Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 58 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 18 тамыздағы N 241 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 312 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312  Жарлығымен.
"Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 58 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 23, 282-құжат; 2002 ж., N 42, 415-құжат; 2003 ж., N 35, 347-құжат; 2004 ж., N 21, 266-құжат; 2005 ж., N 22, 267-құжат; 2007 ж., N 9, 100-құжат; N 24, 268-құжат; 2008 ж., N 4, 43-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Құл-Мұхаммед                      - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Абрарұлы                     Мәдениет және ақпарат министрі,
төрағаның орынбасары,
Мыңбай                            - Қазақстан Республикасының
Дархан Қамзабекұлы                  Мәдениет және ақпарат
вице-министрі, хатшы,
Қарин                             - Қазақстан Республикасы
Ерлан Тынымбайұлы                   Президентінің Әкімшілігі Ішкі
саясат бөлімінің меңгерушісі,
Школьник                          - Қазақстан Республикасы Индустрия
Владимир Сергеевич                  және сауда министрі,
мына:
"Қасымов                          - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы          бірінші вице-министрі",
"Қуанғанов                        - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы                  ғылым вице-министрі",
"Шаймерден                        - Қазақстан Республикасы Мәдениет Ербол Шаймерденұлы                  және ақпарат министрлігі
Тарихи-мәдени мұра
департаментінің директоры",
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қасымов                          - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы          вице-министрі",
"Қуанғанов                        - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы                  ғылым министрлігінің
жауапты хатшысы",
"Шаймерден                        - Қазақстан Республикасы Мәдениет Ербол Шаймерденұлы                  және ақпарат министрлігі
Мәдениет және тілдерді дамыту
департаментінің директоры";
көрсетілген Комиссия құрамынан Е.Ж.Бабақұмаров, А.Д.Досжан, Е.Қ.Ертісбаев, Ғ.І.Оразбақов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н.Назарбаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года № 58
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 августа 2008 года № 241. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 312
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 29.08.2016 № 312.
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года № 58 "Об утверждении состава Республиканской комиссии по государственным символам" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 282; 2002 г., № 42, ст. 415; 2003 г., № 35, ст. 347; 2004 г., № 21 , ст. 266; 2005 г., № 22, ст. 267; 2007 г., № 9, ст. 100; № 24, ст. 268; 2008 г., № 4, ст. 43) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденный указанным распоряжением:
Кул-Мухаммеда                - Министра культуры и информации
Мухтара Абрарулы               Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Мынбая                       - вице-министра культуры и
Дархана Камзабекулы            информации Республики Казахстан,
секретарем,
Карина                       - заведующего Отделом
Ерлана Тынымбайулы             внутренней политики Администрации
Президента Республики Казахстан,
Школьника                    - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича           Республики Казахстан;
строки:
"Касымов                     - первый вице-министр внутренних
Калмуханбет Нурмуханбетович    дел Республики Казахстан",
"Куанганов                   - вице-министр образования и
Фархад Шаймуратович            науки Республики Казахстан",
"Шаймерден                   - директор Департамента историко-
Ербол Шаймерденулы             культурного наследия
Министерства культуры и
информации Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Касымов                     - вице-министр внутренних дел
Калмуханбет Нурмуханбетович    Республики Казахстан",
"Куанганов                   - ответственный секретарь
Фархад Шаймуратович            Министерства образования и
науки Республики Казахстан",
"Шаймерден                   - директор Департамента культуры и
Ербол Шаймерденулы             развития языков Министерства
культуры и информации
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Бабакумарова Е.Ж., Досжана А.Д., Ертысбаева Е.К., Оразбакова Г.И.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев