З.М.Мақашев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 487 Өкімі
Зейнолла Мұхамединұлы Мақашев Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Макашеве З.М
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 487
Назначить Макашева Зейнулу Мухамединовича Председателем Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан