Қазақстан Республикасы агенттіктерінің жауапты хатшылары туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 160 Өкімі
Маханбетәжиев Батыр Әпенұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің жауапты хатшысы;
Икранбеков Абай Зүбайырұлы - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің жауапты хатшысы;
Шоқаманов Юрий Камирұлы - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жауапты хатшысы;
Конопляный Александр Александрович - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің жауапты хатшысы;
Нұрғалиев Ерғазы Мейірғалиұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің жауапты хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об ответственных секретарях агентств Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 октября 2007 года N 160
Назначить:
Маханбетажиева Батыра Апеновича - ответственным секретарем Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи;
Икранбекова Абая Зубаировича - ответственным секретарем Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами;
Шокаманова Юрия Камировича - ответственным секретарем Агентства Республики Казахстан по статистике;
Конопляного Александра Александровича - ответственным секретарем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий;
Нургалиева Ергазы Мейргалиевича - ответственным секретарем Национального космического агентства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан