Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 1 қарашадағы N 166 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат, N 13, 146-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына:
Шөкеев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы орынбасары, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Бобров - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Владимир Яковлевич Мәжілісі Экономикалық реформа және
өңірлік даму комитетінің төрағасы
(келісім бойынша),
Жолдасбаева - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Нұрлығайым Шалданқызы Сенаты Экономикалық және өңірлік саясат
комитетінің төрайымы (келісім бойынша),
Қарақұсова - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Гүлжан Жанпейісқызы Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің
төрайымы (келісім бойынша),
Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы бюджеттік жоспарлау министрі;
болып енгізілсін;
"Өтебаев - Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
Мүсірәлі Смайылұлы Экономика, қаржы және бюджет комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)",
"Сапарбаев - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бердібек Машбекұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өтебаев - Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты
Мүсірәлі Смайылұлы Қаржы және бюджет комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)",
"Сапарбаев - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Бердібек Машбекұлы әлеуметтік қорғау министрі";
көрсетілген Комиссияның құрамынан А.Е.Мусин, В.В.Супрун, И.Д.Меркель, К.Ә.Сағадиев, В.Н.Сухорукова шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2007 года N 166. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
"О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88; N 50, ст. 529; 2007 г., N 2, ст. 22; N 13, ст. 146) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Шукеева - Заместителя Премьер-Министра Республики
Умирзака Естаевича Казахстан, заместителем председателя,
членами Комиссии:
Боброва - председателя Комитета по экономической
Владимира Яковлевича реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию),
Джолдасбаеву - председателя Комитета по
Нурлыгаим Чалдановну экономической и региональной
политике Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Карагусову - председателя Комитета по финансам
Гульжану Джанпеисовну и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Султанова - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича планирования Республики Казахстан;
строки:
"Сапарбаев Бердибек - вице-министр экономики и бюджетного
Машбекович планирования Республики Казахстан",
"Утебаев Мусиралы - председатель Комитета по экономике,
Смаилович финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Сапарбаев Бердибек - Министр труда и социальной защиты
Машбекович населения Республики Казахстан",
"Утебаев Мусиралы - председатель Комитета по финансам
Смаилович и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)";
вывести из состава указанной Комиссии: Мусина А.Е., Супруна В.В., Меркеля И.Д., Сагадиева К.А., Сухорукову В.Н.
Президент
Республики Казахстан