М.Н.Мұханов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 57 Өкімі
Мақсат Нұрдәулетұлы Мұханов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық талдау бөлімінің меңгерушісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Муханове М.Н
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 57
Освободить Муханова Максата Нурдаулетовича от должности заведующего Отделом социально-экономического анализа Администрации Президента Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан