Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 448 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.04.06. N 537 қаулысымен
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат; N 25, 258-құжат; N 40, 406-құжат; 2003 ж., N 27, 251-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің көрсетілген өкімімен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медібайұлы           Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі,
Сәйденов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әнуар Ғалимоллаұлы          Банкінің Төрағасы;
мынадай:
"Ахметов                  - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы          Премьер-Министрі, төраға"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Марченко                 - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович      Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төрағаның орынбасары"
мынадай:
"Есімов                   - Қазақстан Республикасы
Ахметжан Смағұлұлы          Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі,
орынбасар"
деген жолдағы "орынбасар" деген сөз "төрағаның орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай:
"Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы           Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігі бюджет саясаты және
жоспарлау департаментінің директоры,
хатшы",
"Коржова                  - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна           Экономика және бюджеттік жоспарлау
бірінші вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы           Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, хатшы",
"Коржова                  - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна           Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі",
мынадай:
"Марченко                 - Қазақстан Республикасының
Григорий Александрович      Ұлттық Банкінің Төрағасы"
деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген Комиссия құрамынан: Павлов Александр Сергеевич, Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 448. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 6 апреля 2005 г. N 537 (N050537)
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов
Президента и Правительства"
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканский бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43; N 25,
ст. 258; N 40, ст. 406; 2003 г., N 27, ст. 251) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, утвержденный указанным распоряжением Президента Республики Казахстан:
Айтекенова Кайрата Медыбаевича  - вице-министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
Сайденова                       - Председателя Национального Банка
Анвара Галимуллаевича -           Республики Казахстан;
после строки:
"Ахметов                        - Премьер-Министр
Даниал Кенжетаевич                Республики Казахстан,
председатель"
дополнить строкой следующего содержания:
"Марченко                       - первый заместитель Премьер-
Григорий Александрович            Министра Республики Казахстан,
заместитель председателя";
строку:
"Есимов Ахметжан Смагулович     - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель"
дополнить словом "председателя";
строки:
"Султанов                       - директор департамента бюджетной
Бахыт Турлыханович                политики и планирования
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь",
"Коржова                        - первый вице-министр экономики и
Наталья Артемовна                 бюджетного планирования Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Султанов                       - вице-министр экономики и
Бахыт Турлыханович                бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь",
"Коржова                        - вице-министр экономики и
Наталья Артемовна                 бюджетного планирования
Республики Казахстан";
строку:
"Марченко                       - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович            Республики Казахстан"
исключить;
вывести из состава указанной Комиссии: Павлова Александра
Сергеевича, Дунаева Армана Галиаскаровича, Орынбаева Ербола
Турмахановича.
Президент
Республики Казахстан