"Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкі" жабық акционерлік қоғамы акционерлерінің жалпы жиналысындағы және Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының уәкілетті өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 16 маусымдағы N 56 Өкімі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Әлихан Асханұлы Смайылов "Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкі" жабық акционерлік қоғамы акционерлерінің жалпы жиналысындағы және Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының уәкілетті өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об уполномоченном представителе Республики Казахстан на общем собрании акционеров и в Совете закрытого акционерного общества "Центральноазиатский банк сотрудничества и развития"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 56
Назначить Смаилова Алихана Асхановича - вице-министра финансов Республики Казахстан уполномоченным представителем Республики Казахстан на общем собрании акционеров и в Совете закрытого акционерного общества "Центральноазиатский банк сотрудничества и развития".
Президент
Республики Казахстан