Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 180 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат, N 13, 146-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Кармазина - Қазақстан Республикасының Экономика және
Лена Мағауияқызы бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы,
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Болат Бидахметұлы
Пірматов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ғалымжан Олжаұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
Сағынтаев - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Бақытжан Әбдірұлы Кеңсесінің Басшысы;
мына:
"Құсайынов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы",
"Орынбаев - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Ербол Тұрмаханұлы Кеңсесінің Басшысы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Орынбаев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы орынбасары, төрағаның орынбасары",
"Құсайынов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі";
көрсетілген комиссияның құрамынан Н.А. Коржова шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 180. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88; N 50, ст. 529; 2007 г., N 2, ст. 22; N 13, ст. 146) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Кармазину - вице-министра экономики
Лену Магауяновну и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарем,
Жамишева - Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича Казахстан,
Пирматова - вице-министра экономики
Галымжана Олжаевича и бюджетного планирования
Республики Казахстан,
Сагинтаева - Руководителя Канцелярии
Бакытжана Абдировича Премьер-Министра Республики
Казахстан;
строки:
"Кусаинов - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь",
"Орынбаев - Руководитель Канцелярии
Ербол Турмаханович Премьер-Министра Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Орынбаев - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович Республики Казахстан,
заместитель председателя",
"Кусаинов - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович бюджетного планирования
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Коржову Н.А.
Президент
Республики Казахстан