Қ.Р.Әбдіқазымов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 169 Өкімі
Қабдылкәрім Ратайұлы Әбдіқазымов Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об Абдиказимове К.Р.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года N 169
Назначить Абдиказимова Кабдулкарима Ратаевича заместителем Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан