Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі. 2002 жылғы 5 желтоқсан N 360
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамына:
Әбілдаев                  - Қазақстан Республикасының
Ерлан Әділханұлы            Индустрия және сауда
министрлігі Инвестициялар
жөніндегі комитетінің төрағасы,
Есенбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Индустрия және сауда министрі,
Кайларс Франсиско         - "АБН АМРО Банк НВ"
басқарушы директоры,
Хорн Ханс Йукум           - "Эрнст энд Янг" ТМД бойынша
басқарушы директоры, "Эрнст энд
Янг" халықаралық кеңесінің мүшесі,
Эванс Ричард              - "БАЕ Системс" компаниясының
директорлар кеңесінің төрағасы;
аталған Кеңестің құрамынан Джохансон Карл, Зверьков Вадим Павлович, Клустерман Александр шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2002 года N 360
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан:
Абильдаева                  - председателя Комитета по инвестициям
Ерлана Адильхановича          Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан,
Есенбаева                   - Министра индустрии и торговли
Мажита Тулеубековича          Республики Казахстан,
Кайларса Франсиско          - управляющего директора "АБН АМРО
Банк НВ",
Хорна Ханса Йукума          - управляющего директора "Эрнст энд
Янг" по СНГ, члена международного
совета "Эрнст энд Янг",
Эванса Ричарда              - председателя совета директоров
компании "БАЕ Системс";
вывести из состава указанного Совета: Джохансона Карла, Зверькова Вадима Павловича, Клустермана Александра.
Президент
Республики Казахстан