Г.В.Ким туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 27 ақпандағы N 366 өкімі
Георгий Владимирович Ким Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Киме Г.В.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 366
Назначить Кима Георгия Владимировича советником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан