Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 25 наурыздағы N 320 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 21 желтоқсан N 361. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2003.10.24. N 425 өкімімен.
1. "Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі инспекциясының және ведомствоаралық комиссияларының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 25 наурыздағы N 320 өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2-тармақта "6" цифры "7" цифрымен ауыстырылсын;
2) 1-қосымшада:
"Фейдуалиев                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Нұрмұхан Абылханұлы           министрлігі әскери-тергеу
департаментінің бастығы
Шойынбаев                   - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Мәлік Өлмесұлы                Кеңесі Хатшылығының бас сарапшысы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сейдуалиев                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Нұрмұхан Абылханұлы           министрлігі әскери-тергеу
департаментінің бастығы
Шойынбаев                   - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Мәлік Өлмесұлы                Кеңесі Хатшылығының сектор
меңгерушісі";
3) 2-қосымшада:
дағдарысты ахуалдарда басқару жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына енгізілсін:
Өксікбаев                   - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Омархан Нұртайұлы             Кеңесінің хатшысы, комиссия
төрағасының орынбасары;
аталған комиссия құрамынан М.М.Тәжин шығарылсын;
4) 3-қосымшада:
Қауіпсіздік Кеңесінің қызметін ақпараттық қамтамасыз ету жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Өксікбаев                   - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Омархан Нұртайұлы             Кеңесінің хатшысы, комиссия төрағасы,
Өтембаев                    - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Ерік Мылтықбайұлы             Кеңесі хатшысының орынбасары -
Қауіпсіздік Кеңесі Хатшылығының
меңгерушісі, комиссия төрағасының
орынбасары,
Тәңірберген                 - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Саидмұрат Бапанұлы            Кеңесі Хатшылығының сектор
меңгерушісі, комиссия хатшысы,
Мәрденов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Марат Жүкенұлы                қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі
директорының орынбасары;
аталған комиссия құрамынан М.М.Тәжин, М.С.Жантеміров, Т.Ү.Уажанов, С.Д.Шалбаев шығарылсын;
"Қасымов                    - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Әлібек Хамитұлы               Кеңесі хатшысының орынбасары,
комиссия төрағасының орынбасары"
деген жолдағы "комиссия төрағасының орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 марта 2002 года N 320
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 361. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 24 октября 2003 г. N 425
1. Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 марта 2002 года N 320 "О составах инспекции и межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2 цифру "6" заменить цифрой "7";
2) в приложении 1:
строки:
"Фейдуалиев             - начальник военно-следственного
Нурмухан Абылханович      департамента Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Шойнбаев                - главный эксперт Секретариата Совета
Малик Ульмесович          Безопасности Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Сейдуалиев             - начальник военно-следственного
Нурмухан Абылханович      департамента Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Шойнбаев                - заведующий сектором Секретариата
Малик Ульмесович          Совета Безопасности Республики
Казахстан";
3) в приложении 2:
ввести в состав межведомственной комиссии по управлению в кризисных ситуациях:
Оксикбаева              - Секретаря Совета Безопасности
Омархана Нуртаевича       Республики Казахстан, заместителем
председателя комиссии;
вывести из состава указанной комиссии Тажина М.М.;
4) в приложении 3:
ввести в состав межведомственной комиссии по информационному обеспечению деятельности Совета Безопасности:
Оксикбаева              - Секретаря Совета Безопасности
Омархана Нуртаевича       Республики Казахстан, председателем
комиссии,
Утембаева               - заместителя Секретаря Совета
Ерика Мылтыкбаевича       Безопасности - заведующего
Секретариатом Совета Безопасности
Республики Казахстан, заместителем
председателя комиссии,
Танирбергена            - заведующего сектором Секретариата
Саидмурата Бапанулы       Совета Безопасности Республики
Казахстан, секретарем комиссии,
Марденова               - заместителя Директора Пограничной
Марата Жукеновича         службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии: Тажина М.М., Джантемирова М.С., Уажанова Т.У., Шалабаева С.Д.;
в строке:
"Касымов                - заместитель Секретаря Совета
Алибек Хамидович          Безопасности Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии"
слова "заместитель председателя комиссии" исключить;

5) 4-қосымшада:
Қауіпсіздік Кеңесінің ішкі қауіпсіздік мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдіров                     - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Нұрлан Мәжитұлы               Кеңесі Хатшылығының мемлекеттік
инспекторы
Божко                       - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Владимир Карпович             қауіпсіздік комитеті Төрағасының
бірінші орынбасары;
аталған комиссия құрамынан: Б.Ы.Елубаев, И.А.Ушуров шығарылсын;
"Ысқақов                    - Қазақстан Республикасының Табиғи
Нұрлан Әбділдаұлы             ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ысқақов                    - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы             ортаны қорғау вице-министрі";
6) 5-қосымша осы өкімге 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын; (РҚАО-ның ескертуі. Бұл қосымша өкімге қоса берілмеген.)
7) 6-қосымша осы өкімге 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын; (РҚАО-ның ескертуі. Бұл қосымша өкімге қоса берілмеген.)
8) осы өкімге 3-қосымшаға сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын. (РҚАО-ның ескертуі. Бұл қосымша өкімге қоса берілмеген.)
Қазақстан Республикасының
Президенті

5) в приложении 4:
ввести в состав межведомственной комиссии Совета Безопасности по вопросам внутренней безопасности:
Абдирова                - государственного инспектора
Нурлана Мажитовича        Секретариата Совета Безопасности
Республики Казахстан,
Божко                   - первого заместителя Председателя
Владимира Карповича       Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии: Елубаева Б.Ы., Ушурова И. А.;
строку:
"Искаков                - вице-Министр природных ресурсов и
Нурлан Абдильдаевич       охраны окружающей среды Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Искаков                - вице-Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич       Республики Казахстан";
6) приложение 5 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему распоряжению; (Прим. РЦПИ. Данное приложение к распоряжению не прилагалось.)
7) приложение 6 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему распоряжению; (Прим. РЦПИ. Данное приложение к распоряжению не прилагалось.)
8) дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему распоряжению. (Прим. РЦПИ. Данное приложение к распоряжению не прилагалось.)
Президент
Республики Казахстан