Ж.С.Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 458 Өкімі
Жанай Сейтжанұлы Омаров басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об Омарове С.Ж.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 458
Освободить Омарова Жаная Сейтжановича от должности Пресс-секретаря Президента Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан