М.А.Құл-Мұхаммед туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 459 Өкімі
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Кул-Мухаммеде М.А.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 459
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Пресс-секретарем   Президента Республики Казахстан, освободив от должности советника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан