Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2000 жылғы 30 қараша N 181
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
16 қыркүйектегі N 4071
N984071_
өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамына:
Жан Лемьер                 - Еуропа Қайта құру және Даму
банкінің (ЕҚҚЖД) президенті енгізілсін;
аталған құрамнан Вим Хайзелбергс шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман:
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 ноября 2000 г. N 181
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Жана Лемьера     - Президента Европейского Банка Реконструкции
и Развития (ЕБРР);
вывести из указанного состава Вима Хайзелбергса.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)