Әлеуметтік саланы және құқық қорғау жүйесін одан әрі жаңғырту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 72 Өкімі. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2007.01.13. N 273 өкімімен.
1. "Әкімшілік реформа жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 сәуірдегі  N 46а  өкімімен құрылған Әкімшілік реформа жөніндегі жұмыс тобы әлеуметтік саланы (білім беру, денсаулық) және құқық қорғау жүйесін жаңғырту жөніндегі ұсыныстарын үш ай мерзімде әзірлеп, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізсін.
2. Аталған жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Әйтімова Бірғаным Сарықызы      - Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі,
Дерновой Анатолий Григорьевич   - Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі,
Мамин Асқар Ұзақбайұлы          - Астана қаласының әкімі;
жұмыс тобының құрамынан Қ.Н.Келімбетов, Ө.Е.Шөкеев шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О дальнейшей модернизации социальной сферы и правоохранительной системы
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 72. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273
Сноска. Распоряжение Президента РК от 10 октября 2006 года N 72 утратило силу Указом Президента РК от 13 января 2007 года N 273 .
1. Рабочей группе по административной реформе, созданной распоряжением Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2006 года N 46а "О создании рабочей группы по административной реформе", в трехмесячный срок разработать и внести в Администрацию Президента Республики Казахстан предложения по модернизации социальной сферы  (образование, здравоохранение) и правоохранительной системы.
2. Ввести в состав указанной рабочей группы:
Айтимову Бырганым Сариевну      - Министра образования и
науки Республики Казахстан,
Дернового Анатолия Григорьевича - Министра здравоохранения
Республики Казахстан,
Мамина Аскара Узакпаевича       - акима города Астаны;
вывести из состава рабочей группы: Келимбетова К.Н., Шукеева У.Е
Президент
Республики Казахстан