А.С.Кенжеханов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 258 Өкімі
Асқар Сәкенұлы Кенжеханов Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О Кенжеханове А.С.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 258
Освободить Кенжеханова Аскара Сакеновича от должности ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев