Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі 2002 жылғы 3 шілде N 329
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар
кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы
16 қыркүйектегi N 4071
N984071_
өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар
кеңесiнің құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов                 - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы             Премьер-Министрi
Макс Гутброд                  - "Бейкер мен Макензи"
компаниясының серiктес
басқарушысы
Зверьков                      - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                  Сыртқы iстер вице-министрi
Александр                     - "АБН АМРО Банк Н.В."
Клустерман                      компаниясының корпоративтiк
атқарушы вице-президентi
Питер                         - "ШевронТексако" корпорациясының
Робертсон                       басқармасы төрағасының орынбасары
"Тоқаев                       - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы            Премьер-Министрi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқаев                       - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы            Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы iстер
министрі";
аталған құрамнан Ыдырысов Ерлан Әбiлфайызұлы, Ричард Мацке, Ян
Купман, Джон Клотч шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 июля 2002 года N 329
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Тасмагамбетова               - Премьер-Министра Республики Казахстан
Имангали Нургалиевича
Макса                        - управляющего партнера компании "Бейкер
Гутброда                       и Макензи"
Зверькова                    - вице-Министра иностранных дел
Вадима Павловича               Республики Казахстан
Александра                   - корпоративного исполнительного вице-
Клустермана                    президента компании "АБН АМРО
Банк Н.В."
Питера                       - вице-председателя правления корпорации
Робертсона                     "ШевронТексако";
строку:
"Токаев                      - Премьер-Министр Республики Казахстан"
Касымжомарт Кемелевич
изложить в следующей редакции:
"Токаев                      - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич          Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Идрисова Ерлана Абильфаизовича, Ричарда
Мацке, Яна Купмана, Джона Клотча.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)