Қ.Ы.Нағманов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 тамыздағы N 571 Өкімі
Қажымұрат Ыбырайұлы Нағманов Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Нагманове К.И.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 августа 2005 года N 571
Назначить Нагманова Кажмурата Ибраевича советником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан