М.Т.Есенбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 452 Өкімі
Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Есенбаеве М.Т.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 452
Освободить Есенбаева Мажита Тулеубековича от должности помощника Президента Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан