Республикалық ұлан күзететін аса маңызды мемлекеттік объектілер, сондай-ақ ғимараттар, құрылыстар мен қызметтік үй-жайлар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 қазандағы N 352 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 21қбп Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.05.23 № 21қбп Өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған Республикалық ұлан күзететін аса маңызды мемлекеттік объектілер, сондай-ақ ғимараттар, құрылыстар мен қызметтік үй-жайлар тізбесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
"Республикалық ұлан күзететін мемлекеттік объектілер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 77 N990077_ өкімі;
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 77 өкіміне толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 14 сәуірдегі N 132 N000132_  өкімі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің
2002 жылғы 18 қазандағы
N 352 өкімімен
бекітілді
Республикалық ұлан күзететін аса маңызды
мемлекеттік объектілердің, сондай-ақ ғимараттар,
құрылыстар мен қызметтік үй-жайлардың
Тізбесі
_____________________________________________________________________
N  |  Объектінің атауы  | Орналасқан |           Кімге қатысты
р/с|                    |    орны    |
___|____________________|____________|_______________________________
1.  Президент            Астана    "Қазақстан Республикасы Президенті
Сарайы               қаласы     Әкімшілігінің және Үкіметінің
әкімшілік ғимараттары дирекциясы"
республикалық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
2.  Президент            Алматы    "Қазақстан Республикасы Президенті
Сарайы               қаласы     Әкімшілігінің және Үкіметінің
әкімшілік ғимараттары дирекциясы"
республикалық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
3.  "Қызылжар"           Астана   "Мемлекеттік резиденцияларға қызмет
резиденциясы         қаласы     көрсету жөніндегі дирекция"
республикалық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
4.  "Қарасу"        Бурабай қала  "Мемлекеттік резиденцияларға қызмет
резиденциясы    типтес кенті   көрсету жөніндегі дирекция"
республикалық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
5.  Литерлік рейс        Астана    Көлік және коммуникациялар
әуе кемелерінің      қаласы     министрлігі
тұрағы
6.  Литерлік рейс        Алматы     Көлік және коммуникациялар
әуе кемелерінің      қаласы     министрлігі
тұрағы
7.  Литерлік темір       Астана     "Қазақстан темір жолы" Ұлттық
жол составының       қаласы     компаниясы" жабық акционерлік
тұрағы                          қоғамы

Об утверждении Перечня особо важных государственных объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, охраняемых Республиканской гвардией
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 октября 2002 года № 352. Утратило силу распоряжением Президента Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 21 дсп
Сноска. Утратило силу распоряжением Президента РК от 23.05.2011 № 21 дсп.
1. Утвердить прилагаемый Перечень особо важных государственных
объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, охраняемых
Республиканской гвардией.
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года
N 77
N990077_
"Об утверждении Перечня государственных объектов, охраняемых
Республиканской гвардией";
распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2000 года N
132
N000132_
"О внесении дополнений в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 21 сентября 1999 года N 77".
Президент
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 18 октября 2002 года N 352
Перечень
особо важных государственных объектов,
а также зданий, сооружений и служебных помещений,
охраняемых Республиканской гвардией
__________________________________________________________________
N  ! Название объекта !Дислокация!        Принадлежность
п/п!                  !          !
___!__________________!__________!________________________________
1.        Дворец          город    республиканское государственное
Президента      Астана    казенное предприятие "Дирекция
административных зданий
Администрации Президента и
Правительства Республики
Казахстан"
2.        Дворец          город    республиканское государственное
Президента      Алматы    казенное предприятие "Дирекция
административных зданий
Администрации Президента и
Правительства Республики
Казахстан"
3.       Резиденция       город    республиканское государственное
"Кызылжар"      Астана    казенное предприятие "Дирекция
по обслуживанию государственных
резиденций"
4.       Резиденция     поселок    республиканское государственное
"Карасу"     городского  казенное предприятие "Дирекция
типа     по обслуживанию государственных
Боровое    резиденций"
5.        Стоянка         город    Министерство транспорта и
воздушных судов     Астана    коммуникаций
литерных рейсов
6.        Стоянка         город    Министерство транспорта и
воздушных судов     Алматы    коммуникаций
литерных рейсов
7.        Стоянка         город    закрытое акционерное общество
литерного железно-  Астана    "Национальная компания
дорожного состава             "Казакстан темiр жолы"

8.  "Есіл"               Астана     "Мемлекеттік резиденцияларға
резиденциясы         қаласы     қызмет көрсету жөніндегі
дирекция" республикалық
мемлекеттік қазынашылық
кәсіпорны
9.  "Шұбар-3"            Астана     "Мемлекеттік резиденцияларға
резиденциясы         қаласы     көрсету жөніндегі дирекция"
қызмет республикалық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
_____________________________________________________________________

8.       Резиденция       город    республиканское государственное
"Есил"        Астана    казенное предприятие "Дирекция
по обслуживанию государственных
резиденций"
9.       Резиденция       город    республиканское государственное
"Чубары-3"      Астана    казенное предприятие "Дирекция
по обслуживанию государственных
резиденций"
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)