"Бурабай таулы орман алқабын қорғауды күшейту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2000 жылғы 23 тамыз N 159
"Бурабай таулы орман алқабын қорғауды күшейту жөніндегі қосымша
шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 27
ақпандағы N 3369
N973369_
өкімінің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1997 ж., N 8, 53-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по усилению охраны Боровского горно-лесного массива"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 августа 2000 года N 159
Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан
"О дополнительных мерах по усилению охраны Боровского горно-лесного
массива" от 27 февраля 1997 года N 3369
N973369_
(САПП Республики
Казахстан, 1997 г., N 8, ст. 53).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)