В.М.Борисов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 8 сәуір N 322
Владимир Михайлович Борисов Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің төрағасы болып
тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О Борисове В.М.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2002 года N 322
Назначить Борисова Владимира Михайловича Председателем Комитета по
судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)