Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы N 520 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі болып тағайындалсын, Г.А.Марченко бұл міндеттерден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 2005 года N 520. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Назначить Масимова Карима Кажимкановича - помощника Президента Республики Казахстан представителем Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан, освободив от этих обязанностей Марченко Г.А.
Президент
Республики Казахстан