Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 маусымдағы N 473 Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына:
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрі
Кao Стефано               - "Эни" компаниясының барлау және өндiру
жөнiндегi бас өндiрiстiк директоры
Сәйденов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Әнуар Ғалимоллаұлы          төрағасы
Хитч Джеймс               - "Бейкер және Маккензи ТМД Лтд"
компаниясының басқарушы серiктесi
енгiзiлсiн;
"Тиллерсон Рекс           - "ЭксонМобил" корпорациясының аға
вице-президентi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиллерсон Рекс           - "ЭксонМобил" корпорациясының президентi
және басқарма мүшесі";
көрсетiлген Кеңестiң құрамынан: Гутброд Макс, Досаев Ерболат Асқарбекұлы, Марченко Григорий Александрович шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 473
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Дунаева                 - Министра финансов Республики Казахстан,
Армана Галиаскаровича
Као Стефано             - генерального производственного директора
корпорации "ЭНИ" по разведке и добыче,
Сайденова               - Председателя Национального Банка
Анвара Галимуллаевича     Республики Казахстан,
Хитча Джеймса           - управляющего партнера компании "Бейкер и
МакКензи СНГ Лтд.";
строку:
"Тиллерсон Рекс         - старший вице-президент корпорации
"ЭксонМобил"
изложить в следующей редакции:
"Тиллерсон Рекс         - президент и член правления корпорации
"ЭксонМобил";
вывести из состава указанного Совета: Гутброда Макса, Досаева
Ерболата Аскарбековича, Марченко Григория Александровича.
Президент
Республики Казахстан