Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі. 2001 жылғы 24 желтоқсан N 266
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов                    - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы            Премьер-Министрінің орынбасары
Карл Джоханссон            - "Эрнст энд Янг" компаниясының
Еуропа аймағы мен Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша басқарушы әріптесі
Масаюки Такашима           - "Мицубиси Корпорейшн Интернешнл"
компаниясының төрағасы әрі
басқарушы директоры;
көрсетілген құрамнан Ораз Әлиұлы Жандосов, Тілек Қабыкенұлы Әлжанов, Роджерс Мэннингс, Хироши Немичи, Чарльз Франк шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 226
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных, инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан:
Масимова                    - заместителя Премьер-Министра
Карима Кажимкановича          Республики Казахстан
Карла Джоханссона           - управляющего партнера компании
"Эрнст энд Янг" по странам
Европейского региона и Содружества
Независимых Государств
Масаюки Такашима            - председателя и управляющего директора
компании "Мицубиси Корпорейшн
Интернешнл";
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича, Альжанова Тлека Кабыкеновича, Роджерса Мэннингса, Хироши Немичи, Чарльза Франка.
Президент
Республики Казахстан