Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 6 наурыздағы N 3860 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 қаңтардағы N 113 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын атап өтуге әзірлік жөнінде" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 6 наурыздағы N 3860 N983860_ өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 жыл, N 8, 47-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-тармақтардағы "1999 жылға" деген сөздер "2000 жылға" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "1998 жылғы 15 наурызға дейін" деген сөздер "2000 жылғы 15 қаңтарға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
қосымша жаңартылған редакцияда жазылсын (қоса беріліп отыр).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 10 қаңтардағы
N 113 өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1998 жылғы 6 наурыздағы
N 3860 өкіміне
қосымша
Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын әзірлеу және
өткізу жөніндегі республикалық мерекелік комиссияның
құрамы
Тоқаев Қасымжомарт - Қазақстан Республикасының Кемелұлы Премьер-Министрі, комиссия төрағасы
Сәрсенбаев Алтынбек - Қазақстан Республикасының Сәрсенбайұлы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі, комиссия төрағасының орынбасары
Сапарбаев Бердібек - Оңтүстік Қазақстан Машбекұлы облысының әкімі, комиссия төрағасының орынбасары
Қасейінов Дүйсен - Қазақстан Республикасының Қорабайұлы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Мәдениет комитетінің төрағасы, комиссияның жауапты хатшысы
Комиссия мүшелері:
Аманшаев Ермек       - Қазақстан Республикасының Әмірханұлы
Премьер-Министрі Кеңсесінің Аймақтық даму және
әлеуметтік сала бөлімі бастығының орынбасары -
әлеуметтік сала секторының меңгерушісі
Әметұлы Өмірзақ      - Түркістан қаласының әкімі
Байпақов Карл        - Қазақстан Республикасының Молдахметұлы Білім
және ғылым министрлігі А.Х.Марғұлан атындағы
археология институтының директоры
Уәлиханов Шота       - Қазақ Тарих және мәдениет ескерткіштерін
Ыдырысұлы              қорғау қоғамы Орталық Кеңесі төралқасының
төрағасы (келісім бойынша)
Жұрынов Мұрат        - Қожа Ахмет Иассауи атындағы Халықаралық
Жұрынұлы               университетінің президенті (Түркістан қаласы)
Қозыбаев Манаш       - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Қабашұлы               министрлігі Ш.Уәлиханов атындағы тарих және
этнология институтының директоры
Көшербаев Қырымбек   - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Елеуұлы                министрі
Мергенов Еркін       - Қазақстан Суретшілер одағы басқармасының
Тілекұлы               төрағасы (келісім бойынша)
Оразалин Нұрлан      - Қазақстан Жазушылар одағы басқармасының
Мырқасымұлы            бірінші хатшысы (келісім бойынша)
Шоқпытов Андар       - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Мәулешұлы              Кеңсесінің Аймақтық даму және әлеуметтік сала
бөлімінің меңгерушісі

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 марта 1998 года № 3860
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 2000 года № 113. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 марта 1998 года № 3860 N983860_ "О подготовке празднования 1500-летнего юбилея города Туркестана" (САПП Республики Казахстан, 1998 год, № 8, ст. 47) следующие изменения:
в пунктах 1, 2 слова "на 1999 год" заменить словами "на 2000 год";
в пункте 4 слова "до 15 марта 1998 года" заменить словами "до 15 января 2000 года";
приложение изложить в обновленной редакции (прилагается).
Президент Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента Республики Казахстан от 10 января 2000 г. № 113
Приложение
к распоряжению Президента Республики Казахстан от 6 марта 1998 года № 3860
Состав Республиканской юбилейной комиссии по подготовке и проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана Токаев Касымжомарт - Премьер-Министр Республики Казахстан, Кемелевич председатель комиссии Сарсенбаев Алтынбек - Министр культуры, информации и Сарсенбаевич общественного согласия Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии Сапарбаев Бердибек - аким Южно-Казахстанской области, Машбекович заместитель председателя комиссии Касеинов Дюсен - председатель Комитета культуры Министерства Курабаевич культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, ответственный секретарь комиссии Члены комиссии: Аманшаев Ермек - заместитель заведующего - заведующий Амирханович сектором социальной сферы Отдела регионального развития и социальной сферы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Аметулы Умирзак - аким города Туркестана Байпаков Карл - директор Института археологии имени Молдахметович А. Х. Маргулана Министерства образования и науки Республики Казахстан Валиханов Шота - председатель президиума Центрального Едрисович совета Казахского общества охраны памятников истории и культуры (по согласованию) Журинов Мурат - президент Международного университета Журинович имени Ходжа Ахмеда Ясави (город Туркестан) Козыбаев Манаш - директор Института истории и Кабашевич этнологии имени Ч.Валиханова Министерства образования и науки Республики Казахстан Кушербаев Крымбек - Министр образования и науки Елеуович Республики Казахстан Мергенов Еркин - председатель правления Союза Тлекович художников Казахстана (по согласованию) Оразалин Нурлан - первый секретарь правления Союза Мирхасимович писателей Казахстана (по согласованию) Шукпутов Андарь - заведующий Отделом регионального Маулешевич развития и социальной сферы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан * * *