В.З.Жұмақанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 171 Өкімі
Владимир Зейноллаұлы Жұмақанов Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Жумаканове В.З.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года N 171
Назначить Жумаканова Владимира Зейнолловича заместителем Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан