Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 55 Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына мыналар енгізiлсiн:
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна         министрi,
Орынбаев                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы         Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары,
Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич        сауда министрi,
Алберс Марк             - "Эксон Мобил Продакшн" компаниясының
президентi,
Берри Билл              - "КонокоФиллипс" компаниясының атқарушы
вице-президентi,
Джин Личун              - Азия Даму Банкiнiң вице-президентi,
Джоханссон Карл         - "Эрнст энд Янг ТМД, Лтд" компаниясының
басқарушы серiктесi,
Киджима Цунао           - "Митсубиси Интернешнл" корпорациясының
президенті, Еуропа бойынша басқарма
төрағасы;
"Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы         көмекшiсi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы         Министрiнiң орынбасары - Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрi";
аталған Кеңестің құрамынан Д.Гарднер, А.Ғ.Дунаев, Қ.Н.Келiмбетов, С.М.Мыңбаев, Х.Накахара, P.Тиллерсон, B.T.Чанг шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 55
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Коржову                - Министра финансов Республики Казахстан,
Наталью Артемовну
Орынбаева              - заместителя Руководителя Администрации
Ербола Турмахановича     Президента Республики Казахстан,
Школьника              - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича     Республики Казахстан,
Алберса Марка          - президента компании "Эксон Мобил
Продакшн",
Берри Билла            - исполнительного вице-президента
компании "КонокоФиллипс",
Джина Личуна           - вице-президента Азиатского Банка Развития,
Джоханссона Карла      - управляющего партнера компании
"Эрнст энд" Янг СНГ, Лтд",
Киджима Цунао          - председателя правления по Европе,
президента корпорации "Митсубиси
Интернешнл";
строку:
"Масимов               - помощник Президента
Карим Кажимканович"      Республики Казахстан"
изложить с следующей редакции:
"Масимов               - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович       Казахстан - Министр экономики и бюджетного
планирования";
вывести из состава указанного Совета: Гарднера Д., Дунаева А.Г., Келимбетова К.Н., Мынбаева С.М., Накахара Х., Тиллерсона Р., Чанга В.Т.
Президент
Республики Казахстан