000 0
- - этилен, пропилен, бутилен мен бутадиен
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2711 29 000 0
- - өзгелер
0
2712 10 100 0
- - шикі
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 10 900 0
- - өзгелер
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 20 100 0
- - синтетикалық парафин, молекулярлық массасы 460 және одан астам, бірақ 1560 аспайтын
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 20 900 0
- - өзгелер
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 90 310 0
- - - - қайта өңдеудің айрықша процестеріне арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 90 330 0
- - - - 2712 90 310 0 кіші қосалқы жайғасымда көрсетілгеннен басқа, процестерде химиялық айналулар арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады

2710 19 150 0
- - - - для химических превращений в процессах, кpоме указанных в подсубпозиции 2710 19 110 0
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 19 710 0
- - - - - для специфических процессов переработки
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 19 750 0
- - - - - для химических превращений в процессах, кpоме указанных в подсубпозиции 2710 19 710 0
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 91 000 0
- - содержащие полихлорбифенилы (PCBs), полихлортрифенилы (PCTs) или полибромбифенилы (PBBs)
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2710 99 000 0
- - прочие
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2711 12 910 0
- - - - для специфических процессов переработки
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2711 12 930 0
- - - - для химических превращений в процессах, кpоме указанных в подсубпозиции 2711 12 910 0
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2711 13 100 0
- - - для специфических процессов переработки
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2711 13 300 0
- - - для химических превращений в процессах, кpоме указанных в подсубпозиции 2711 13 100 0
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2711 14 000 0
- - этилен, пропилен, бутилен и бутадиен
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2711 29 000 0
- - прочие
0
2712 10 100 0
- - сырой
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 10 900 0
- - прочие
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 20 100 0
- - парафин синтетический с молекулярной массой 460 и более, но не более 1560
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 20 900 0
- - прочие
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 90 310 0
- - - - для специфических процессов переработки
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 90 330 0
- - - - для химических превращений в процессах, кpоме указанных в подсубпозиции 2712 90 310 0
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)

2712 90 390 0
- - - - өзге мақсаттарға арналған
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 90 910 0
- - - - 1–алкендер қоспасы, 80 мас.% немесе одан астам 1–алкендерден құралған, көміртегі тізбегінің ұзындығы 24 атом көміртегі және одан астам, бірақ 28 атом көміртегіден астам емес
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2712 90 990 0
- - - - өзгелер
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2714 90 000 0
- өзгелер
0
2715 00 000 0
Табиғи асфальт, табиғи битум, мұнай битумы, минералды шайыр немесе минералды шайыр піспесі негізінде битум қоспалары (мысалы, битумды мастика, жол төсемдеріне арналған асфальт қоспалары)
0
2825 40 000 0
- никель оксидтері мен гидроксидтері
0
2902 20 000 0
- бензол
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2902 30 000 0
- толуол
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2902 41 000 0
- - o-ксилол
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2902 42 000 0
- - m-ксилол
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2902 43 000 0
- - p-ксилол
а) бөліміндегі # сілтемесінде орналасқан спецификалық формула қолданыдатын болады
2905 13 000 0
- - бутан–1–ол (н–бутилді спирт)
0
3104 20 100 0
- - калий құрамымен K2О қайта есептегенде құрғақ сусыз өнімде 40 мас.% астам емес
0
3104 20 500 0
- - калий құрамымен K2О қайта есептегенде құрғақ сусыз өнімде 40 мас.% астам, бірақ 62 мас.% астам емес
0
3104 20 900 0
- - калий құрамымен K2О қайта есептегенде құрғақ сусыз өнімде 62 мас.% астам
0
3105 10 000 0
- осы топтың тауарлары таблеткада немесе сәйкес нысанда немесе бумада, олардың брутто салмағы 10 кг аспайды
0
3105 20 100 0
- - азот құрамымен құрғақ сусыз өнімге қайта есептегенде 10 мас.% астам
0
3105 20 900 0
- - өзгелер
0
3105 51 000 0
- - нитрат пен фосфаттан құралған
0
3105 59 000 0
- - өзгелер
0
3105 60 100 0
- - калий суперфосфаттары
0
3105 60 900 0
- - өзгелер
0
3105 90 100 0
- - натрий нитратының және калий нитратының табиғи қоспасынан құралған калий-натрийдің табиғи нитраты (калий нитратының үлесі 44%-ға жете алады), құрғақ сусыз өнімге қайта есептегенде 16,3 мас.% астам емес азоттың жалпы құрамымен
0
3105 90 910 0
- - - құрғақ сусыз өнімге қайта есептегенде 10 мас.% астам азот құрамы бар
0
3105 90 990 0
- - - өзгелер
0
3901 10 100 0
- - сызықты полиэтилен
0
3901 10 900 0
- - өзгелер
0
3901 20 100 0
- - осы топқа сульфлохрирланған полиэтилен өндіру үшін 6 (b) ескертпеде аталған нысандарының біріндегі полиэтилен, үлесті салмағы 0,958 немесе 23 °C температура кезінде одан астам, құрамында: - 50 мг/кг алюминийден астам емес, - 2 мг/кг кальцийден астам емес, - 2 мг/кг хромнан астам емес, - 2 мг/кг темірден астам емес, -2 мг/кг немесе одан төмен никельден емес, - 2мг/кг немесе одан төмен титаннан емес, немесе - 8 мг/кг немесе одан төмен ванадийдан емес
0

2712 90 390 0
- - - - для прочих целей
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 90 910 0
- - - - смесь 1–алкенов, содержащая 80 мас.% или более 1–алкенов с длиной углеродной цепи в 24 атома углерода и более, но не более 28 атомов углерода
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2712 90 990 0
- - - - прочие
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2714 90 000 0
- прочие
0
2715 00 000 0
Смеси битумные на основе природного асфальта, природного битума, нефтяного битума, минеральных смол или пека минеральных смол (например, битумные мастики, асфальтовые смеси для дорожных покрытий)
0
2825 40 000 0
- оксиды и гидроксиды никеля
0
2902 20 000 0
- бензол
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2902 30 000 0
- толуол
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2902 41 000 0
- - o-ксилол
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2902 42 000 0
- - m-ксилол
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2902 43 000 0
- - p-ксилол
будет применяться специфическая формула, которая содержится в сноске # в разделе а)
2905 13 000 0
- - бутан–1–ол (спирт н–бутиловый)
0
3104 20 100 0
- - с содержанием калия в пеpесчете на K2О не более 40 мас.% в сухом безводном продукте
0
3104 20 500 0
- - с содержанием калия в пеpесчете на К2О более 40 мас.%, но не более 62 мас.% в сухом безводном продукте
0
3104 20 900 0
- - с содержанием калия в пеpесчете на К2О более 62 мас.% в сухом безводном продукте
0
3105 10 000 0
- товары данной группы в таблетках или аналогичных формах или в упаковках, бpутто-масса которых не превышает 10 кг
0
3105 20 100 0
- - с содержанием азота более 10 мас.% в пересчете на сухой безводный продукт
0
3105 20 900 0
- - прочие
0
3105 51 000 0
- - содержащие нитраты и фосфаты
0
3105 59 000 0
- - прочие
0
3105 60 100 0
- - калиевые суперфосфаты
0
3105 60 900 0
- - прочие
0
3105 90 100 0
- - природный нитрат калия-натрия, состоящий из природной смеси нитрата натрия и нитрата калия (доля нитрата калия может достигать 44%), с общим содержанием азота не более 16,3 мас.% в пересчете на сухой безводный продукт
0
3105 90 910 0
- - - с содержанием азота более 10 мас.% в пересчете на сухой безводный продукт
0
3105 90 990 0
- - - прочие
0
3901 10 100 0
- - полиэтилен линейный
0
3901 10 900 0
- - прочие
0
3901 20 100 0
- - полиэтилен в одной из форм, упомянутых в примечании 6(b) к данной группе, с удельным весом 0,958 или более при температуре 23 °C, содержащий: - не более 50 мг/кг алюминия, - не более 2 мг/кг кальция, - не более 2 мг/кг хрома, - не более 2 мг/кг железа,- 2 мг/кг или менее никеля, - 2 мг/кг или менее титана, и - 8 мг/кг или менее ванадия, для производства сульфохлорированного полиэтилена
0

3901 20 900 0
- - өзгелер
0
3901 30 000 0
- винилацетаты бар этилен сополимерлері
0
3901 90 100 0
- - изобутилакрилат және метакрил қышқылы бар этиленннің үш сополимер тұзынан алынған иономерлік полимер
0
3901 90 200 0
- - полистиролдың A-В-А блок-сополимері, осы топқа 6б ескертуде аталған нысандардың бірінде 35 мас.% немесе одан кем стиролы бар, этилен және бутилен және полистирол сополимері
0
3901 90 900 0
- - өзгелер
0
3902 10 000 0
- полипропилен
0
3902 20 000 0
- полиизобутилен
0
3902 30 000 0
- пропилен сополимері
0
3902 90 100 0
- - полистиролдың A-В-А блок-сополимері, осы топқа 6б ескертуде аталған нысандардың бірінде 35 мас.% немесе одан кем стиролы бар, этилен және бутилен және полистирол сополимері
0
3902 90 200 0
- -10 мас.% немесе одан кем этиленнен құралған, олибут-1-ен, сополимер бут-1-ена және этилена немесе 10 мас.% немесе одан кем полиэтиленнен құралған, полиэтилені және/немесе полипропилені бар полибут-1-ена қоспасы және/немесе осы топқа 6б ескертпеде аталған нысандардың бірінде 25 мас.% немесе одан кем полипропиленнен құралған
0
3902 90 900 0
- - өзгелер
0
4104 19 100 0
- - - ірі қара малдың (енекені қоса алғанда) тұтаст терісінен алынған, оның бетінің ауданы 2,6м2 аспайды (28 шаршы фут)
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 19 590 0
- - - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 19 900 0
- - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 41 110 0
- - - - үнді өркешті сиыр бұзауларының тұтас терісінен, басы мен аяғынсыз немесе басы және аяғымен, әрқайсысы таза салмақпен 4,5 кг астам емес, өсімдікті илеудегі, кейінгі өңдеусіз немесе белгілі өңдеуге ұшыраған, бірақ тері бұйымдарын шығару үшін тікелей пайдалануға айқын жарамсыз
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 41 190 0
- - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 41 510 0
- - - - тұтас терілерден алынған, бетінің ауданы 2,6 м2 асады (28 шаршы фут)
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 41 590 0
- - - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 41 900 0
- - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 49 110 0
- - - - үнді өркешті сиыр бұзауларының тұтас терісінен, басы мен аяғынсыз немесе басы және аяғымен, әрқайсысы таза салмақпен 4,5 кг астам емес, өсімдікті илеудегі, кейінгі өңдеусіз немесе белгілі өңдеуге ұшыраған, бірақ тері бұйымдарын шығару үшін тікелей пайдалануға айқын жарамсыз
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 49 190 0
- - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 49 510 0
- - - - тұтас терілерден алынған, бетінің ауданы 2,6 м2 асады (28 шаршы фут)
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес

3901 20 900 0
- - прочие
0
3901 30 000 0
- сополимеры этилена с винилацетатом
0
3901 90 100 0
- - иономерный полимер, состоящий из соли тройного сополимера этилена с изобутилакрилатом и метакриловой кислотой
0
3901 90 200 0
- - A-В-А блок-сополимер полистирола, сополимера этилена и бутилена и полистирола, содержащий 35 мас.% или менее стирола, в одной из форм, упомянутых в примечании 6 (b) к данной группе
0
3901 90 900 0
- - прочие
0
3902 10 000 0
- полипропилен
0
3902 20 000 0
- полиизобутилен
0
3902 30 000 0
- сополимеры пропилена
0
3902 90 100 0
- - А-В-А блок-сополимер полистирола, сополимера этилена и бутилена и полистирола, содержащий 35 мас.% или менее стирола, в одной из форм, упомянутых в примечании 6б к данной группе
0
3902 90 200 0
- - Полибут-1-ен, сополимер бут-1-ена и этилена, содержащий 10 мас.% или менее этилена, или смесь полибут-1-ена с полиэтиленом и/или полипропиленом, содержащая 10 мас.% или менее полиэтилена и/или 25 мас.% или менее полипропилена, в одной из форм, упомянутых в примечании 6 (b) к данной группе
0
3902 90 900 0
- - прочие
0
4104 19 100 0
- - - из целых шкур крупного рогатого скота (включая буйволов), площадь поверхности которой не превышает 2,6 м2 (28 квадратных футов)
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 19 590 0
- - - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 19 900 0
- - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 41 110 0
- - - - из целых шкур телят индийского зебу, без головы и ног, или с головой и ногами, каждая нетто–массой не более 4,5 кг, растительного дубления, без дальнейшей обработки или подвергнутая определенной обработке, но явно непригодная к непосредственному использованию для производства кожевенных изделий
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 41 190 0
- - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 41 510 0
- - - - из целых шкур, площадь поверхности которой превышает 2,6 м2 (28 квадратных футов)
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 41 590 0
- - - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 41 900 0
- - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 49 110 0
- - - - из целых шкур телят индийского зебу, без головы и ног, или с головой и ногами, каждая нетто–массой не более 4,5 кг, растительного дубления, без дальнейшей обработки или подвергнутая определенной обработке, но явно непригодная к непосредственному использованию для производства кожевенных изделий
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 49 190 0
- - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 49 510 0
- - - - из целых шкур, площадь поверхности которой превышает 2,6 м2 (28 квадратных футов)
10, но не менее 90 €/1000 кг

4104 49 590 0
- - - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4104 49 900 0
- - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 90 € кем емес
4105 10 900 0
- - қосарланған
10, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
4105 30 100 0
- - үнді қатты жүнді қой терісінен алынған, өсімдікті илеудегі, белгілі өңдеуге ұшыраған немесе ұшырамаған, бірақ тері бұйымдарын шығару үшін тікелей пайдалануға айқын жарамсыз
10, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
4105 30 910 0
- - - қосарланбаған
10, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
4105 30 990 0
- - - қосарланған
10, бірақ 1000 кг үшін 70 € кем емес
4107 11 110 0
- - - - бұзау боксы
10, бірақ 1000 кг үшін 60 € кем емес
4107 11 190 0
- - - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 60 € кем емес
4107 11 900 0
- - - өзгелер
10, бірақ 1000 кг үшін 60 € кем емес
4401 21 000 0
- - қылқанды тұқымнан
0
4401 22 000 0
- - жапырақты тұқымнан
0
4403 10 000 1
- - еменнен
20, бірақ 1 м3 үшін 30 € кем емес
4403 20 110 1
- - - - диаметрі 15 см кем емес, бірақ 24 см астам емес, ұзындығы 1 м кем емес
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 110 2
- - - - диаметрі 24 см астам, ұзындығы 1 м кем емес
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 190 1
- - - - өңделмеген, қабығы алынған немесе алынбаған немесе жұқа сүрек қабатымен, діңгектелген ағаш материалдар, диаметрі 15 см кем
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 190 9
- - - - өзгелер
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 310 1
- - - - диаметрі 15 см кем емес, бірақ 24 см астам емес, ұзындығы 1 м кем емес
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 310 2
- - - - диаметрі 24 см астам, ұзындығы 1 м кем емес
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 390 1
- - - - өңделмеген, қабығы алынған немесе алынбаған немесе жұқа сүрек қабатымен, діңгектелмеген ағаш материалдар, диаметрі 15 см кем
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.
4403 20 390 9
- - - - өзгелер
Экспорттық баж Ресей Федерациясының қосылуы туралы хаттамасындағы осы тарифтік желілері үшін баяндалған деңгейін аспайтын болады.

4104 49 590 0
- - - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4104 49 900 0
- - - - прочие
10, но не менее 90 €/1000 кг
4105 10 900 0
- - двоеные
10, но не менее 70 €/1000 кг
4105 30 100 0
- - Из шкур индийской грубошерстной овцы, растительного дубления, подвергшихся или неподвергшихся определенной обработке, но явно непригодных к непосредственному использованию для производства кожевенных изделий
10, но не менее 70 €/1000 кг
4105 30 910 0
- - - недвоеные
10, но не менее 70 €/1000 кг
4105 30 990 0
- - - двоеные
10, но не менее 70 €/1000 кг
4107 11 110 0
- - - - опоек бокс
10, но не менее 60 €/1000 кг
4107 11 190 0
- - - - прочие
10, но не менее 60 €/1000 кг
4107 11 900 0
- - - прочие
10, но не менее 60 €/1000 кг
4401 21 000 0
- - из хвойных пород
0
4401 22 000 0
- - из лиственных пород
0
4403 10 000 1
- - из дуба
20, но не менее 30 €/м3
4403 20 110 1
- - - - диаметром не менее 15 см, но не более 24 см, длиной не менее 1 м
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 110 2
- - - - диаметром более 24 см, длиной не менее 1 м
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 190 1
- - - - лесоматериалы необработанные, с удаленной или неудаленной корой или заболонью, небрусованные, диаметром менее 15 см
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 190 9
- - - - прочие
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 310 1
- - - - диаметром не менее 15 см, но не более 24 см, длиной не менее 1 м
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 310 2
- - - - диаметром более 24 см, длиной не менее 1 м
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 390 1
- - - - лесоматериалы необработанные, с удаленной или неудаленной корой или заболонью, небрусованные, диаметром менее 15 см
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.
4403 20 390 9
- - - - прочие
Экспортная пошлина не будет превышать уровень, установленный за эти тарифные линии в протоколе о присоединении Российской Федерации.

7020 00 050 0
Жартылай өткізгіштерді өндіруге арналған бу фазасынан химиялық шөгу аппаратурасы
8486 20 900 9, 8486 30 100 0
Жартылай өткізгіштерді өндіруге арналған бу фазасынан химиялық шөгу аппаратурасының бөліктері
8486 90 600 0, 8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналарды тазарту немесе тазалауға арналған құрылғы
8486 20 900 3
Жартылай өткізгіштерді өндіруде түйісуші тректерді лазер сәулесімен кесуге арналған лазер қондырғылар
8486 20 900 9
Монокристалл жартылай өткізгіштердің кесектерін жаңқаға тілімдерге немесе пластиналарға кесуге арналған машиналар
8486 10 000 9, 8486 20 900 9
Монокристалл жартылай өткізгіштердің кесектерін жаңқаға тілімдерге немесе пластиналарға кесуге арналған машиналарға қосалқы бөлшектер
8486 90 900 9
Скрайбтеуге текше түрінде кесуге немесе жартылай өткізгіш пластиналарды кертуге арналған машинаның бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіштерді өндіруде түйісуші тректерді лазер сәулесімен кесуге арналған лазер қондырғылардың бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналарды тазарту немесе тазалауға арналған аппаратураның бөліктері
8486 90 300 0, 8486 90 900 9
Жартылай өткізгіштерді жинауға арналған инкапсуляциялық жабдықтар
8486 40 000 9
Инкапсуляциялық жабдықтардың бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластина, жартылай өткізгіш пластинаға арналған кассета, таспаға арналған қорап және жартылай өткізгіш құралдарға арналған басқа материалдарды тасымалдау, қайта жүктеу және сақтауға арналған автоматтандырылған машиналар
8486 40 000 9
Жартылай өткізгіш пластиналарға бүркумен физикалық шөгуге арналған аппаратура
8486 20 900 9, 8486 30 600 0
Жартылай өткізгіш пластиналар мен жайпақ дисплейлерді дымқыл уыттау, айқындау, тазарту немесе тазалауға арналған аппаратура
8486 10 000 9, 8486 20 900 3, 8486 30 900 9
Кристалды төсемеге бекіту аппаратурасы, ленталы автоматтандырылған құрылғылар және жартылай өткізгіштерді жинауға арналған сымдық монтажға арналған құрылғылар
8486 40 000 9
Жартылай өткізгіштерді жинауға арналған инкапсуляциялық жабдықтар
8486 40 000 9
Жартылай өткізгіш сымдарды ию, бүктеу және түзетуге арналған машиналар
8486 20 900 4
Жартылай өткізгіштерді өндіруге арналған физикалық шөгу аппаратурасы
8486 20 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналарға фотографиялық эмульсияларды жағуға арналған орталықтан тебетін шашыратқыштар
8486 20 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналарға бүркумен физикалық шөгуге арналған аппаратураның бөліктері
8486 90 400 0, 8486 90 900 9
Кристалдарды бекіту аппаратурасының бөліктері, ленталы автоматтандырылған құрылғылар және жартылай өткізгіштерді жинауға арналған сымдық монтажға арналған құрылғылар

7020 00 050 0
Аппаратура химического осаждения из паровой фазы для производства полупроводников
8486 20 900 9, 8486 30 100 0
Части аппаратуры химического осаждения из паровой фазы для производства полупроводников
8486 90 600 0, 8486 90 900 9
Устройство для зачистки или очистки полупроводниковых пластин
8486 20 900 3
Лазерные установки для резки контактирующих треков в производстве полупроводников лазерным лучом
8486 20 900 9
Машины для распиловки слитков монокристаллических полупроводниковых на кусочки или пластинки на щепки
8486 10 000 9, 8486 20 900 9
Запчасти для машин для распиловки слитков монокристаллических полупроводниковых на кусочки или пластинки на щепки
8486 90 900 9
Части машин для нарезания в форме кубиков для скрайбирования или надрезания полупроводниковых пластин
8486 90 900 9
Части лазерной установки для резки контактирующих треков в производстве полупроводников лазерным лучом
8486 90 900 9
Части аппаратуры для зачистки или очистки полупроводниковых пластин
8486 90 300 0, 8486 90 900 9
Инкапсуляционное оборудование для сборки полупроводников
8486 40 000 9
Части инкапсуляционного оборудования
8486 90 900 9
Автоматизированные машины для транспортировки, перегрузки и хранения полупроводниковых пластин, кассет для полупроводниковых пластин, коробок пластинок и других материалов для полупроводниковых приборов
8486 40 000 9
Аппаратура для физического осаждения распылением на полупроводниковых пластинах
8486 20 900 9, 8486 30 600 0
Аппаратура для влажного травления, проявления, зачистки или очистки полупроводниковых пластин и плоских дисплеев
8486 10 000 9, 8486 20 900 3, 8486 30 900 9
Аппаратура прикрепления кристалла к подложке, ленточные автоматизированные установки и установки для проволочного монтажа для сборки полупроводников
8486 40 000 9
Инкапсуляционное оборудование для сборки полупроводников
8486 40 000 9
Машины для гибки, складывания и выпрямления полупроводниковых проводов
8486 20 900 4
Аппаратура физического осаждения для производства полупроводников
8486 20 900 9
Центробежные разбрызгиватели для нанесения фотографических эмульсий на полупроводниковые пластины
8486 20 900 9
Часть аппаратуры для физического осаждения распылением на полупроводниковых пластинах
8486 90 400 0, 8486 90 900 9
Части аппаратуры крепления кристаллов, ленточные автоматизированные установки и установки для проволочного монтажа для сборки полупроводников

8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналарға фотографиялық эмульсияларды жағуға арналған орталықтан тебетін шашыратқыштың бөліктері
8486 90 200 0, 8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналар мен жайпақ дисплейлерді дымқыл уыттау, айқындау, тазарту немесе тазалауға арналған аппаратураның бөліктері
8486 90 300 0, 8486 90 400 0, 8486 90 600 0, 8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластина, жартылай өткізгіш пластинаға арналған кассета, таспаға арналған қорап және жартылай өткізгіш құралдарға арналған басқа материалдарды тасымалдау, қайта жүктеу және сақтауға арналған автоматтандырылған машиналардың бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіштерді жинауға арналған инкапсуляциялық жабдықтардың бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш сымдарды ию, бүктеу және түзетуге арналған машиналардың бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіштерді өндіруге арналған физикалық шөгу аппаратурасының бөліктері
8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналарды тез қыздыруға арналған құрылғы
8486 10 000 9, 8486 20 900 9
Пластиналарды тез қыздыруға арналған аппараттың бөліктері
8486 90 900 9
Зондтық бақылау құрылғылары
8536 90 200 0, 9030 82 000 0
Жартылай өткізгіш пластиналар мен жайпақ дсплейлерді дымқыл уыттау, айқындау, тазарту немесе тазалауға арналған аппарат
8486 10 000 9, 8486 20 900 3, 8486 30 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналар мен жайпақ дсплейлерді дымқыл уыттау, айқындау, тазарту немесе тазалауға арналған аппараттың бөліктері
8486 90 300 0, 8486 90 400 0, 8486 90 600 0, 8486 90 900 9
Жартылай өткізгіш пластиналар немесе фотошаблондарды манипуляциялау және орнын ауыстыруға арнайы әзірленген жабдықтармен жабдықталған оптикалық стереоскопиялық микроскоптар
9011 10 100 0
Жартылай өткізгіш пластиналар немесе аралық фотошаблондарды манипуляциялау және орнын ауыстыруға арнайы әзірленген жабдықтармен жабдықталған микрофотографиялық микроскоптар
9011 20 100 0
Жартылай өткізгіш пластиналар немесе аралық фотошаблондарды манипуляциялау және орнын ауыстыруға арнайы әзірленген жабдықтармен жабдықталған оптикалық стереоскопиялық микроскоптардың қосалқы бөлшектері мен аксессуарлары
9011 90 100 0
Жартылай өткізгіш пластиналар немесе аралық фотошаблондарды манипуляциялау және орнын ауыстыруға арнайы әзірленген жабдықтармен жабдықталған микрофотографиялық микроскоптардың қосалқы бөлшектері мен аксессуарлары
9011 90 100 0
Жартылай өткізгіш пластиналар немесе аралық фотошаблондарды манипуляциялау және орнын ауыстыруға арнайы әзірленген жабдықтармен жабдықталған электрондық микроскоптар
9012 10 100 0
Жартылай өткізгіш пластиналар немесе аралық фотошаблондарды манипуляциялау және орнын ауыстыруға арнайы әзірленген жабдықтармен жабдықталған электрондық микроскоптардың қосалқы бөлшектері мен аксессуарлары

8486 90 900 9
Части центробежного разбрызгивателя для нанесения фотографических эмульсий на полупроводниковые пластины
8486 90 200 0, 8486 90 900 9
Части аппарата для влажного травления, разработки, зачистки или очистки полупроводниковых пластин и плоских дисплеев
8486 90 300 0, 8486 90 400 0, 8486 90 600 0, 8486 90 900 9
Части автоматизированных машин для транспортировки, погрузки и хранения полупроводниковых пластин, кассет для полупроводниковых пластин, коробок пластинок и других материалов для полупроводниковых приборов
8486 90 900 9
Части инкапсуляционного оборудования для сборки полупроводников
8486 90 900 9
Части машин для гибки, складывания и выпрямления полупроводниковых проводов
8486 90 900 9
Части аппаратуры физического осаждения для производства полупроводников
8486 90 900 9
Устройство для быстрого нагрева полупроводниковых пластин
8486 10 000 9, 8486 20 900 9
Части аппарата для быстрого нагрева пластин
8486 90 900 9
Установки зондового контроля
8536 90 200 0, 9030 82 000 0
Аппарат для влажного травления, проявления, зачистки или очистки полупроводниковых пластин и плоских дисплеев
8486 10 000 9, 8486 20 900 3, 8486 30 900 9
Части аппарата для влажного травления, разработки, зачистки или очистки полупроводниковых пластин и плоских дисплеев
8486 90 300 0, 8486 90 400 0, 8486 90 600 0, 8486 90 900 9
Оптические стереоскопические микроскопы, оснащенные оборудованием, специально разработанным для манипулирования и перемещения полупроводниковых пластин или фотошаблонов
9011 10 100 0
Микрофотографическое микроскопы, снабженные оборудованием, специально разработанным для манипулирования и перемещения полупроводниковых пластин или промежуточных фотошаблонов
9011 20 100 0
Запчасти и аксессуары оптических стереоскопических микроскопов, оснащенных оборудованием, специально разработанным для манипулирования и перемещения полупроводниковых пластин или промежуточных фотошаблонов
9011 90 100 0
Запчасти и аксессуары микрофотографии микроскопов, оснащенных оборудованием, специально разработанным для манипулирования и перемещения полупроводниковых пластин или промежуточных фотошаблонов
9011 90 100 0
Электронные микроскопы, оснащенные оборудованием, специально разработанным для манипулирования и перемещения полупроводниковых пластин или промежуточных фотошаблонов
9012 10 100 0
Запчасти и аксессуары электронных микроскопов, оснащенных оборудованием, специально предназначенным для обработки и перемещения полупроводниковых пластин или промежуточных фотошаблонов

9012 90 100 0
Фоторезистпен жабылған төсемеден маска немесе фотошаблон жасау үшін пайдаланылатын суреттерді жаңғыртатын фотокамералар
8486 40 000 3
Фоторезистпен жабылған төсемеден маска немесе фотошаблон жасау үшін пайдаланылатын суреттерді жаңғыртатын фотокамералардың бөліктері және аксессуарлары
8486 90 900 2
Суретті жаңғыртатын осындай фотокамералардың бөліктері
8486 90 900 2
Компьютерлер: 1) бағдарламаны немесе өңдеу бағдарламасын және кемінде бағдарламаны орындауға тікелей қажетті деректерді сақтауға; 2) пайдаланушының талаптарына сәйкес еркін бағдарламалана алатын деректерді автоматты өңдеуге арналған машиналар
8471 30 000 0, 8471 41 000 0, 8471 49 000 0, 8471 50 000 0
Ақпараттық технологиялар жөніндегі келісімге (АТК) жататын телефонияда ретранслятор ретін пайдалану кезіндегі электр күшейткіштер және олардың бөліктері
8517 62 000 1, 8517 62 000 9, 8517 70 900 1, 8517 70 900 9, 8518 40 300 1, 8518 90 000 1
Ақпараттық технологиялар жөніндегі келісімге (АТК) жататын өнімдерге арналған жайпақ панельді дисплей құрылғылары (оның ішінде СК-дисплей, Электро-люминесценция, плазма, вакуум-флуоресценция жән басқа технологиялар) және олардың бөліктері
8443 99 100 9, 8443 99 900 1, 8443 99 900 9, 8471 49 000 0, 8473 30 200 2, 8473 30 200 9, 8473 30 800 1, 8473 30 800 9, 8517 70 900 1, 8517 70 900 9, 8528 51 000 0, 8528 69 050 0, 8529 90 490 1, 8529 90 490 9, 8529 90 580 0, 8529 90 650 0, 8529 90 870 1,
Желілік жабдық: Жергілікті желі (LAN) және жаһандық желі (WAN), оның ішінде тек қана немесе негізінен деректер мен олардың бірліктерін өңдеу машиналарының желіде жұмыс істеуі үшін өзара байланысын қамтамасыз етуге арналған өнімдердің құрылғылары
8471 80 000 0, 8517 62 000 1, 8517 62 000 9
Мониторлар: телевидение сигналдарын немесе басқа баламаны өңдей және қабылдай алмайтын, қадамдық нүктелі растры 0,4 мм кем электронды-сәулелік түтігі бар деректерді автоматты өңдеуге арналған машиналарды бейнелеу құрылғысы немесе Wi аудио немесе бейне сигналдарын сандық өңдеу
8528 41 000 0
Өз корпусында немесе өз корпусында емес жазу және оқу мүмкіндігі бар немесе жоқ, деректерді автоматты өңдеу машиналарына арналған оптикалық дисктерді сақтау бірліктері (оның ішінде СD дисктер және DVD дисктер)
8471 70 200 0, 8471 70 300 0
Хабардар етудің пейджингтік құрылғылары және олардың бөліктері
8517 69 310 0, 8517 70 110 9, 8517 70 190 9, 8517 70 900 9, 8517 70 190 1
8471 тауарлық позицядағы кіріс немесе шығыс плоттерлер немесе 9017 тауарлық позициялы сызу машналары
8471 60 700 0, 9017 10 100 0, 9017 20 050 0
Ақпараттық технологиялар жөніндегі келісімге (АТК) жататын өнімдерге арналған баспа тораптары, оның ішінде РСМСІА стандартына сәйкес келетін карталар сияқты сыртқы қосылыстарға арналған құрастырмалар. Мұндай баспа тораптары бір немесе одан көп болуы мүмкін.

9012 90 100 0
Фотокамеры, производящие рисунок, используемые для изготовления масок или фотошаблонов с подложек покрытых фоторезистом
8486 40 000 3
Части и аксессуары фотокамер, производящие рисунок, используемые для изготовления масок или фотошаблонов с покрытых фоторезистом подложек
8486 90 900 2
Части таких фотокамер, производящих рисунок
8486 90 900 2
Компьютеры: машины для автоматической обработки данных, способные 1) хранить программу или программы обработки и по меньшей мере данных непосредственно необходимых для выполнения программы; 2) свободно быть запрограммированным в соответствии с требованиями пользователя
8471 30 000 0, 8471 41 000 0, 8471 49 000 0, 8471 50 000 0
Электрические усилители при использовании в качестве ретрансляторов в телефонии, подпадающие под Соглашение по информационным технологиям (СИТ), и их части
8517 62 000 1, 8517 62 000 9, 8517 70 900 1, 8517 70 900 9, 8518 40 300 1, 8518 90 000 1
Устройства плоских панельных дисплеев (в том числе ЖК-дисплей, Электро-люминесценции, плазма, вакуум-флуоресценции и другие технологий) для продуктов подпадающие под Соглашение по информационным технологиям (СИТ) и их части
8443 99 100 9, 8443 99 900 1, 8443 99 900 9, 8471 49 000 0, 8473 30 200 2, 8473 30 200 9, 8473 30 800 1, 8473 30 800 9, 8517 70 900 1, 8517 70 900 9, 8528 51 000 0, 8528 69 050 0, 8529 90 490 1, 8529 90 490 9, 8529 90 580 0, 8529 90 650 0, 8529 90 870 1,
Сетевое оборудование: устройства Локальной сети (LAN) и глобальной сети (WAN), в том числе тех продуктов, выделенных для использования исключительно или главным образом для обеспечения взаимосвязи машин обработки данных и их единиц для работы в сети
8471 80 000 0, 8517 62 000 1, 8517 62 000 9
Мониторы: устройства отображения машин для автоматической обработки данных с электронно-лучевой трубкой с пошаговым точечным растром меньше, чем 0,4 мм, не способные принимать и обрабатывать сигналы телевидения или другой аналог или цифровая обработка аудио или видео сигналов Wi
8528 41 000 0
Единицы хранения оптических дисков, для машин автоматической обработки данных (в том числе CD дисков и DVD-дисков), имеющие или не имеющие возможность записи, а также чтения в своих или не в своих собственных корпусах.
8471 70 200 0, 8471 70 300 0
Пейджинговые устройства оповещения и их части.
8517 69 310 0, 8517 70 110 9, 8517 70 190 9, 8517 70 900 9, 8517 70 190 1
Плоттеры входные или выходные товарной позиции 8471 или волочильные, или чертежные машины товарной позиции 9017.
8471 60 700 0, 9017 10 100 0, 9017 20 050 0
Печатные узлы для продуктов, подпадающие под Соглашение по информационным технологиям (СИТ), в том числе таких сборок для внешних соединений, как карты, которые соответствуют стандарту PCMCIA. Такие печатные узлы состоят из одного или больше

12.5
2204 21 980 0
18% немесе 1 л үшін 1 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.9 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.8 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.7 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.6 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
2204 21 990 0
14.4
12.5
2204 29 100 0
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 110 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 110 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 120 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 120 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 130 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 130 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 170 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 170 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 180 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 180 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 420 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 420 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 430 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 430 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 440 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 440 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 460 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 460 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 470 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 470 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 480 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 480 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 580 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 580 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 620 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт

12.5
2204 21 980 0
18% или 1 €/л, лкм
17% или 0.9 €/л, лкм
16% или 0.8 €/л, лкм
15% или 0.7 €/л, лкм
14% или 0.6 €/л, лкм
13% или 0.5 €/л, лкм
2204 21 990 0
14.4
12.5
2204 29 100 0
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 110 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 110 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 120 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 120 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 130 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 130 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 170 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 170 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 180 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 180 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 420 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 420 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 430 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 430 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 440 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 440 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 460 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 460 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 470 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 470 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 480 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 480 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 580 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 580 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 620 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм

2204 29 910 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 910 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 920 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 920 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 940 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 940 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 950 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 950 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 960 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 960 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 980 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 980 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 990 1
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2204 29 990 9
18% немесе 1 л үшін 0.2 € қт
17% немесе 1 л үшін 0.18 € қт
16% немесе 1 л үшін 0.17 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.15 € қт
14% немесе 1 л үшін 0.14 € қт
13% немесе 1 л үшін 0.12 € қт
2206 00 100 0
14.4
12.5
2206 00 310 0
20% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
2206 00 390 1
20% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
18.8% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
17.5% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
16.3% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
2206 00 390 9
20% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
18.8% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
17.5% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
16.3% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
2206 00 510 0
14.4
12.5
2206 00 590 1
20% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
18.8% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
17.5% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
16.3% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
15% немесе 1 л үшін 0.5 € қт
2206 00 810 0
14.4
12.5
2206 00 890 1
14.4
12.5
2208 30 110 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 190 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 320 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 380 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 520 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 580 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 720 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 780 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 820 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 30 880 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 90 540 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 90 560 1
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 90 750 0
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 90 770 1
1 л үшін 1 €
1 л үшін 0.9 €
1 л үшін 0.8 €
1 л үшін 0.7 €
1 л үшін 0.6 €
1 л үшін 0.5 €
2208 90 910 0
1 л үшін 3 €
1 л үшін 2.8 €
1 л үшін 2.6 €
1 л үшін 2.4 €
1 л үшін 2.2 €
1 л үшін 2 €
2208 90 990 0
1 л үшін 3 €
1 л үшін 2.8 €
1 л үшін 2.6 €
1 л үшін 2.4 €
1 л үшін 2.2 €
1 л үшін 2 €
2309 10 110 0
12.5, бірақ 1 кг үшін 0.1 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10
2309 10 130 0
12.5, бірақ 1 кг үшін 0.1 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10, бірақ 1 кг үшін 0.08 € кем емес
10

2204 29 910 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 910 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 920 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 920 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 940 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 940 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 950 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 950 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 960 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 960 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 980 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 980 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 990 1
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2204 29 990 9
18% или 0.2 €/л, лкм
17% или 0.18 €/л, лкм
16% или 0.17 €/л, лкм
15% или 0.15 €/л, лкм
14% или 0.14 €/л, лкм
13% или 0.12 €/л, лкм
2206 00 100 0
14.4
12.5
2206 00 310 0
20% или 0.5 €/л, лкм
15% или 0.5 €/л, лкм
2206 00 390 1
20% или 0.5 €/л, лкм
18.8% или 0.5 €/л, лкм
17.5% или 0.5 €/л, лкм
16.3% или 0.5 €/л, лкм
15% или 0.5 €/л, лкм
2206 00 390 9
20% или 0.5 €/л, лкм
18.8% или 0.5 €/л, лкм
17.5% или 0.5 €/л, лкм
16.3% или 0.5 €/л, лкм
15% или 0.5 €/л, лкм
2206 00 510 0
14.4
12.5
2206 00 590 1
20% или 0.5 €/л, лкм
18.8% или 0.5 €/л, лкм
17.5% или 0.5 €/л, лкм
16.3% или 0.5 €/л, лкм
15% или 0.5 €/л, лкм
2206 00 810 0
14.4
12.5
2206 00 890 1
14.4
12.5
2208 30 110 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 190 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 320 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 380 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 520 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 580 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 720 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 780 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 820 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 30 880 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 90 540 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 90 560 1
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 90 750 0
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 90 770 1
1 €/л
0.9 €/л
0.8 €/л
0.7 €/л
0.6 €/л
0.5 €/л
2208 90 910 0
3 €/л
2.8 €/л
2.6 €/л
2.4 €/л
2.2 €/л
2 €/л
2208 90 990 0
3 €/л
2.8 €/л
2.6 €/л
2.4 €/л
2.2 €/л
2 €/л
2309 10 110 0
12.5, ннм 0.1 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10
2309 10 130 0
12.5, ннм 0.1 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10, ннм 0.08 €/кг
10