Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр өкiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 24 қазандағы N 425 өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 26 Жарлығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 17.04.2019 № 26 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай өкiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң ведомствоаралық комиссиялары туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы N 120 өкiмiнiң 1-тармағына:
1) тармақшасы "және қорғаныс" деген сөздер алынып тасталсын;
1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) әскери қауiпсiздiк мәселелерi жөнiндегi;";
2) "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң инспекциясы туралы" 2000 жылғы 6 қазандағы N 169 өкiмiмен бекiтiлген инспекциясының құрамы осы әкiмге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда берiлсiн;
3) "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi инспекциясының және ведомствоаралық комиссияларының құрамы туралы" 2002 жылғы 25 наурыздағы N 320 өкiмiмен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң ведомствоаралық комиссияларының құрамдары осы өкімге 2-7-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда берiлсiн.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi инспекциясының және ведомствоаралық комиссияларының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 25 наурыздағы N 320 өкiмiнiң 1-тармағы;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 25 наурыздағы N 320 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы N 361 өкімі .
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
1-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2000 жылғы 6 қазандағы
N 169 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi инспекциясының Құрамы
Өтембаев - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Ерiк Мылтықбайұлы Хатшысының орынбасары - Қауiпсiздiк Кеңесi
Хатшылығының меңгерушiсi, инспекция
төрағасы
инспекциясының мүшелерi:
Әбдiлманов - Штабтар бастықтары комитетi төрағасының
Алмас Кәкiмтайұлы орынбасары - Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлiгi Штабтар бастықтары
комитетi жедел жоспарлау департаментiнiң
бастығы
Баймағанбетов - Қазақстан Республикасының
Серiк Нұртайұлы Әдiлет вице-министрi
Берқалиев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Құсайын Иманғалиұлы комитетi Шекара қызметi директорының
бiрiншi орынбасары - Бас штабтың бастығы
Дүкенев - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Амангелдi Резуанұлы министрлiгiнiң Iшкi әскерлерi
қолбасшысының орынбасары - Iшкi әскерлер
комитетi төрағасының тыл жөнiндегi
орынбасары
Нұриманов - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Мақсұт Әнуарбекұлы қауiпсiздiк комитетi Төрағасының
орынбасары
Ойнаров - Қазақстан Республикасының
Азамат Рысқұлұлы Қаржы вице-министрi
Сейдуалиев - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Нұрмұхан Абылханұлы министрлiгi әскери-тергеу департаментiнiң
бастығы
Cұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Tұрлыханұлы бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Темiрбеков - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Caбыр Жақыпұлы министрлiгi бас инспекциясының бастығы
Шойынбаев - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Мәлiк Өлмесұлы Хатшылығының сектор меңгерушiсi
Ыбрайымов - Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы
Рүстем Әнуарұлы агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
2-Қосымша
2-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 25 наурыздағы
N 320 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi сыртқы саясат мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының
Құрамы
Toқaeв - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қасымжомарт Кемелұлы министрi, комиссия төрағасы
Бiтiмов - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Өмiртай Мақашұлы комитетi "Барлау" қызметiнiң директоры,
комиссия төрағасының орынбасары
Бекжiгiтов - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Русланбек Кеңесбекұлы Хатшылығының бас сарапшысы, комиссия
хатшысы
комиссия мүшелерi:
Әбусейiтов - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қайрат Қуатұлы бiрiншi вице-министрi
Баядiлов - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Ерғали Мұхамеджанұлы Хатшылығының мемлекеттiк инспекторы
Ержанов - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау
Аманияз Қасымұлы агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары
Коржова - Қазақстан Республикасының Экономика және
Наталья Артемовна бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Лавриненко - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Сембинов - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Қаскенұлы министрiнiң орынбасары
Смағұлов - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Болат Советұлы сауда вице-министрi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
3-Қосымша
3-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 25 наурыздағы
N 320 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi әскери қауiпсiздiк мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының Құрамы
Алтынбаев - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұхтар Қапашұлы министрi, комиссия төрағасы
Өтембаев - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Ерiк Мылтықбайұлы Хатшысының орынбасары - Қауiпсiздiк Кеңесi
Хатшылығының меңгерушiсi, комиссия
төрағасының орынбасары
Шойынбаев - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Мәлiк Өлмесұлы Хатшылығының сектор меңгерушiсi, комиссия
хатшысы
комиссия мүшелерi:
Зәкиев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Болат Сейiтқазыұлы комитетi Төрағасының орынбасары - Шекара
қызметiнiң директоры
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы сауда вице-министрi
Онжанов - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Нұрлан Баймолдаұлы вице-министрi - Сыртқы iстер министрлiгi
ТМД iстерi жөнiндегi комитетiнiң төрағасы
Сүлейменов - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Қайырбек Шошанұлы министрлiгiнiң Iшкi әскерлерi қолбасшысы -
Iшкi әскерлер комитетiнiң төрағасы
Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Ысқақов - Республикалық ұланның қолбасшысы
Болат Ғазизұлы
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
4-Қосымша
4-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 25 наурыздағы
N 320 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi iшкi қауiпсiздiк мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының
Құрамы
Дүтбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нартай Нұртайұлы қауiпсiздiк комитетiнiң Төрағасы, комиссия
төрағасы
Имашев - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Берiк Мәжитұлы Хатшысының орынбасары, комиссия
төрағасының орынбасары
Тiлеукенов - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Нығметолла Хатшылығының сектор меңгерушiсi,
Қабдығалымұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелерi:
Әбдiров - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Нұрлан Мәжитұлы Хатшылығының мемлекеттiк инспекторы
Аманшаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ермек Әмiрханұлы вице-министрi
Ашитов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Бижанов - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрахмет Құсайынұлы жағдайлар жөнiндегi агенттiгi төрағасының
бiрiншi орынбасары
Божко - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Владимир Карпович қауiпсiздiк комитетi Төрағасының бiрiншi
орынбасары
Бұлғақбаев - Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы
Болатбек Ақылбайұлы агенттiгiнiң төрағасы
Гамарник - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Геннадий Николаевич ғылым бiрiншi вице-министрi
Дауылбаев - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзоллаұлы Прокурорының орынбасары
Жағанова - Қазақстан Республикасы Көшi-қон және
Алтыншаш Қайыржанқызы демография жөнiндегi агенттiгiнiң
төрайымы
Рябченко - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Олег Григорьевич бiрiншi вице-министрi
Симачев - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Василий Васильевич бiрiншi вице-министрi
Ысқақов - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдаұлы ортаны қорғау вице-министрi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
5-Қосымша
5-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 25 наурыздағы
N 320 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi экономикалық қауiпсiздiк мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының
Құрамы
Павлов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич Министрiнiң Бiрiншi орынбасары, комиссия
төрағасы
Келiмбетов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Нематұлы бюджеттiк жоспарлау министрi, комиссия
төрағасының орынбасары
Мұқанов - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Серiкқали Құбашұлы Хатшылығының бас сарапшысы, комиссия
хатшысы
комиссия мүшелерi:
Ержанов - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Аманияз Қасымұлы бақылау агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Кәрбозов - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы комитетi Төрағасының орынбасары
Мерзадинов - Қазақстан Республикасының
Ерғали Серiкбайұлы Iшкi iстер вице-министрi
Рахметов - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы Қаржы вице-министрi
Сәдуақасова - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Елдана Мақықызы Хатшылығының мемлекеттiк инспекторы
Тәжияқов - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Бисенғали Шамғалиұлы Төрағасының орынбасары
Ыбрайымов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстем Әнуарұлы полициясы агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
6-Қосымша
6-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 25 наурыздағы
N 320 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң қызметiн ақпараттық қамтамасыз ету жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның Құрамы
Өтемұpaтoв - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк
Болат Жәмитұлы Кеңесiнiң Хатшысы, комиссия төрағасы
Дүтбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Нартай Нұртайұлы комитетiнiң Төрағасы, комиссия төрағасының
орынбасары
Тәңiрберген - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Саидмұрат Бапанұлы Хатшылығы меңгерушiсiнiң орынбасары,
комиссия хатшысы
комиссия мүшелерi:
Әбусейiтов - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қайрат Қуатұлы бiрiншi вице-министрi
Бiтiмов - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Өміртай Мақашұлы комитетi "Барлау" қызметiнiң директоры
Дарбеков - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Керiмжанұлы министрiнiң бiрiншi орынбасары - Қорғаныс
министрлiгi Штаб бастықтары комитетiнiң
төрағасы
Зәкиев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Болат Сейiтқазыұлы комитетi Төрағасының орынбасары - Шекара
қызметiнiң директоры
Марденов - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Марат Жүкенұлы комитетi Шекара қызметi директорының
орынбасары - Бас барлау басқармасының
бастығы
Өтембаев - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Ерiк Мылтықбайұлы Хатшысының орынбасары - Қауiпсiздiк Кеңесi
Хатшылығының меңгерушiсi
Сәтқожин - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерi Бас
Дәулет Әбдiғалымұлы барлау басқармасының бастығы
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 24 қазандағы
N 425 өкiмiне
7-Қосымша
7-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 25 наурыздағы
N 320 өкiмiмен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң дағдарысты ахуалдарда басқару жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының Құрамы
Әбiқаев - Қазақстан Республикасы Президентi
Нұртай Әкiмшiлiгiнiң Басшысы, комиссия төрағасы
Өтемұратов - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк
Болат Жәмитұлы Кеңесiнiң Хатшысы, комиссия төрағасының
орынбасары
комиссия мүшелерi:
Абдрахманов - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Сауытбек министрi
Алтынбаев - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұхтар Қапашұлы министрi
Дүтбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Нартай Hұртайұлы комитетiнiң Төрағасы
Жұмабеков - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi
Оңалсын Исламұлы
Мыңбаев - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы Премьер-Министрiнiң орынбасары
Омаров - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Жанай Сейтжанұлы Баспасөз хатшысы
Тұрысбеков - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Зауытбек Қауысбекұлы министрi

О внесении изменений и дополнения в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 октября 2003 года N 425. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 26.
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 17.04.2019 № 26.
1. Внести изменения и дополнение в следующие распоряжения Президента Республики Казахстан:
1) в пункт 1 распоряжения от 10 февраля 2000 года N 120 "О межведомственных комиссиях Совета Безопасности Республики Казахстан":
в подпункте 1) слова "и обороны" исключить;
дополнить подпунктом 1-1):
"1-1) по вопросам военной безопасности;";
2) состав инспекции, утвержденный распоряжением от 6 октября 2000 года N 169 "Об инспекции Совета Безопасности Республики Казахстан", изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему распоряжению;
3) составы межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан, утвержденные распоряжением от 25 марта 2002 года N 320 "О составах инспекции и межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан", изложить в новой редакции согласно приложениям 2-7 к настоящему распоряжению.
2. Признать утратившими силу:
1) пункт 1 распоряжения Президента Республики Казахстан от 25 марта 2002 года N 320 "О составах инспекции и межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан";
2) распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 361 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 марта 2002 года N 320".
Президент
Республики Казахстан
Приложение 1
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 6 октября 2000 года
N 169
Состав
инспекции Совета Безопасности Республики Казахстан
Утембаев - заместитель Секретаря Совета Безопасности
Ерик Мылтыкбаевич - заведующий Секретариатом Совета
Безопасности Республики Казахстан,
председатель инспекции
члены инспекции:
Абдульманов - заместитель председателя Комитета
Алмаз Какимтаевич начальников штабов - начальник
департамента оперативного планирования
Комитета начальников штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Баймаганбетов - вице-министр юстиции Республики Казахстан
Серик Нуртаевич
Беркалиев - первый заместитель директора Пограничной
Хусаин Имангалиевич службы Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан - начальник Главного
штаба
Дюкенев - заместитель Командующего внутренними
Амангельды Резуанович войсками - заместитель председателя
Комитета внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан по
тылу
Ибраимов - первый заместитель Председателя Агентства
Рустам Анварович финансовой полиции Республики Казахстан
Нуриманов - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович национальной безопасности Республики
Казахстан
Ойнаров - вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович Казахстан
Сейдуалиев - начальник военно-следственного
Нурмухан Абылханович департамента Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Султанов - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович планирования Республики Казахстан
Темербеков - начальник главной инспекции Министерства
Сабир Жакупович обороны Республики Казахстан
Шойнбаев - заведующий сектором Секретариата Совета
Малик Ульмесович Безопасности Республики Казахстан
Приложение 2
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Приложение 2
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2002 года
N 320
Состав
межведомственной комиссии Совета Безопасности
Республики Казахстан по вопросам внешней политики
Токаев - Министр иностранных дел Республики
Касымжомарт Кемелевич Казахстан, председатель комиссии
Битимов - директор Службы "Барлау" Комитета
Омиртай Макашевич национальной безопасности Республики
Казахстан, заместитель председателя
комиссии
Бекжигитов - главный эксперт Секретариата Совета
Русланбек Кенесбекович Безопасности Республики Казахстан,
секретарь комиссии
члены комиссии:
Абусеитов - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович Республики Казахстан
Баядилов - государственный инспектор Секретариата
Ергали Мухамеджанович Совета Безопасности Республики Казахстан
Ержанов - первый заместитель Председателя Агентства
Аманияз Касымович таможенного контроля Республики Казахстан
Коржова - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна планирования Республики Казахстан
Лавриненко - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович коммуникаций Республики Казахстан
Сембинов - заместитель Министра обороны Республики
Булат Каскенович Казахстан
Смагулов - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович Республики Казахстан
Приложение 3
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Приложение 3
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2002 года
N 320
Состав
межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики
Казахстан по вопросам военной безопасности
Алтынбаев - Министр обороны Республики Казахстан,
Мухтар Капашевич председатель комиссии
Утембаев - заместитель Секретаря Совета Безопасности
Ерик Мылтыкбаевич - заведующий Секретариатом Совета
Безопасности Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Шойнбаев - заведующий сектором Секретариата Совета
Малик Ульмесович Безопасности Республики Казахстан,
секретарь комиссии
члены комиссии:
Закиев - заместитель Председателя Комитета
Болат Сейтказынович национальной безопасности Республики
Казахстан - директор Пограничной службы
Исекешев - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич Республики Казахстан
Искаков - Командующий Республиканской гвардией
Болат Газизович
Онжанов - вице-министр иностранных дел -
Нурлан Баймолданович председатель Комитета по делам СНГ
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Сулейменов - Командующий внутренними войсками -
Каирбек Шошанович председатель Комитета внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Султанов - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович планирования Республики Казахстан
Приложение 4
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Приложение 4
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2002 года
N 320
Состав
межведомственной комиссии Совета Безопасности
Республики Казахстан по вопросам внутренней безопасности
Дутбаев - Председатель Комитета национальной
Нартай Нуртаевич безопасности Республики Казахстан,
председатель комиссии
Имашев - заместитель Секретаря Совета
Берик Мажитович Безопасности Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Тлеукенов - заведующий сектором Секретариата Совета
Ныгметолла Безопасности Республики Казахстан,
Кабдыгалимович секретарь комиссии
члены комиссии:
Абдиров - государственный инспектор Секретариата
Нурлан Мажитович Совета Безопасности Республики Казахстан
Аманшаев - вице-министр культуры Республики
Ермек Амирханович Казахстан
Ашитов - вице-министр труда и социальной защиты
Батыржан Заирканович населения Республики Казахстан
Бижанов - первый заместитель Председателя
Нурахмет Кусаинович Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Божко - первый заместитель Председателя
Владимир Карпович Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Булгакбаев - Председатель Агентства финансовой
Болатбек Акылбаевич полиции Республики Казахстан
Гамарник - первый вице-министр образования и науки
Геннадий Николаевич Республики Казахстан
Даулбаев - заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич Республики Казахстан
Джаганова - Председатель Агентства Республики
Алтыншаш Каиржановна Казахстан по миграции и демографии
Искаков - вице-министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич Республики Казахстан
Рябченко - первый вице-министр информации
Олег Григорьевич Республики Казахстан
Симачев - первый вице-министр внутренних дел
Василий Васильевич Республики Казахстан
Приложение 5
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Приложение 5
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2002 года
N 320
Состав
межведомственной комиссии Совета Безопасности
Республики Казахстан по вопросам экономической безопасности
Павлов - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич Республики Казахстан, председатель
комиссии
Келимбетов - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Муканов - главный эксперт Секретариата Совета
Сериккали Кубашевич Безопасности Республики Казахстан,
секретарь комиссии
члены комиссии:
Ержанов - первый заместитель Председателя Агентства
Аманияз Касымович таможенного контроля Республики Казахстан
Ибраимов - первый заместитель Председателя Агентства
Рустам Анварович финансовой полиции Республики Казахстан
Карбузов - заместитель Председателя Комитета
Козы-Корпеш национальной безопасности Республики
Жапарханович Казахстан
Мерзадинов - вице-министр внутренних дел Республики
Ергали Серикбаевич Казахстан
Рахметов - вице-министр финансов Республики
Нурлан Кусаинович Казахстан
Садвакасова - государственный инспектор Секретариата
Эльдана Макиновна Совета Безопасности Республики Казахстан
Таджияков - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич Банка Республики Казахстан
Приложение 6
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Приложение 6
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2002 года
N 320
Состав
межведомственной комиссии по информационному обеспечению
деятельности Совета Безопасности Республики Казахстан
Утемуратов - Секретарь Совета Безопасности Республики
Булат Джамитович Казахстан, председатель комиссии
Дутбаев - Председатель Комитета национальной
Нартай Нуртаевич безопасности Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Танирберген - заместитель заведующего Секретариатом
Саидмурат Бапанулы Совета Безопасности Республики Казахстан,
секретарь комиссии
члены комиссии:
Абусеитов - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович Республики Казахстан
Битимов - директор Службы "Барлау" Комитета
Омиртай Макашевич национальной безопасности Республики
Казахстан
Дарбеков - первый заместитель Министра обороны -
Булат Керимжанович председатель Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики Казахстан
Закиев - заместитель Председателя Комитета
Болат Сейтказынович национальной безопасности Республики
Казахстан - директор Пограничной службы
Марденов - заместитель директора Пограничной службы
Марат Жукенович Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан - начальник Главного
управления разведки
Сатхожин - начальник Главного разведывательного
Даулет Абдыгалымович управления Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Утембаев - заместитель Секретаря Совета Безопасности
Ерик Мылтыкбаевич - заведующий Секретариатом Совета
Безопасности Республики Казахстан
Приложение 7
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2003 года
N 425
Приложение 7
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 25 марта 2002 года
N 320
Состав
межведомственной комиссии Совета Безопасности
Республики Казахстан по управлению в кризисных ситуациях
Абыкаев - Руководитель Администрации Президента
Нуртай Республики Казахстан, председатель
комиссии
Утемуратов - Секретарь Совета Безопасности Республики
Булат Джамитович Казахстан, заместитель председателя
комиссии
члены комиссии:
Абдрахманов - Министр информации Республики Казахстан
Сауытбек
Алтынбаев - Министр обороны Республики Казахстан
Мухтар Капашевич
Дутбаев - Председатель Комитета национальной
Нартай Нуртаевич безопасности Республики Казахстан
Жумабеков - Министр юстиции Республики Казахстан
Оналсын Исламович
Мынбаев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Сауат Мухаметбаевич Казахстан
Омаров - пресс-секретарь Президента Республики
Жанай Сейтжанович Казахстан
Турисбеков - Министр внутренних дел Республики
Заутбек Каусбекович Казахстан