Қазақстан халықтары Ассамблеясының оныншы сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 қарашадағы N 427 өкімі
1. Қазақстан халықтары Ассамблеясының оныншы сессиясы "Ұлтаралық келісімнің қазақстандық үлгісі: тәжірибе, практика және перспективалар" деген күн тәртібімен Астана қаласында 2003 жылғы 23 желтоқсанда шақырылсын. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 2003.11.26. N 431 өкімімен .
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халықтары Ассамблеясының сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қолдансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О созыве десятой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2003 года N 427
1. Созвать десятую сессию Ассамблеи народов Казахстана 23 декабря 2003 года в городе Астане с повесткой дня: "Казахстанская модель межэтнического согласия: опыт, практика и перспективы". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Президента РК от 26 ноября 2003 г. N 431 .
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения сессии Ассамблеи народов Казахстана.
Президент
Республики Казахстан